آموزش و پرورش از تحویل اسناد ۴۰ ملک خودداری می‌کند

رئیس دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای از مقاومت وزارت آموزش و پرورش برای واگذاری ۴۰ ملک (۱۵ درصد) املاک متعلق به این دانشگاه به وزارت علوم انتقاد کرد و گفت: این املاک در ۲۷ دانشکده قرار دارد و بر اساس قانون باید به دانشگاه واگذار شود، اما به دلیل ارزش اقتصادی این املمطالب مرتبط

کرمان| سند 2030 در آموزش و پرورش هیچ جایگاهی ندارد

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان با بیان اینکه سند 2030 در آموزش و پرورش کشور ما هیچ جایگاهی ندارد گفت: اجرای هر برنامه‌ای خارج از سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش مردود است.

خیّر بوکانی 5000 مترمربع باغ به آموزش و پرورش اهدا کرد

مهاباد - ایرنا - مدیر آموزش و پرورش بوکان گفت: یکی از خیّران این شهرستان در اقدامی خداپسندانه یک باغ به مساحت پنج هزار متر مربع را جهت احداث اردوگاه به آموزش و پرورش اهدا کرد.

سعیدی: رئیس جمهور آموزش و پرورش را به ریل اصلی خود بازگرداند

نماینده مردم تهران در مجلس در انتقاد از آموزش و پرورش گفت: در نظام آموزش و پرورش گرفتاری‌ها به قدری است که ساختار فلج شده است تمام توان این ساختار اما صرف کارهای با اولویت پایین‌تر می‌شود.

سند تحول بنیادین آموزش و پرورش مبتنی بر بینش امام راحل است

کرج - ایرنا - مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضای پرورشی وزارت آموزش و پرورش گفت: سند تحول بنیادین آموزش و پرورش بر اساس بینش و نگاه حضرت امام خمینی(ره) تنظیم و تدوین شده است لذا برنامه‌های آموزش و پرورش باید مبتنی‌ بر انقلاب، نهضت و بینش بنیانگذار نظام جمه

سند تحمیلی 2030 در آموزش و پرورش اجرا نمی شود

شهرکرد- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال وبختیاری گفت:وزارت آموزش و پرورش و ادارات کل ، هیچ رویکردی و برنامه ای نسبت به اجرای سند تحمیلی 2030 ندارند.

بطحایی در طالقان: کاستی‌ها در آموزش و پرورش زیاد است

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه تلاش ما در این وزاتخانه رفع مشکلات و فرآهم آوردن محیطی مناسب برای تحصیل دانش‌آموزان است، گفت:کاستی‌ها در آموزش و پرورش زیاد است.

سند تحول بنیادین آموزش و پرورش مبتنی بر بینش امام (ره) است

کرج - ایرنا - مدیر کل فرهنگی هنری، اردوها و فضای پرورشی وزارت آموزش و پرورش گفت: سند تحول بنیادین آموزش و پرورش بر اساس بینش و نگاه حضرت امام خمینی (ره) تنظیم و تدوین شده است لذا برنامه‌های آموزش و پرورش باید مبتنی‌ بر انقلاب، نهضت و بینش امام باشد.

آموزش و پرورش به جای زانو زدن در برابر موسسات آموزشی آزاد از ظرفیت‌های قانونی خود استفاده کند

نماینده مردم تهران با تاکید بر این که نظام آموزشی امروز کشور پرورش را فدای آموزش غلط کرده است گفت: آیا آموزش و پرورش توانسته است آموزش رایگان و عدالت آموزشی را اجرایی کند؟ آیا با ادامه روش‌های غیر استاندارد آموزشی فرزندان کشور قادر هستند در صحنه صنعت، کشا

وقفچی: ‏دلیل انتصاب ۸ مدیر خارج از آموزش و پرورش چیست؟

نماینده زنجان با متهم کردن وزیر آموزش و پرورش به دروغگویی و انتقاد از برخی انتصابات در این وزارتخانه گفت: چرا بیش از هشت نفر از معاونان و مدیران کل وزارت آموزش و پرورش خارج از این وزارتخانه بوده و منصوب شده‌اند؟

اکوادور اسناد آسانژ را به آمریکا می‌دهد

دولت اکوادور قرار است اسناد مربوط به موسس ویکی لیکس را که در حال حاضر در اختیار سفارت این کشور در لندن است، به آمریکا تحویل دهد.

هیچ جای دنیا تا این حد مدارس خصوصی وجود ندارد

نماینده مردم نیشابور خطاب به وزیر آموزش و پرورش گفت: کنکور و مافیای آن امروز در آموزش و پرورش سیطره یافته در حالی که ۸۵ تا ۹۰ درصد رشته های دانشگاهی به کنکور نیازی ندارند لذا این سوال مطرح می شود که کنکور چه منفعتی برای وزارت آموزش و پرورش دارد که به ماف

سند تحول بنیادین، فصل مشترک صدا و سیما و آموزش و پرورش

شیراز-ایرنا- مدیران کل آموزش و پرورش و صدا و سیمای مرکز فارس در نشستی مشترک با موضوع سند تحول بنیادین آموزش و پرورش بر ضرورت اقدام بر اساس این سند تاکید کردند.

483 نیروی جدید وارد آموزش و پرورش استان گلستان می‌شوند

مدیرکل آموزش و پرورش گلستان از بازنشستگی یک‌هزار و 600 فرهنگی در سال جاری خبرداد و گفت: 483 نیرو در سال تحصیلی جدید به آموزش و پرورش استان اضافه خواهد شد.

انتقاد از سیطره آزمون بر آموزش و پرورش

وزیر آموزش و پرورش: وزارت آموزش و پرورش به دلیل سیطره آزمون از مسیر خود منحرف شده است

بطحایی: آموزش و پرورش باید مسیرش را اصلاح کند

مشهد- ایرنا- وزیر آموزش و پرورش گفت: آموزش و پرورش باید مسیرش را اصلاح کند و از حافظه محوری فاصله بگیرد.

اراضی آموزش و پرورش تهران به واحدهای آموزشی تبدیل می شوند

تهران- ایرنا- عضو شورای آموزش و پرورش شهر تهران اعلام کرد: با تصویب این شورا و با استفاده از توان سرمایه گذاران خصوصی، اراضی و املاک متعلق به آموزش و پرورش به ساختمان آموزشی تبدیل می شود.

لزوم افزایش همکاری آموزش و پرورش و هلال احمر

یزد- ایرنا- رییس ناحیه یک آموزش و پرورش یزد گفت: آنچه مسلم است همکاری 2 نهاد آموزش و پرورش و هلال احمر در زمینه های گوناگون در مدارس وجود دارد و ما خواهان افزایش این همکاری هستیم.

کاستی های حوزه آموزش و پرورش زیاد است

کرج - وزیر آموزش و پرورش گفت: کاستی های حوزه آموزش و پرورش زیاد است، تلاش می کنیم شرایط بهتری مهیا شود.

زمینه ورود افراد دلسوز به آموزش و پرورش فراهم شود

قم- ایرنا- مدیر دارالقرآن امام علی(ع) قم، با بیان اینکه سالم سازی نسل آینده جز در گرو توجه به آموزش و پرورش نیست گفت: باید زمینه ورود افراد دلسوز، متعهد و متدین در آموزش و پرورش فراهم شود.

ثبت‌نام کودکان ۶ سال تمام در پایه اول مجاز است

 معاونت آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که بر اساس مصوبه شورای عالی آموزش و پرورش شرط اصلی ثبت نام کودکان در سال تحصیلی جدید، سن ۶ سال تمام است.