«ماه‌ ماه» جایگزین «ماه عسل» می‌شود/ اطلاع‌رسانی قطره‌ای سیما

روابط عمومی رسانه ملی یک روز مانده به آغاز ماه رمضان فهرست مختصری از برنامه‌های شبکه‌های مختلف برای زمان افطار را بدون اشاره کامل به جزییات منتشر کرد.مطالب مرتبط

آغاز فصلی نویــن در اطلاع رسانی با استفاده از ظرفیت‌های جـذاب اینترنت

اطلاع رسانی نوین از طریق راه اندازی سامانه‌های مختلف اطلاع رسانی، ظرفیت های متعدد، متنوع و جــذاب اینترنت فصل نوینی را در این حوزه پدید آورده است.]]>

استاندار گیلان: قطعی برق به‌درستی به مشترکان اطلاع‌رسانی شود

رشت - ایرنا - استاندار گیلان بر ضرورت اطلاع‌رسانی به موقع درخصوص نحوه کاهش میزان مصرف برق تأکید کرد و گفت: در صورتی که به ناچار مجبور به قطع برق برخی واحدها شویم، باید به صورت صحیح اطلاع‌رسانی شود تا مشترکان متناسب با آن برنامه‌ریزی کنند.

قطعی احتمالی برقی باید به مشترکان اطلاع رسانی شود

رشت- استاندار گیلان گفت: در صورتی که مجبور به قطع برق برخی واحدها باشیم باید این موضوع از قبل به مشترکان اطلاع رسانی شود.

ضرورت اطلاع رسانی شفاف در عصر ارتباطات

کرج - ایرنا - ضرورت اطلاع رسانی شفاف در عرصه موضوعی بود که در نخستین گردهمایی روسا و مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی البرز مورد توجه قرار گرفت.

روابط عمومی ها در اطلاع رسانی خدمات نظام ضعف دارند

بجنورد - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی گفت: روابط عمومی ها در اطلاع رسانی خدمات دولت و نظام به مردم ضعیف عمل کرده اند.

استاندار : بار اصلی اطلاع رسانی بر دوش روابط عمومی است

ساری - ایرنا - استاندار مازندران گفت : بار اصلی اطلاع رسانی دستگاههای اجرایی بر دوش روابط عمومی هاست و در شرایط فعلی این مسئولیت دو چندان شده است.

مدیرکل دفتر تبلیغات و اطلاع رسانی منصوب شد

احسان‌الله حجتی به عنوان مدیرکل دفتر تبلیغات و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب شد.

روابط عمومی و رسانه 2 رکن سرنوشت ساز زنجیر اطلاع رسانی هستند

اراک - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: روابط عمومی و رسانه ها 2 رکن سرنوشت ساز در جریان سازی آگاهانه و در زنجیره اطلاع رسانی هستند.

وزیر اطلاع رسانی پاکستان: سران احزاب مخالف ابتدا به کارنامه سیاه خود رجوع کنند

وزیر اطلاع رسانی پاکستان با انتقاد از ایجاد جوی روانی علیه دولت توسط اپوزیسون‌ها، آن‌ها را به رجوع به کارنامه سیاه خودشان در عرصه سیاست توصیه کرد.

سهم آگاهی بخشی و اطلاع رسانی موادمخدر در رسانه ها اندک است

سنندج – استاندار کردستان گفت: سهمی که رسانه های این استان کردستان در راستای آگاهی بخشی و اطلاع رسانی مواد مخدر قائل می شوند اندک و ناچیز است.

تعیین سرپرست مرکز اطلاع‌رسانی و امور بین‌الملل وزارت کشور

وزیر کشور در حکمی محمدحسن جابری انصاری، را به عنوان سرپرست جدید مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل منصوب کرده است.]]>

شهریه تمام مدارس غیردولتی باید شفاف اطلاع رسانی شود

وزیر آموزش و پرورش گفت: شهریه مصوب تک تک مدارس غیردولتی کاملا شفاف باید برای مردم اطلاع رسانی شود.

سرپرست جدید مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور منصوب شد

تهران- ایرنا- وزیر کشور در حکمی محمد حسن جابری انصاری را به عنوان سرپرست مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل منصوب کرده است.

کاهش 30 درصدی مرگ و میرهای منتسب به فشار خون با اطلاع‌رسانی

معاون کل وزارت بهداشت گفت: میزان مرگ و میرهای منتسب به فشار خون 55 درصد افزایش داشته اما می‌توان با افزایش آگاهی و اطلاع‌رسانی این آمار را 30 درصد کاهش داد.

معاون سیاسی استاندار: روابط عمومی ها، سیاست های دولت را اطلاع رسانی کنند

بجنورد - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی گفت: روابط عمومی در انعکاس کارکردهای کارگزاران نظام نقش استثنایی داشته و باید به لحظه سیاست های دولت را اطلاع رسانی کند.

سند جامع اطلاع‌رسانی استان تدوین می‌شود

مدیرکل روابط عمومی استانداری ایلام از تدوین سند جامع اطلاع‌رسانی استان خبر داد و گفت: این سند خط مشی روابط عمومی‌های استان را مشخص خواهد کرد که امیدواریم این سند بتواند به ارتقا دانش روابط عمومی در استان کمک کند.

ضرورت اطلاع رسانی درباره پل گیشا

شهردار تهران: بهتر است از اقداماتی که در محدوده پل گیشا انجام می‌شود فیلمی تهیه و در بیلبورد‌های شهری، ترجیحاً در نزدیکی گیشا، به نمایش گذاشته شود تا مردم از اقدامات شهرداری اطلاع یابند

ویژه نامه رمضان ۱۴۴۰ در پایگاه اطلاع رسانی اسرا منتشر شد

همزمان با نخستین روزهای ماه پربرکت رمضان، ویژه نامه الکترونیکی اسرا «ویژه ماه مبارک رمضان ۱۴۴۰» به همت پایگاه اطلاع رسانی اسرا تولید و در این پایگاه بارگزاری شد.

واکنش دبیر شورای اطلاع‌رسانی دولت به تجمع در دانشگاه تهران

علیرضا معزی دبیر شورای اطلاع‌رسانی دولت به تجمع در دانشگاه تهران واکنش نشان داد.

۴۰درصد فشارخونی‌ها از بیماری خود بی‌خبرند

معاون دفتر مدیریت بیماری‌های غیرواگیر وزارت بهداشت با بیان اینکه در نیمه اول مدت زمان اجرای «بسیج ملی کنترل فشار خون» تمرکز بر روی آموزش، آگاهی و اطلاع رسانی است، گفت: ۴۰درصد مبتلایان به فشارخون از بیماری خود بی‌اطلاع هستند.