مخاطب شناسی از الزامات ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان گفت: مخاطب شناسی را یکی از الزامات ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دانست و یادآور شد: تشکل‌های ایثارگری باید متناسب با علایق و سلایق جامعه به ویژه نسل جوان و نوجوان برنامه ریزی کنند و به معرفی الگوهای فرهنگ ایثار و شهادتمطالب مرتبط

گفتمان سازی یکی از روش‌های مهم در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است

بجنورد- مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور ایثارگران گفت: گفتمان سازی یکی از روش‌های مهم در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.

ترویج فرهنگ ایثار و شهادت حفظ امانت شهدا است

تبریز- امام جمعه تبریز گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، امانت و دستاوردی است که از شهدا به ما رسیده و ما باید از آن پاسداری کنیم.

امام جمعه تبریز: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، حفظ امانت شهداست

تبریز- ایرنا- نماینده ولی‌ فقیه در آذربایجان شرقی و امام ‌جمعه تبریز گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، امانت و دستاوردی است که از شهدا به ما رسیده و ما باید از آن پاسداری کنیم.

کارکرد رسانه در دفاع مقدس و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت

در نشست هم اندیشی مدیران صداوسیمای شبکه اترک و اصحاب رسانه، نقش و کارکرد رسانه در دفاع مقدس و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، تبیین و بررسی شد.

تاکید استاندار بر ترویج فرهنگ ایثار در آذربایجان شرقی

استاندار آذربایجان شرقی بر سیاست گذاری و تدوین برنامه ای مشخص برای نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت تاکید کرد.

فرهنگ ایثار و شهادت باعث فتح خرمشهر شد

بروجرد - ایرنا - امام جمعه بروجرد گفت: فرهنگ ایثار و شهادت و روحیه بالای شهادت طلبی رزمندگان اسلام باعث فتح خرمشهر شد.

فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه ایران نهادینه شده است

زنجان-نماینده ولی‌فقیه در استان زنجان گفت: فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه ایران نهادینه شده و این واقعیت طی هشت سال دفاع مقدس خود را به عینه نشان داده است.

شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت

پایگاه خط سرخ قزوین به عنوان كامل‌ترین پایگاه اطلاع‌رسانی كشور، به معرفی سه هزار شهید استان می پردازد.

معرفی ایده‌های خلاق و برتر در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع‌مقدس استان زنجان گفت: رویکرد اصلی در اجرای یادواره‌ها، شناسایی چهره‌های موفق است.

فرهنگ ایثار و شهادت در ایران اسلامی ریشه‌های عمیق دارد

ارومیه- ایرنا- مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: فرهنگ ایثار و شهادت در ایران اسلامی ریشه‌های عمیق دارد.

تلاش مضاعف هنرمندان خراسان شمالی در حوزه ایثار و شهادت ستودنی است

بجنورد- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: تلاش مضاعف هنرمندان این استان در حوزه ایثار و شهادت ستودنی است.

مشاور وزیر ارشاد: بیش از همیشه به فرهنگ ایثار نیاز داریم

بجنورد - ایرنا - مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور ایثار گران، وحدت و انسجام بین مردم و مسئولان را از برکات دفاع مقدس دانست و گفت: در شرایط کنونی به فرهنگ ایثار بیش از گذشته نیاز داریم.

مشاور وزیر ارشاد: بیش از همیشه به فرهنگ ایثار نیاز داریم

بجنورد- ایرنا- مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور ایثار گران، وحدت و انسجام بین مردم و مسئولان را از برکات دفاع مقدس دانست و گفت: در شرایط کنونی به فرهنگ ایثار بیش از گذشته نیاز داریم.

گرفتاران در چنبره قدرت طلبی رمز و راز حیات ابدی شهادت را درک نمی کنند

پیام انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل حاضر آن است که هیچ قدرتی نمی تواند جلوی پیروزیهای بزرگ ملت ایران و پیروزیهای آینده انقلاب اسلامی را به رهبری حضرت آیت الله امام خامنه ای بگیرد و قطعا اسلام پیروز خواهد شد .

فرمانده سپاه استان خوزستان: ملت ایران در برابر تهدیدهای دشمنان در صحنه هستند

فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر(عج) استان خوزستان به اهمیت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در میان اقشار مختلف به ویژه نسل جوان اشاره کرد و گفت: مردم در برابر تهدیدهای پیش‌رو و اقدامات دشمنان نسبت به تعرض در صحنه و نیروهای مسلح نیز آماده هستند.

استاندار قزوین: فرهنگ ایثار در جامعه نهادینه شود

قزوین - ایرنا - استاندار قزوین گفت:باید گروهی از صاحبنظران و نخبگان دانشگاهی برنامه ای جهت رشد فرهنگ ایثار تدوین کرده و آن را در جامعه نهادینه کنند.

ترویج مطالعه، کم هزینه ترین کار برای ارتقاء فرهنگ عمومی است

رشت- ایرنا - فرماندار شهرستان رشت با تاکید بر ضرورت ترویج کتاب و کتابخوانی گفت: ترویج کتاب، کتابخوانی و مطالعه کم هزینه ترین کار برای ارتقاء فرهنگ عمومی جامعه است که هر کار دیگری غیر از این، پرهزینه تر خواهد بود.

بهره گیری از ظرفیت جشنواره کتابخوان رضوی برای ترویج فرهنگ معنوی

رشت- نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه امروز عرفان‌های نوظهور به دنبال جذب جوانان به سمت خود هستند، گفت: باید از جشنواره کتابخوانی رضوی برای ترویج فرهنگ رضوی و معنوی استفاده شود.

پیام امروز شهیدان به ما اعتقاد به غلبه بر دشمن است

پیام انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل حاضر آن است که هیچ قدرتی نمی تواند جلوی پیروزی‌های بزرگ ملت ایران و پیروزی‌های آینده انقلاب اسلامی را به رهبری آیت الله خامنه ای بگیرد و قطعا اسلام پیروز خواهد شد .]]>

ضرورت ترویج فرهنگ اهدای عضو برای پیوند قلب

تبریز- ایرنا - انجام 6عمل جراحی موفق«پیوند قلب» از جمله دستاوردهای حوزه پزشکی تبریز در یک سال اخیر می باشد که اعضای تیم پزشکی آن معتقدند ادامه کسب موفقیت های بیشتر در این زمینه و نجات جان بیماران فزون تر نیازمند ترویج فرهنگ اهدای عضو در بیماران مرگ مغزی م