«هاستل»های تهران غیرقانونی‌اند

با وجود افزایش تعداد «هاستل»‌ها در تهران، اما مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری این استان می‌گوید: تا کنون مجوزی به نام «هاستل» در تهران صادر نشده است و اقامتگاه‌هایی که با این تابلو و عنوان درحال فعالیت‌اند، غیرقانونی و غیرمجاز هستند.مطالب مرتبط

پلیس پایتخت برای جذب گردشگر مجوز فعالیت «هاستل» می‌دهد

معاون نظارت بر اماکن پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ گفت: در راستای جذب گردشگر و توریست به برخی از مهمان پذیرها مجوز احداث هاستل داده می شود.

هتل‌های زیرزمینی یا محبوب؟

معاون گردشگری تاکید کرد: «هاستل» در مصادیق تاسیسات گردشگری کشور تعریف نشده است، بنایران هر نوع فعالیتی با این عنوان، غیرقانونی و غیرمجاز تلقی می‌شود و قابل برخورد خواهد بود.

70 پناهجوی غیرقانونی درسواحل تونس غرق شدند

تهران-ایرنا- منابع خبری تونسی روز جمعه از غرق شدن دست کم 70 پناهجوی غیرقانونی در سواحل تونس خبر دادند.

ایران 104 مهاجر غیرقانونی پاکستان را بازگرداند

تهران - ایرنا - روزنامه پاکستانی 'پاکستان تودی' روز شنبه گزارش داد که دولت ایران امروز 104 مهاجر غیرقانونی پاکستانی را در تفتان منطقه مرزی چاقای به ماموران دولتی پاکستانی تحویل داد.

تاکید وزیر کشور بر جلوگیری از ورود غیرقانونی اتباع خارجی به کشور

وزیر کشور بر کنترل شدید مرزها در مقابله با ورود غیرقانونی به کشور تاکید کرد و گفت: ورود غیرقانونی اتباع خارجی زمینه بروز مشکلات متعددی را ایجاد می‌کند و همچنین مانع از نظارت قانونی و ساماندهی درست این افراد می‌شود.

وزارت خارجه آلمان: سیاست ترامپ در قبال ایران غیرقانونی است

معاون وزارت امور خارجه آلمان با غیرقانونی دانستن سیاست ترامپ در قبال ایران تاکید کرد که ما شرکت‌های آلمانی را برای انجام مبادلات تجاری با تهران تشویق می‌کنیم.

وزیر کشور بر جلوگیری از ورود غیرقانونی اتباع خارجی به کشور تاکید کرد

تهران- ایرنا- وزیر کشور در یازدهمین جلسه کمیسیون ساماندهی اتباع خارجی، مراقبت بیشتر از مرزها در جهت جلوگیری از ورود غیرقانونی این اتباع را بااهمیت دانست و بر تسهیل روند ورود قانونی مهاجرین تاکید کرد.

فرماندار کرمان:هیچ اقدام غیرقانونی علیه کودکان کار انجام نشده است

کرمان - ایرنا - فرماندار کرمان با اشاره به نشر مطالبی در زمینه اقدامات غیرقانونی بمنظور جمع آوری کودکان کار در این شهر گفت: هیچ اقدام غیرقانونی علیه این کودکان انجام نشده است.

افزایش نرخ شن و ماسه در بافق، غیرقانونی است

یزد- ایرنا- رئیس اداره صنعت، معدن و تجارات بافق گفت: افزایش خودسرانه نرخ شن و ماسه در این شهرستان، غیرقانونی و برخلاف ضوابط قیمت گذاری است و با متخلفان برخورد می شود.

گفت‌وگو |سرسنگی: در تجمع غیرقانونی دانشگاه تهران چه گذشت؟

معاون فرهنگی دانشگاه تهران جزئیاتی از اتفاق روز گذشته صحن این دانشگاه را تشریح کرد.

دستگیری ۹۵ مهاجر غیرقانونی در الجزایر

وزارت دفاع الجزایر از دستگیری ۹۵ مهاجر غیرقانونی در عملیات‌های مختلف توسط ارتش این کشور خبر داد.

پیش ثبت نام‌های غیرقانونی

شهریه امسال غیردولتی‌های تهران هنوز اعلام نشده است، اما بنر‌های پیش ثبت نام سر در مدارس به وفور دیده می‌شود

برخورد قاطع با مراکز غیرقانونی تتو و خالکوبی

مسلم محمدیاران دادستان عمومی و انقلاب بجنورد از برخورد قاطع با مراکز غیرقانونی تتو و خالکوبی که سلامت جامعه را تهدید می کنند، خبر داد.

محاکمه سارکوزی به اتهام فعالیت‌های غیرقانونی در انتخابات 2012

شورای قانون اساسی فرانسه زمینه لازم برای محاکمه نیکلا سارکوزی رئیس جمهور پیشین این کشور به اتهام فعالیت های مالی غیرقانونی را فراهم کرده است.

101 مهاجر غیرقانونی پاکستان از ایران بازگردانده شدند

اسلام آباد - ایرنا - یک رسانه پاکستانی روز شنبه نوشت: 101تبعه این کشور به جرم ورود غیرقانونی به ایران از طریق گذرگاه مرزی تفتان (هم مرز با شهر میرجاوه ایران) به نیروهای مرزبانی پاکستان تحویل داده شدند.

لازمه حذف لابی گری های سیاسی و غیرقانونی تصویب آمایش سرزمینی است

بندرعباس -نماینده مردم هرمزگان در مجلس گفت: برای آنکه تصمیمات غیرقانونی و لابی گری های سیاسی در انتقال صنایع در کشور حذف شود باید آمایش سرزمینی از سوی دولت به مجلس ارائه و تصویب شود.

نامزدان ریاست جمهوری افغانستان: ادامه کار دولت «اشرف غنی» غیرقانونی است

شماری از نامزدان ریاست جمهوری افغانستان و حقوقدانان این کشور تصریح کردند که بر اساس قانون اساسی این کشور دوره کار حکومت وحدت ملی در اول خرداد پایان می‌یابد و ادامه کار آن غیرقانونی است.

لزوم نرخ‌گذاری کرایه تاکسی توسط اتحادیه/ تاکسیرانی درباره افزایش غیرقانونی کرایه توضیح می‌دهد

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: از این پس بهتر است اتحادیه تاکسیران‌ها نسبت به تعیین نرخ کرایه‌های تاکسی در شهر تهران اقدام کند.

لزوم واگذاری ماموریت‌های شرکت شهربان به شهرداری‌ها

رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران به تصمیم غیرکارشناسی و غیرقانونی شهردار تهران و شورای اداری شهرداری در انتقال وظایف شهربان و حریم بان به یگان حفاظت شهرداری اعتراض کرد

انتقاد از انتقال وظایف شهربان به یگان حفاظت شهرداری تهران

تهران- ایرنا- رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران، تصمیم شورای اداری شهرداری در انتقال وظایف شهربان و حریم بان به یگان حفاظت شهرداری را غیرکارشناسی و غیرقانونی دانست.