پایان جشنواره کن با «ویژه‌ها»

هفتاد و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم کن با نمایش فیلم «ویژه‌ها» به کارگردانی «اولیویه ناکاش» و «اریک تولدانو» به کار خود پایان می‌دهد.مطالب مرتبط

جشنواره تئاتر فجر مدیر خوب و دبیر بلندپرواز می‌خواهد

دومین نشست‌ «آسیب‌شناسی جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر» با تاکید بر تداوم حضور یک دبیر در جشنواره و تدوین یک برنامه مشخص برای آن و نیز بحث درباره سانسور، جایزه، بخش بین‌الملل، تماشاگر ایرانی و تولید در جشنواره فجر به پایان رسید.

جشنواره‌های فیلم و تئاتر دانشجویی در ایستگاه پایانی

مدیر گروه سینمای واحد ۳۸ دانشگاه جامع علمی کاربردی: ششمین جشنواره فیلم کوتاه و سومین جشنواره تئاتر دانشجویی با معرفی ۱۷ برگزیده امروز به کار پایان داد

آغاز هفتادو دومین دوره جشنواره فیلم کن/ اهدای نخل افتخاری طلا به آلن دلون

هفتادو دومین دوره جشنواره فیلم کن شب گذشته در حالی آغاز شد که ماردونا بازیکن سابق تیم ملی آرژانتین به عنوان مهمان ویژه در این جشنواره حضور داشت. ]]>

جشنواره غذایی رمضان سیریک

جشنواره خیریه دانش آموزان و والدین ویژه ماه مبارک رمضان در روستای ُگهَردو سیریک برگزار شد.

فراخوان جشنواره عکس سلفی من و کارم

علاقه‌مندان به شرکت در جشنواره کشوری عکس سلفی کارگری با عنوان من و کارم تا پایان خرداد فرصت دارند آثارشان را ارسال کنند.

زمان ارسال آثار به جشنواره بین‌المللی فارابی اعلام شد

رئیس دبیرخانه یازدهمین جشنواره بین‌المللی فارابی گفت: زمان دریافت آثار یازدهمین جشنواره بین‌المللی فارابی؛ ویژه تحقیقات علوم انسانی و اسلامی، از اول خردادماه تا ۳۱ مردادماه ۱۳۹۸ است.

جشنواره قرآنی بچه‌های آسمانی برگزار می‌شود

اولین دوره جشنواره قرآنی بچه‌های آسمانی ویژه کودک و نوجوان به مناسبت ماه مبارک رمضان در فرهنگسرای دانش برگزار می‌شود

آغاز ثبت‌نام سی‌وسومین جشنواره بین‌المللی خوارزمی

ثبت نام و ارائه طرح در سی و سومین جشنواره بین‌المللی خوارزمی آغاز شد و تا پایان شهریور ماه امسال ادامه دارد.

برنامه ویژه جشنواره فیلم کن برای سیلوستر استالونه

سیلوستر استالونه بازیگر نقشهای رمبو و راکی به جشنواره فیلم کن می ‌رود. ]]>

جشنواره فیلم‌های ورزشی میزبان آثار موبایلی

فیلم‌های موبایلی و ویدیویی با موضوع بازی‌های محلی، بومی و عشایری می‌توانند در بخش ویژه دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های ورزشی شرکت کنند

یک فراخوان موبایلی برای جشنواره فیلم ورزشی

فیلم‌های کوتاه موبایلی و ویدیویی با موضوع بازی‌های محلی، بومی و عشایری می‌توانند در بخش ویژه دوازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم‌های ورزشی ایران شرکت کنند.

نشست ویژه جشنواره «دیبا» برگزار می‌شود

بسته ویژه آثار جشنواره عمار برای اکران در رمضان ۹۸

ارایه بسته ویژه آثار جشنواره «عمار» برای اکران در ماه رمضان

همزمان با فرارسیدن ماه رمضان، دبیرخانه جشنواره مردمی فیلم «عمار» مجموعه‌ای از آثار را برای اکران در این ماه مبارک ارائه کرد.

جشنواره قرآنی بچه های آسمانی در فرهنگسرای دانش برگزار می شود

تهران-ایرنا- نخستین دوره جشنواره قرآنی بچه های آسمانی ویژه کودک و نوجوان به مناسبت ماه مبارک رمضان در فرهنگسرای دانش برگزار می شود.

دانش آموزان همدانی در جشنواره ملی سینا درخشیدند

همدان- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش همدان گفت: نخستین دوره جشنواره ملی دانش آموزی سینا با درخشش دانش آموزان همدان به کار خود پایان داد.

وعده کرمی برای جشنواره سی‌وهشتم تئاتر فجر

رئیس جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر با ابراز امیدواری از این‌که جشنواره سی‌وهشتم به گستردگی سال قبل نباشد، قول داد: امسال جشنواره بهتر از سال قبل برگزار شود.

جشنواره تفریحی، ورزشی رمضان در شهرری گشایش یافت

شهرری- ایرنا- جشنواره رمضان، نشاط و ورزش از امشب(دوشنبه شب) تا پایان ماه مبارک رمضان با هدف سرگرمی و نشاط در فرهنگسرای ولاء شهرری گشایش یافت.

اجرای طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان

طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان از که از اوایل اردیبهشت ماه در شهرستان نیشابور آغاز شده است تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد.

جشنواره فیلم‌های ورزشی میزبان آثار موبایلی با موضوع بازی‌های بومی

فیلم‌های کوتاه موبایلی و ویدئویی با موضوع بازی‌های محلی، بومی و عشایری می‌توانند در بخش ویژه دوازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم‌های ورزشی ایران شرکت کنند.