هزینه بالای آسیب‌های اجتماعی

رئیس جهاد دانشگاهی لرستان با بیان اینکه هزینه مسائل اجتماعی در ایران زیاد است و باید برای این مهم تدبیری بیندیشیم، گفت: تدبیر اول می‌تواند مدل بومی توسعه مسائل اجتماعی باشد و اسم آن را می‌توانیم مدل اقتضایی توسعه مسائل اجتماعی در ایران بگذاریم و این مدل دمطالب مرتبط

هزینه بالای حمل و خطر نابودی 800 هزارتن چغندر قندخوزستان

اهواز - ایرنا - این روزها برداشت محصول چغندر قند درمناطق شمالی خوزستان که عمده کانون های کشت این محصول هستند با نگرانی فزاینده کشاورزان چغندرکار دنبال می شود چرا که به دلیل هزینه بالای حمل این محصول تا کارخانه های قند، کشاورزان قادر به تامین این هزینه نیس

فرماندار قرچک: مخالفت با نشاط اجتماعی آسیب زا است

تهران – ایرنا – فرماندار شهرستان قرچک گفت: برگزاری برنامه هایی که با خود نشاط اجتماعی را همراه می کند، از بسیاری آسیب ها و به ویژه افسردگی بین جوانان جلوگیری می کند و کسانی که مخالف با نشاط هستند، در اصل بر میزان آسیب های اجتماعی می افزایند و باید پاسخگوی

100کارگاه پیشگیری آسیب های اجتماعی درشهر کرمانشاه برگزار شد

کرمانشاه- ایرنا- فرماندار کرمانشاه با اشاره به طرح توانمند سازی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی در شهرک های حاشیه نشین شهر کرمانشاه در سال گذشته گفت: دفاتر تسهیل گر برای توانمند سازی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی 100 کارگا آموزشی بر پا کردند.

رفع آسیب های اجتماعی نیازمند توجه به سلامت معنوی است

بیرجند - ایرنا - مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان جنوبی گفت: برای رفع آسیب های اجتماعی که در جامعه وجود دارد، باید در کنار سلامت جسمانی و روانی، به دنبال سلامت معنوی نیز باشیم.

آسیب حاد اجتماعی در مناطق سیل زده خوزستان به وجود نیامده است

اهواز - ایرنا - استاندار خوزستان گفت: ارزیابی میدانی تیم های اجتماعی در مناطق سیل زده نشان می دهد که هنوز آسیب اجتماعی حاد و غیرعادی به وجود نیامده و میزان تبعات ناشی از آن در اینگونه مناطق بالا نرفته است.

ترک تحصیل دختران مهمترین عامل آسیب اجتماعی در دیشموک

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: یکی از عوامل مهم آسیب‌های اجتماعی دختران دیشموکی ترک تحصیل آنهاست.

آسیب حاد اجتماعی در مناطق سیل زده خوزستان به وجود نیامده است

اهواز - ایرنا - استاندار خوزستان گفت: ارزیابی میدانی تیم های اجتماعی در مناطق سیل زده خوزستان نشان می دهد که هنوز آسیب اجتماعی حاد و غیرعادی به وجود نیامده و میزان تبعات ناشی از آن در اینگونه مناطق بالا نرفته است.

امام جمعه رشت: کمک خیران در رفع آسیب های اجتماعی اثرگذار است

رشت - ایرنا - نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت با بیان اینکه کسی که به نیازمندان کمک می کند در حقیقت به خود توجه و کمک می کند، گفت: کمک خیران در رفع آسیب های اجتماعی حائز اهمیت و تاثیرگذار است.

کمالی پور: وزیر کشور جدی‌تر آسیب‌های اجتماعی را کنترل کند

نایب رئیس کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس گفت: لازم است که مسئولین امر و وزیر کشور به صورت جدی‌تر آسیب‌های اجتماعی را کنترل کنند.

خطر نابودی 800هزار تن چغندر قند بیخ گوش کشاورزان خوزستانی

اهواز - ایرنا - این روزها برداشت محصول چغندر قند درمناطق شمالی خوزستان که عمده کانون های کشت این محصول هستند با نگرانی فزاینده کشاورزان چغندرکار دنبال می شود چرا که به دلیل هزینه بالای حمل این محصول تا کارخانه های قند، کشاورزان قادر به تامین این هزینه نیس

جشن تکلیف کودکان آسیب‌دیده اجتماعی برای نخستین بار در قم برگزار می‌شود

مدیرعامل سازمان فرهنگی، هنری شهرداری قم از برگزاری نخستین جشن تکلیف کودکان آسیب‌دیده اجتماعی در ماه مبارک رمضان در یکی از امامزادگان قم خبر داد.

ارتقای سطح سرمایه اجتماعی مورد توجه شورای راهبردی جمعیت استان باشد

معاون استانداری گیلان با تاکید بر پایش منطقه ای تحولات جمعیتی، رصد مداوم و مستمر وضعیت آسیب های اجتماعی و موضوع مهاجرت، خواستار ارتقای سطح سرمایه اجتماعی توسط شورای راهبردی جمعیت گیلان در چارچوب اصل مشارکت پذیری اجتماعی شد.]]>

نوشیدن چه میزان قهوه برای قلب مضر است؟

مصرف بالای قهوه آسیب‌زننده است و خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی‌ - عروقی را افزایش می‌دهد.

پرسپولیسی‌ها جام را در جم بالای سر بردند

جام قهرمانی هجدهمین دوره لیگ برتر در شهرستان جم توسط بازیکنان پرسپولیس بالای سر رفت.

پایگاه قرآنی در محلات آسیب‌پذیر استان گلستان برپا می‌شود

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان گلستان گفت: به منظور رشد معنویت، کاهش آسیب‌های اجتماعی و افزایش ارزش‌های دینی در محلات آسیب‌پذیر پایگاه‌های قرآنی برپا می‌شود.

44 خانه بهداشت کارگری در واحدهای تولیدی کردستان فعال است

سنندج - ایرنا - معاون مدیریت امور اجتماعی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: خانه بهداشت کارگری در 44 واحد تولیدی و صنعتی بالای 50 نفر نیروی کار این استان فعال است.

یکی از وظایف اساسی شهرداری رسیدگی به آسیب‌های اجتماعی است

کرمان - شهردار کرمان با بیان اینکه یکی از وظایف اساسی شهرداری رسیدگی به مسائل و دغدغه‌های اجتماعی است، گفت: سعی کرده ایم در این دوره شهرداری به مسائل اجتماعی فرهنگی به صورتی ویژه توجه شود.

آموزش سلامت و اقدامات پیشگیرانه موجب کاهش هزینه های درمان می شود

بیرجند - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی گفت: سرمایه گذاری برای آموزش سلامت و اقدامات پیشگیرانه افزایش یابد تا با فرهنگ سازی این موضوع هزینه های مختلف درمانی مردم کاهش یابد.

آسیب پذیری در برابر تحریم با تدبیر کاهش می یابد

کرج - ایرنا - معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار البرز گفت: با تدبیر می توان آسیب پذیری در مقابل تحریم ها را کاهش داد و آثاراقدامات امریکا بر علیه ایران را به حداقل رساند که این همت و همراهی تمام دستگاه ها را می طلبد.

ارتقای کیفیت شهری بامصارف درآمدها دربخش‌های هزینه‌ای میسر نمی‌شود

رئیس کمیته شهر سازی و عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: اینکه ۷۳ درصد درآمدهای شهرداری در بخش‌های هزینه‌ای نظیر جاری هزینه شود موضوعی است که نیاز به توضیح دارد.