تغییر ساعت کار باغ موزه سینما در ماه مبارک رمضان

مجموعه فرهنگی موزه سینمای ایران در ماه مبارک رمضان تا ساعت 2 بامداد، میزبان مردم خواهد بود.مطالب مرتبط

ساعت فعالیت مدارس قم در ماه رمضان تغییر کرد

اداره کل آموزش و پرورش استان قم با صدور اطلاعیه‌ای از تغییر ساعت فعالیت مدارس قم به مناسبت ماه مبارک رمضان خبر داد.

ساعت کاری مدارس قم تغییر کرد

قم- ایرنا- مدیرروابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش قم گفت: ساعت کاری مدارس دراین استان از فردا شنبه 21 اردیبهشت ماه مصادف با پنجم ماه مبارک رمضان با یک ساعت تغییر آغاز می شود.

رمضان بر صحنه تئاتر؛ ماه آرام اجراها

تهران- ایرنا- تئاتر به دلیل تغییر ساعت اجراها و کاهش تعداد نمایش‌ها در ماه مبارک رمضان، روزهای آرامی را پشت سر می‌گذارد.

کاهش ساعت آموزشی مدارس در ماه مبارک رمضان

وزارت آموزش و پرورش به منظور رعایت حال دانش‌ آموزان در ماه مبارک رمضان با صدور بخشنامه‌ای ساعت آموزشی مدارس در روزهای باقی‌مانده از سال تحصیلی را کاهش داد.

کاهش ساعت آموزشی مدارس در ماه مبارک رمضان

به منظور رعایت حال دانش‌ آموزان در ماه مبارک رمضان، ساعت آموزشی مدارس در روزهای باقی‌مانده از سال تحصیلی کاهش یافت.]]>

کاهش ساعت آموزشی و افزایش ساعت تفریح مدارس در ماه رمضان

آموزش و پرورش با صدور بخشنامه ای و به منظور رعایت حال دانش‌ آموزان در ماه مبارک رمضان، از هر زنگ آموزشی ۱۰ دقیقه کم و به ساعت تفریح دانش آموزان اضافه کرد.

لحظات روحانی ماه رمضان همراه با سخنرانی

شبکه قرآن و معارف سیما در ماه مبارک رمضان با اختصاص ۸ باکس سخنرانی در ساعت‌های مختلف، لحظاتی ناب را برای مخاطبان به ارمغان خواهد آورد

عکس‌های بقعه‌ها و اماکن مذهبی در موزه عکسخانه شهر

تهران-ایرنا- نمایشگاه عکس‌های تاریخی «بقعه‌ها و اماکن مذهبی» به مناسبت ماه مبارک رمضان در قالب برنامه‌های «شهر خدا، شهر همدلی» در موزه عکسخانه شهر افتتاح می‌شود.

دعای روز یازدهم ماه مبارک رمضان/بسترهای عروج انسان در ماه رمضان

دعای یازدهمین روز از ماه مبارک رمضان به‌همراه شرحی بر آن منتشر شد.

تهرانگردی عصرانه تا پایان ماه رمضان

مدیر کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان تهران از برگزاری تهرانگردی عصرانه برای عموم شهروندان از روز جهانی موزه تا پایان ماه مبارک رمضان خبر داد.

آغاز جنگ لبخند شب های رمضان در آستارا

آستارا - ایرنا - جنگ لبخند شب های ماه مبارک رمضان با اجرای برنامه های فرهنگی و هنری و استقبال شهروندان در سینما دریای آستارا آغاز شد.

بازدید باغ موزه های دانشگاه تهران در روز موزه رایگان شد

تهران-ایرنا- بازدید از دو مجموعه باغ موزه نگارستان و خانه موزه مقدم روز شنبه 28 اردیبهشت مصادف با روز جهانی موزه برای عموم از ساعت 10 تا 18 رایگان است.

شرح دعای روز دهم ماه مبارک رمضان+صوت

در دعای روز دهم ماه مبارک رمضان آمده است: «خدایا من را در ماه رمضان از کسانی قرار بده که متوکل باشم و بر تو توکل کنم و چشمم به دست دیگری نباشد؛ هر جا که می‌خواهی بدانی دعایت مستجاب شده است به دلت نگاه کن، ببین اگر ناامید از همه جا هستی، بدان که آن دعا مست

تبلیغات مناسب می‌توانست شرایط را گیشه تغییر دهد

رئیس انجمن سینماداران با اشاره به اینکه تبلیغات مناسب برای طرح‌های اکران ماه رمضان انجام نشده است، بیان کرد: بهتر بود طرح نیم بها بلیت سینماها در ایام ماه رمضان از افطار تا سحر اجرا می‌شد زیرا در این زمان مخاطبان بیشتری به سینما مراجعه می‌کردند.

تبلیغات مناسب می‌توانست شرایط را در گیشه تغییر دهد

رئیس انجمن سینماداران با اشاره به اینکه تبلیغات مناسب برای طرح‌های اکران ماه رمضان انجام نشده است، بیان کرد: بهتر بود طرح نیم بها بلیت سینماها در ایام ماه رمضان از افطار تا سحر اجرا می‌شد زیرا در این زمان مخاطبان بیشتری به سینما مراجعه می‌کردند.

شرح دعای روز هفتم ماه مبارک رمضان+صوت

در دعای روز هفتم ماه مبارک رمضان آمده است: «برای عبادت در ماه مبارک رمضان دعا کنید که خداوند توفیق عبادت را به ما بدهد، در این ماه از خداوند بخواهیم که بتوانیم روزه خاص بگیریم یعنی اعضا و جوارحمان هم روزه باشند.»

ماه مبارک رمضان، ماه خودسازی معنوی

ماه مبارک رمضان ماه رحمت، مغفرت و ماه رستگاری از آتش جهنم است.

اکران ویژه ماه مبارک رمضان در سینماهای گیلان

طرح اکران ویژه ماه مبارک رمضان تا ساعت ۲۰ هر روز در سینماهای گیلان اجرا می شود.

جزء خوانی قرآن کریم ماه رمضان در یزد

یزد-ایرنا- چزء خوانی قرآن کریم در طول ماه مبارک رمضان همه روزه از ساعت 17 الی 18 در یزد برگزار می شود. تصاویر مربوط به امامزاده سیدجعفرمحمد ع یزد است که از شبکه یزد نیز بصورت مستقیم پخش می گردد.

کاهش ساعت آموزشی مدارس

برای رعایت حال دانش‌ آموزان در ماه مبارک رمضان، ساعت آموزشی مدارس در روزهای باقی‌مانده از سال تحصیلی کاهش یافت.