با یک خانه موتزارت درآمدهای هنگفت درمی‌آورند

مشاور عالی گردشگری اتاق ایران گفت: در شهر وین با وجود یک خانه موتزارت سالانه درآمدهای هنگفتی از گردشگری به دست می‌آید، اما در اصفهان با وجود مکاتب هنری در همه زمینه‌های هنر هیچ استفاده‌ای از گردشگری هنر نکرده‌ایم.مطالب مرتبط

درآمد هنگفت طالبان از دریافت هزینه گمرکی

تهران- ایرنا- درآمدهای سالانه طالبان از طریق دریافت هزینه های گمرکی و جمع آوری زکات در افغانستان به 22 میلیارد افغانی می رسد؛ علاوه بر این قاچاق مواد مخدر، زورگیری و سرقت‌ های مسلحانه، استخراج غیرقانونی معادن از منابع اصلی درآمد طالبان در افغانستان هستند.

درآمدهای مرزی کردستان 230 درصد افزایش یافت

استاندار کردستان گفت:درآمدهای مرزی استان در دو ماهه نخست سال‌جاری 230 درصد رشد داشته است.

تحقق 100 درصدی درآمدهای مالیاتی سال 97 در استان

مدیرکل امور مالیاتی استان ایلام گفت: 100 درصد درآمدهای مالیاتی سال گذشته استان با مشارکت خوب محقق شد.

گنجینه ای از آدمک های بی جان

بیرجند - ایرنا - آدمک هایی بی جان پس از آنکه در خراسان جنوبی عنوان دومین موزه تخصصی عروسک ها را در ایران به دست آورند در خانه فروتنی بیرجند جای گرفتند و اکنون این بنای با ارزش تاریخی گنجینه ای از عروسک های بومی است.

گنجینه ای از آدمک های بی جان

بیرجند - ایرنا - آدمک هایی بی جان پس از آنکه در خراسان جنوبی عنوان دومین موزه تخصصی عروسک ها را در ایران به دست آورند در خانه فروتنی بیرجند جای گرفتند و اکنون این بنای با ارزش تاریخی گنجینه ای از عروسک های بومی است.

تحقق ۱۰۰ درصدی درآمدهای مالیاتی در استان ایلام

ایلام - مدیر کل امور مالیاتی استان ایلام گفت: ۱۰۰ درصد درآمدهای مالیاتی سال گذشته استان با مشارکت خوب مردم محقق شده است.

شهرداریها باید به دنبال درآمدهای پایدار شهری باشند

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: شهرداریها باید به دنبال درآمدهای پایدار شهری باشند.

ارقام اعلامی با عنوان درآمدهای مدارس غیرانتفاعی فقط حدس و گمان‌های ناصواب است/به خود اجازه‌ نمی‌دهیم درباره درآمدهایشان بپرسیم

رئیس سازمان مدارس غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی ارقام اعلامی با عنوان درآمدهای مدارس غیرانتفاعی را فقط حدس و گمان‌های ناصواب دانست.]]>

۸۷ درصد درآمدهای مصوب استان بوشهر وصول شد

بوشهر - رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر گفت: در سال گذشته ۸۷ درصد درآمدهای مصوب استان بوشهر وصول شد.

کاهش ۷۰ درصدی تیراژ نشریات البرز

رئیس هیئت مدیره خانه مطبوعات البرز با اشاره به اینکه وضعیت اقتصادی رسانه‌های مکتوب نگران کننده است، اظهار کرد: درآمدهای رسانه‌های مکتوب طی چند سال اخیر به شدت کاهش پیدا کرده و خرج و دخل آنها یکی نیست. این وضعیت نامناسب اقتصادی باعث شده تیراژ رسانه‌های مکت

متون دستنویس هنرمندان و نویسندگان معاصر در «موزه کلمات» به نمایش درمی‌آید

ذی‌نفعان قدرت خود را از عدم شفافیت اطلاعات به دست می‌آورند

‌‌تفاهم‌نامه اجرای پروژه‌‌ از محل درآمدهای مالیات بر ارزش‌افزوده برای عشایر اجرایی می‌شود‌

مدیرکل امور عشایر آذربایجان شرقی گفت: ‌‌تفاهم‌نامه اجرای پروژه‌‌ از محل درآمدهای مالیات بر ارزش‌افزوده برای عشایر اجرایی می‌شود‌.

توسعه خانه‎های بوم‎گردی در خوزستان جریان مهاجرت از روستا به شهر را متوقف می‎کند

سرپرست معاونت برنامه‎ریزی و سرمایه‎گذاری اداره‎کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان با تأکید بر ظرفیت خوب خانه‎های روستایی استان به منظور تبدیل شدن به خانه‎های بوم‎گردی، گفت: ایجاد و توسعه این خانه‎ها علاوه بر ایجاد اشتغال، موجب توقف جریان مهاجر

کدام یک جام را سرمی کشد؟

تا ساعاتی دیگر، آخرین سوتِ آغازِ هجدهمین دوره رقابت‌های فوتبال لیگ برتر فصل ۹۷-۹۸ به صدا درمی آید و بسیاری از اهالی فوتبال، از بین هشت بازی برگزار خواهد شده، به دو مسابقه بیشتر نظر خواهند داشت.

خانه‌ آیت‌الله خاتمی در دهه 70

مدیر خانه موزه آیت الله خاتمی (ره) گفت: خانه‌موزه آیت الله خاتمی (ره)، خانه‌ای تاریخی به جامانده از دوران قاجار است که محل زندگی آیت الله «سید روح الله خاتمی» (ره) و خانواده وی بوده است.

خانه مصدق پس از مرمت موزه می‌شود

کرج - مدیرکل میراث فرهنگی استان البرز گفت: خانه دکتر مصدق پس از مرمت و بازسازی به خانه موزه تبدیل می‌شود.

آتش گرفتن یک خانه در رشت

یک خانه ویلایی امروز در خیابان معلم رشت دچار آتش گرفت.

توضیح خانه سینما درباره‌ی حاشیه اخیر انتخاب فاطمه معتمدآریا

خانه سینما در پی انتخاب فاطمه معتمدآریا به عنوان رئیس انجمن بازیگران سینمای ایران و حضور همزمانش در هیات مدیره‌ی خانه سینما توضیحاتی داد.

خانه گلیم در منطقه 9 تهران راه‌اندازی شد

تهران-ایرنا- مدیر فرهنگی هنری منطقه 9 و رییس فرهنگسرای رویش گفت: خانه گلیم پایتخت برای نخستین بار در خانه فرهنگ شمشیری واقع در این منطقه راه اندازی شد.