تغییر ۱۰۰ سرفصل درسی دانشگاه فنی و حرفه‌ای

سرفصل 100 درس دانشگاه فنی و حرفه ای مطابق با نیاز بازار کار تغییر پیدا می کندمطالب مرتبط

تغییر زمان ثبت نام در دانشگاه فنی و حرفه ای گیلان

ثبت نام در دانشگاه فنی و حرفه ای گیلان با یک ماه تاخیر ، خرداد امسال انجام می شود.

سرفصل های رشته آمار مطابق با نیاز های امروز نیست

بوشهر-ایرنا- عضو هیات علمی گروه آمار دانشگاه خلیج فارس گفت: سرفصل های رشته آمار مطابق با نیاز های امروز نیست و بازنگری در سرفصل های آن ضروری است.

"برنامه درسی پوچ"؛ مغفول یا بی‌اثر؟

براساس نتایج به دست آمده از یک پژوهش و بر اساس نظر متخصصان برنامه‌ریزی درسی، برنامه درسی پوچ مورد غفلت واقع شده است، اما بر اساس نظر متخصصان آموزش پزشکی، برنامه درسی پوچ، برنامه درسی بی‌اثر است.

ترویج مهارت آموزی توسط بسیج اساتید دانشگاه فنی و حرفه ای

رئیس بسیج اساتید دانشگاه فنی و حرفه ای اعلام کرد: با مشارکت اساتید کارآفرین و متخصص در عرصه اشتغال دانشگاه فنی و حرفه‌ای کارگروه فرهنگ کار و مهارت با هدف ترویج مهارت آموزی راه اندازی می شود.

اعلام مهلت ارائه مدارک فراخوان جذب بهمن ۹۷ دانشگاه فنی و حرفه ای

دانشگاه فنی و حرفه ای درباره متقاضیان فراخوان جذب بهمن ۹۷ اطلاعیه ای منتشر کرد.

گسترش همکاری دانشگاه فنی و حرفه ای با سنگال

مدیرکل دفتر همکاری‌های علمی و بین المللی دانشگاه فنی و حرفه‌ای در راستای گسترش فعالیت‌های علمی و بین المللی از برگزاری دوره های مشترک آموزشی با کشور سنگال خبر داد.

گسترش همکاری‌های علمی دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای و سنگال

در راستای توسعه تبادلات علمی بین‌المللی دانشگاه فنی و حرفه‌ای، هیاتی از کشور سنگال به منظور توسعه این فعالیت‌ها وارد دانشگاه شد.

6.7 هزار مددجو از آموزش های فنی و حرفه ای بهره مند شدند

زاهدان- ایرنا- معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان و بلوچستان گفت: 6 هزار و 700 مددجوی کمیته امداد پارسال با همکاری دانشگاه و میرات فرهنگی، صنایع درستی و گردشگری استان آموزش های فنی و حرفه ای را فرا گرفتند.

وقتی دانشجویان فنی و حرفه‌ای برای حل مشکلات ارومیه دست‌ به‌کار می‌شوند + فیلم

دانشجویان فنی و حرفه‌ای دانشگاه قاضی طباطبایی ارومیه از چندی پیش برای حل بخشی از مشکلات شهروندان ارومیه در حوزه حمل‌ونقل عمومی دست به کار شدند و امروز نتایج فعالیت آنان به ثمر نشست و نخستین دستاورد خود را به شهرداری ارومیه عرضه کردند.

ایجاد اشتغال برای دانشجویان خراسان شمالی در کنار خوابگاه ها

بجنورد- ایرنا- رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای خراسان شمالی گفت: 2 کارگاه در کنار خوابگاه های دانشجویی در مراکز فنی و حرفه ای این استان ایجاد شده است تا اوقات بیکاری در این کارگاه ها مشغول به کار شوند.

تعدیل محتوای کتاب‌های درسی برای آزاد شدن زمان آموزش

رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی گفت:‌ تعدیل کتاب‌های درسی به منظور آزاد کردن زمان برای اجرای طرح‌هایی مانند "بوم" مدنظر است.

ایجادقرارگاه جهادی دانشگاه آزاد براساس اندیشه های انقلاب است

اهواز – ایرنا- رییس دانشگاه آزاد اسلامی کشور با اشاره به اینکه ایجاد قرارگاه جهادی در دانشگاه آزاد برگرفته از اندیشه های انقلاب اسلامی است گفت: مقام معظم رهبری بر تغییر مسیر دانشگاه و لزوم بازگشت آن به هویت اصلی خود تاکید کردند.

ایجادقرارگاه جهادی دانشگاه آزاد براساس اندیشه های انقلاب است

اهواز – ایرنا- رییس دانشگاه آزاد اسلامی کشور با اشاره به اینکه ایجاد قرارگاه جهادی در دانشگاه آزاد برگرفته از اندیشه های انقلاب اسلامی است گفت: مقام معظم رهبری بر تغییر مسیر دانشگاه و لزوم بازگشت آن به هویت اصلی خود تاکید کردند.

ورود مفاهیم تأمین اجتماعی به کتاب‌های درسی دانش آموزان

با همکاری مشترک سازمان تأمین اجتماعی و وزارت آموزش و پرورش مفاهیم مربوط به تأمین اجتماعی در کتاب‌های درسی مقاطع مختلف تحصیلی وارد شد

نقش دانشگاه‌ها در گذر از تغییرات اقلیمی

یافته‌های یک پژوهش داخلی که به اهمیت نقش دانشگاه‌های سبز در تاب‌آوری و مقابله با پدیده جهانی تغییر اقلیم پرداخته، چنین نقشی را حیاتی و بسیار بااهمیت ارزیابی کرده است.

انتصاب سرپرست مرکز ملی آموزش‌های مهارتی و حرفه‌ای علوم پزشکی

معاون آموزشی وزارت بهداشت طی حکمی دکتر جمشید حاجتی استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران را به عنوان سرپرست مرکز ملی آموزش‌های مهارتی و حرفه‌ای علوم پزشکی منصوب کرد.

25 درصد کارآموزان فنی و حرفه ای کهگیلویه وبویراحمد شاغل می‌شوند

گچساران- ایرنا- مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای کهگیلویه و بویراحمد گفت: بررسی‌های به عمل آمده نشان می‌دهد که 25 درصد از کارآموزان فنی و حرفه‌ای این استان پس از کسب مهارت وارد بازار کار شده‌اند.

رتبه نخست کشوری در پوشش بازرسی بهداشت حرفه‌ای

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت : معاونت بهداشتی در پوشش بازرسی بهداشت حرفه‌ای رتبه نخست کشوری را کسب کرد .

بعد از بحران، هویت اجتماعی ضربه‎پذیر است

استاد اخلاق حرفه‎ای و عضو پژوهشکده اخلاق حرفه‎ای دانشگاه تهران گفت: بعد از بحران هویت اجتماعی ضربه‌پذیر است.

سود حرفه‌ای‌ها وسط خرید و فروش‌های دسته‌جمعی!

بورس تهران روزهای خاصی را پشت سر می‌گذارد، این بازار در این روزها آنقدر غیر تحلیلی کار می‌کند که یک روز فشار عرضه و یک روز فشار تقاضا سبب تشکیل صف برای خرید یا فروش سهام می‌شود. اما نوسان‌گیران حرفه‌ای بازده خوبی را به دست می‌آورند و غیر حرفه‌ای‌ها ریسک س