تنها راه نجات کشور «گردشگری» است

معاون گردشگری گفت: تنها راهی که با وجود فشارهای موجود در ابعاد بین‌المللی و داخلی می‌تواند به شکوفایی اقتصاد کشور کمک کند گردشگری است، چنانکه در سال گذشته ۵۲ درصد گردشگر ورودی نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش داشت. در بعد داخلی نیز در ایام نوروز با رشد بیمطالب مرتبط

مذاکره با آمریکا سم است/ تنها راه نجات ملت ما ایستادگی است

ارومیه – نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: مذاکره با آمریکا و سازش با این کشور سم است، تنها راه نجات ملت ما ایستادگی است.

نوستالژی ماشین‌های قورباغه‌ای در تنها موزه خودروهای تاریخی کشور

مسئول تنها موزه خودروهای تاریخی و کلاسیک کشور در یزد از ارزش نوستالژی خودروهای کلاسیک به منظور بهره‎وری اقتصادی در حوزه گردشگری یاد کرد و آن‌ها را اهرمی انگیزشی برای جذب گردشگر به شهر جهانی یزد خواند.

برنامه ملی توسعه گردشگری بازنگری می شود

تهران - ایرنا - معاون گردشگری کشور از بازنگری و بروز‌رسانی «برنامه ملی توسعه گردشگری» کشور با همکاری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، سازمان جهانی گردشگری (UNWTO) و یونسکو خبر داد.

برنامه ملی توسعه گردشگری بازنگری می‌شود

معاون گردشگری کشور از بازنگری و به‌روزرسانی "برنامه ملی توسعه گردشگری" کشور با همکاری "سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری"، "سازمان جهانی گردشگری (UNWTO)" و "یونسکو" خبر داد.

معرفی جاذبه‌های گردشگری ایران به توراپراتورهای چینی

مدیرکل بازاریابی و تبلیغات گردشگری گفت: با برگزاری تور آشناسازی ویژه توراپراتورها و فعالان صنعت گردشگری کشورچین‌، آشنایی با جاذبه‌های گردشگری شش استان کشور محقق شد.

بازنگری در برنامه ملی توسعه گردشگری با همکاری یونسکو

معاون گردشگری کشور از بازنگری و بروزرسانی «برنامه ملی توسعه گردشگری» کشور با همکاری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، سازمان جهانی گردشگری (UNWTO) و یونسکو خبر داد.

مجریان طرح های گردشگری استان اردبیل حمایت می شود

اردبیل - ایرنا - معاون سرمایه گذاری و طرح های میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل با تاکید بر حمایت از مجریان طرح های گردشگری استان گفت: در این میان حساب افرادی که تنها با هدف دریافت زمین و تسهیلات مالی اقدام می کنند از سرمایه گذاران واقعی جد

استراتژی توسعه گردشگری محور شمال غرب کشور تدوین شد

تهران - ایرنا - معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از پروژه تدوین استراتژی توسعه گردشگری محور شمال غرب کشور با همکاری مشاوران ژاپنی خبر داد.

سلیمی:280عملیات امداد و نجات طی 74 ساعت گذشته انجام شد

تهران- ایرنا- رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از انجام 280 مورد عملیات موفق امداد و نجات به منظور خدمات رسانی به مصدومان انواع حوادث طی 72 ساعت گذشته در سراسر کشور خبر داد.

یک گیلانی در کمیته مسابقات نجات غریق و غواصی کشور

نوید نیک بین در فدراسیون نجات غریق صاحب کرسی شد.

مشکلات بنگاه های آسیب دیده در سیل رفع شود

ساری - معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، تولید را تنها راه نجات کشور دانست و گفت: مشکلات بنگاه های آسیب دیده در سیل باید رفع شود.

ژاپن استراتژی توسعه گردشگری شمالغرب ایران را تدوین می‌کند

گروه استان‌ها ـ بر‌اساس تفاهم‌نامه منعقده بین سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کشور و آژانس همکاری‌های بین‌المللی کشور ژاپن (جایکا) استراتژی توسعه گردشگری شمال غرب ایران را تهیه و تدوین می‌کند.

بانک‌های ترک برای نجات لیر دست به کار شدند

بانک‌های دولتی ترکیه برای نجات پول ملی این کشور از ریزش‌های پیاپی اقدام به تزریق ۱ میلیارد دلار به بازار ارز کردند.

اجرای طرح ضربتی نجات شمشادهای شمال کشور

مدیرکل حفاظت و حمایت از منابع طبیعی سازمان جنگل‌ها با اشاره به اینکه حدود ۸۰ درصد شمشادزارهای کشور آسیب جدی دیده است، گفت: برخی نگران انقراض شمشادها در جنگل‌های هیرکانی هستند اما سازمان جنگل‌ها از سال گذشته اقدامات ضربتی برای نجات شمشادزارها آغاز کرده است

وامی که نجات بخش بود/تغییر زندگی با ایده ای نو

فاصله بین درماندگی در پیچ و خمهای زندگی تا رسیدن به گشایشی در امور، گاه به اندازه‌ای کوتاه است که تنها به یک اراده محکم و یک گام کوچک وابسته است.

امید، تنها امکان معناداری زندگی است/ دستاوردهای جنبش رمانتیک

میثم سفید خوش در برنامه معنای زندگی گفت: امید، تنها امکان معنا داری زندگی و تنها راه کشف خداوند است. تنها نشانه انسان مومن امیدواری است. 

پروژه تدوین استراتژی توسعه گردشگری محور شمالغرب کشور تشریح شد

نشست تشریح «پروژه مطالعه مقدماتی تدوین استراتژی توسعه گردشگری محور شمالغرب کشور» با حضور معاون گردشگری و گروه مطالعاتی آژانس همکاری‌های بین‌المللی ژاپن (جایکا) برگزار شد.

بررسی ظرفیت های گردشگری شمال غرب کشور در آذربایجان غربی

مشاوران آژانس همکاری های بین المللی کشور ژاپن (جایکا) برای بررسی ظرفیت های گردشگری استان با نمایندگان دستگاههای اجرایی مختلف نشستی برگزار کردند.

تولید بیش از ۱۰ هزار قطعه در تنها واحدصنعتی پلی‌پروپیلن انبساطی کشور

سرپرست معاونت صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت گفت: از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۱۰ هزار قطعه در تنها واحد صنعتی پلی‌پروپیلن انبساطی کشور تولید و روانه بازار مصرف شده است.

تنها یک نزاع مختصر داشتیم!

رییس جمهور آمریکا اعلام کرد مذاکرات تجاری با چین هنوز فرونپاشیده و گسترش جنگ تعرفه‌ای میان دو کشور را تنها یک نزاع مختصر خواند.