شکل‌گیری استارت‌آپ‌های هوافضا
مطالب مرتبط

ابتکار : حمایت از استارت آپ های بانوان و شکل گیری شرکت های دانش بنیان

استارت آپ ها بزرگترین سنگر مقابله با تحریم

کرمانشاه- ایرنا- استارت آپ ها اگر با مدل بومی ایرانی فعالیت کنند می توانند تاثیرگذاری بیشتری داشته باشد، این نظر کارشناسان و اساتیدی است که در زمینه شرکت های نوپا یا همان استارت آپ ها فعالیت می کنند.

استارت آپ ها بزرگترین سنگر مقابله با تحریم

کرمانشاه- ایرنا- استارت آپ ها اگر با مدل بومی ایرانی فعالیت کنند می توانند تاثیرگذاری بیشتری داشته باشد، این نظر صاحب نظران و اساتیدی است که در زمینه شرکت های نوپا یا همان استارت آپ ها فعالیت می کنند.

هموارسازی مسیر استارت‌آپ‌های حمل بار

استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های دانش بنیان برای رسیدن به اهداف مدنظر در اقتصاد مقاومتی و همچنین تحقق شعار سال که رونق تولید است، نقشی اساسی دارند

نقش استارت‌آپ‌ها در بازار سلولی/ سلول بنیادی دستخوش نوآوری می‌شود

سلولهای بنیادی از حوزه‌های مهم علمی هستند که همواره مورد تأکید رهبری قرار دارند و اکنون با ورود استارت‌آپ‌ها علاوه بر مقاله، در عرصه تولید نیز دستخوش نوآوری شده‌اند.

«استارت آپ» میانبر گذر از تحریم

بیرجند - ایرنا - «استارت آپ ها» و ایده های مربوط به آن بازار وسیعی در مقایسه با بازار سنتی ایجاد کرده و به اعتقاد کارشناسان نه تنها می تواند در همه عرصه های کشور اثرگذار باشد بلکه راهی میانبر برای گذر از تحریم ها است.

نخستین استارت آپ نمک کشور در آران و بیدگل برگزار می شود

کاشان - ایرنا - معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی از برگزاری نخستین استارت آپ نمک کشور در شهرستان آران و بیدگل تا پایان سال جاری خبر داد.

احتمال کاهش درآمد استارت‌آ‌پ‌ها با اجرای رمز یکبار مصرف

تهران- ایرنا- نایب رئیس کمیسیون جوانان، کارآفرینی و کسب‌و‌کارهای نوین و دانش‌بنیان اتاق ایران گفت: حذف رمزهای اینترنتی ثابت فعالیت استارت‌آپ‌ها را برای دو ماه دچار مشکل می کند و احتمال کاهش درآمد آنها وجود دارد.

اتاق فکر استارت آپ ها در اتاق بازرگانی البرز ایجاد می شود

کرج - ایرنا - رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی البرز از برنامه ریزی این تشکل برای ایجاد اتاق فکر ویژه استارت آپ ها با هدف بهبود فضای کسب و کارهای اینترنتی خبر داد.

موزه‌ها برای جذب مخاطب بیشتر از استارت‌آپ‌ها استفاده کنند

استاد دانشگاه علامه طباطبایی: موزه‌ها برای حضور قدرتمند و جذب مخاطب بیشتر باید از این استارت‌آپ‌ها استفاده کنند

سخت‌گیری‌ ادارات سرمایه‌گذاران را فراری می‌دهد‌

فرماندار شهرستان اهر، با انتقاد از سخت‌گیری‌ها در اجرای روند اداری طرح‌های گردشگری در برخی دستگاه‌ها گفت: دستگاه‌های متولی مربوطه در تغییر کاربری‌ها سخت‌گیری می‌کنند.

کبدی کاران کبودراهنگ برای قهرمانی جهان استارت زدند

همدان- ایرنا- رییس هیات کبدی همدان گفت: 2 کبدی کار اهل شهرستان کبودراهنگ با دعوت به اردوی تیم ملی، برای حضور قدرتمند در رقابت های قهرمانی جهان استارت زدند.

زمان استارت سپاهان برای بازی با پرسپولیس مشخص شد

استارت فوتسال قم برای لیگ برتر / تیمی كه 20 سال در حسرت قهرمانی است

استارت بدون معطلی پارس جنوبی برای دیدار با پرسپولیس

برگزاری نخستین استارت آپ «مراقبت سالمندی» در سازمان نظام پرستاری

استعفای معصوم زاده از شورای شهر/ رای گیری به هفته آینده موکول شد

کرمان-با درخواست استعفای ماه بانو معصوم زاده از شورا پس از رأی گیری پنج نفر از اعضای شورا رأی مخالف،پنج نفر رأی موافق و یک نفر رأی ممتنع دادند که بر این اساس رأی گیری به هفته آینده موکول شد.

حسینی: المپیک برای من دست نیافتنی شد/شاید کناره گیری کنم

تکواندوکار وزن چهارم تیم ملی کشورمان گفت: با نرفتن به رقابتهای جهانی انگیزه های خود را از دست داده و شاید دنبال کار دیگری بروم و از تکواندو کناره گیری کنم.

زنده‌گیری یک تمساح مردابی سرگردان در قصر قند

مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان از زنده‌گیری یک سر تمساح سرگردان در روستای کریم آباد شهرستان قصرقند خبر داد.

گچ‌گیری و تزریقات در عطاری!

یک مرکز غیرمجاز درمانی با کاربری عطاری در شهر قزوین به اتهام مداخلات غیرمجاز پزشکی از قبیل گچ‌گیری، آتل‌بندی و تزریقات شناسایی، پلمب و به مراجع قضایی معرفی شد.