ایران، پیشگام راه اندازی بیوبانک نقشه برداری مغز در منطقه

تهران- ایرنا- مسئول بیوبانک نقشه‌برداری مغز ایران اظهار داشت: آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز ایران پیشگام راه‌اندازی بیوبانک نقشه برداری مغز در منطقه خاورمیانه است و این موضوع افتخاری بزرگ برای کشور محسوب می‌شود.مطالب مرتبط

دسترسی محققان حوزه مغز به ۵۰۰۰ نمونه بیوبانک/همکاری ۶ مرکز تصویربرداری در پروژه‌های تحقیقاتی

مدیر بیوبانک آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز با بیان اینکه در فاز اول فعالیت این بانک بیش از ۵۰۰۰ نمونه تصویر برداری مغز جمع آوری شده و این تصاویر در اختیار محققان برای اجرای پروژه‌های تحقیقاتی قرار خواهد گرفت، گفت: در فاز دوم اطلاعات آزمایشگاهی شامل آزمایش

سازمان نقشه‌برداری کشور تائید کرد: گسل درونه فعال است

تهران- ایرنا- بررسی حرکات و سازوکار گسل «درونه» واقع در بخش مرکزی ایران با استفاده از مشاهدات شبکه GPS، موردی که در قالب همکاری‌های مشترک سازمان نقشه‌برداری کشور و دانشگاه گرنوبل فرانسه انجام شد، حاکی از فعال بودن این گسل است.

نقشه برداری کاروانسرای ینگی امام در البرز انجام شد

کرج - ایرنا - رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان ساوجبلاغ استان البرز از انجام طرح نقشه برداری مهندسی کاروانسرای ینگی امام ساوجبلاغ با هدف مرمت این بنای تاریخی خبر داد.

2 عضو کانون لرستان برگزیده مسابقه نقاشی سازمان نقشه برداری کشور شدند

خرم آباد -ایرنا- مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان لرستان گفت:2 عضو این کانون عناوین برتر مسابقه نقاشی سازمان نقشه برداری کشور را کسب کردند.

نقشه برداری کاروانسرای تاریخی ینگی امام در البرز انجام شد

کرج - ایرنا - رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان ساوجبلاغ استان البرز از انجام طرح نقشه برداری مهندسی کاروانسرای ینگی امام ساوجبلاغ با هدف مرمت این بنای تاریخی خبر داد.

منطقه دیپلماتیک در اصفهان راه اندازی می شود

پکن- ایرنا- شهردار اصفهان با اشاره به احداث بزرگترین سالن همایش های ایران در این شهر گفت: قرار است بخشی از این مجموعه را به عنوان منطقه دیپلماتیک در اختیار سفارتخانه ها قرار دهیم تا کنسولگری راه اندازی کنند.

خانه گلیم در منطقه 9 تهران راه‌اندازی شد

تهران-ایرنا- مدیر فرهنگی هنری منطقه 9 و رییس فرهنگسرای رویش گفت: خانه گلیم پایتخت برای نخستین بار در خانه فرهنگ شمشیری واقع در این منطقه راه اندازی شد.

واکنش توییتری ظریف به پیشنهاد ترامپ برای تماس تلفنی با ایران

تهران- ایرنا- وزیر امور خارجه در توییتی نقشه های تیم بی برای ایران را به ترامپ یادآورشد و گفت: در طرح بولتون و همدستانش برای ایران، یک نقشه مفصل برای اطلاعات جعلی، جنگ دائمی و حتی پیشنهادات توخالی برای مذاکره وجود داشت و تنها تفاوت این بودکه در آن، شماره

سپک تاکرا رشته پیشگام در ورزش قهرمانی بانوان است

مراغه - ایرنا - رئیس کمیته سپک تاکرای آذربایجان شرقی با اشاره به موفقیت های بانوان استان در این رشته در سال های اخیر گفت: این رشته در ورزش قهرمانی بانوان پیشگام است.

تشدید فشارها بر ایران و ایران‌هراسی، جزئی از نقشه راه آمریکا برای اجرای معامله قرن است

دفتر حافظ منافع ایران در مصر، اعلام کرد: تشدید فشارها بر ایران و ایران‌هراسی، جزئی از "نقشه راه" آمریکا و همپیمانانش برای اجرای "معامله قرن" است.

بهره برداری از ۱۴ طرح در پایتخت

۱۴ طرح عمرانی، فرهنگی و ترافیکی در منطقه ۹ با حضور پیروز حناچی شهردار تهران به بهره برداری رسید

تعیین نقشه حریم رودخانه کشکان برای بازسازی مناطق سیلزده

خرم آباد - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان گفت: با توجه به ضرورت شروع عملیات اجرایی واحدهای آسیب دیده از سیل، نقشه تعیین حد بستر و حریم رودخانه کشکان و سرشاخه های آن تهیه و در اختیار دستگاه های اجرایی ذیربط قرار گرفت.

با کمک ایران در پاکستان نمایشگاه قرآن راه اندازی خواهد شد

رفعت مسعود، سفیر پاکستان در ایران با اشاره به تجربیات ایران در زمینه های نمایشگاهی، از راه اندازی نمایشگاه قرآن در پاکستان با کمک ایران خبر داد.

راه‌اندازی خط لوله ۳۶ اینچ نفت صادراتی امیدیه

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری از راه‌اندازی کامل خط لوله نفت ۳۶ اینچ صادراتی این شرکت خبر داد.

طومار مخالفت با جنگ ایران در انگلیس راه‌اندازی شد

لندن – ایرنا – بزرگ‌ترین نهاد ضد جنگ انگلیس با راه‌اندازی یک طومار الکترونیک، خواستار جلوگیری از افزایش تنش‌ها در خلیج‌فارس و درگیری نظامی آمریکا با ایران شد.

بخش دیالیز بیمارستان شهدا آبیک راه اندازی شد

قزوین - ایرنا - بخش دیالیز بیمارستان شهدا آبیک عصر یکشنبه با حضور استاندار قزوین راه اندازی و مورد بهره برداری قرار گرفت.

نبود نقشه راه، چالش مهم حوزه آبریز زاینده رود

اصفهان- ایرنا- تهیه نقشه راه برای حوزه آبریز زاینده رود این شاهرگ حیاتی مرکزی ایران، زاینده حیات و تمدن به تاکید کارشناسان با هدف مدیریت منابع آبی ضرورتی است اجتناب ناپذیر که اکنون به دلیل نداشتن این مهم چالشهایی را ایجاد کرده است.

نبود نقشه راه، چالش مهم حوزه آبریز زاینده رود

اصفهان- ایرنا- تهیه نقشه راه برای حوزه آبریز زاینده رود این شاهرگ حیاتی مرکزی ایران، زاینده حیات و تمدن به تاکید کارشناسان با هدف مدیریت منابع آبی ضرورتی است اجتناب ناپذیر که اکنون به دلیل نداشتن این مهم چالشهایی را ایجاد کرده است.

تعمیر و راه‌اندازی کامل خطوط لوله نفت صادراتی آغاجاری

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری از پایان عملیات تعمیر و راه‌اندازی کامل خطوط لوله نفت صادراتی که در پی حادثه روز دوشنبه هفته گذشته دچار آسیب شده‌اند خبر داد.

ظریف: بولتون و تیم "ب" مدتها پیش نقشه لغو برجام را کشیده بودند فقط طرح آنها شماره تلفن نداشت

وزیر امورخارجه کشورمان خطاب به رئیس جمهور آمریکا تصریح کرد که جان بولتون و همدستانش در "تیم ب" از گذشته به دنبال پیاده کردن نقشه خود برای ایران بوده‌اند با این تفاوت که در طرح آنها در آن زمان شماره تلفن داده نشده بود.