به نویسندگی پناه آورده‌ام

مسعود خیام با بیان این‌که نویسندگی در ایران شغل نیست، می‌گوید: نویسندگی گذران معاش کسی را تأمین نکرده و نمی‌کند، نویسندگی نوعی پناهگاه است و ما به پهنه سفید کاغذ پناه آورده‌ایم.مطالب مرتبط

فرصت یکماهه به متقاضیانی که آورده خود را تکمیل نکرده اند

مدیر اجرایی مسکن مهر پردیس از تمدید یک ماهه به متقاضیانی که آورده خود را تکمیل نکرده اند خبر داد و گفت: تا پایان اردیبهشت 50 درصد متقاضیان اقدام به تکمیل آورده خود کرده اند.

مهلت یک ماهه برای تکمیل آورده مسکن‌مهر پردیس

متقاضیان واحدهای مسکن مهر پردیس تا آخر خردادماه فرصت دارند تا آورده خود را تکمیل کنند. گفتنی است بنا به گفته وزیر مسکن پروژه مسکن مهر پردیس تا آخر سال ۹۸ به اتمام خواهد رسید.

حالا بگو عقاب تو این روزها کجاست/ دل قرص کرده پشت کدامین پناه کوه

سلبریتی‌ها اولین کسانی هستند که در روزهای سخت به دشمن پناه می‌برند

تسهیلات ویژه برای متقاضیان مسکن مهر تمدید شد/هشدار به مالکان بدحساب

مقام مسئول مسکن مهر پردیس از تمدید یکماهه تسهیلات ویژه تقسیط پرداخت باقیمانده آورده متقاضیان خبر داد و گفت: در صورت عدم تکمیل آورده، برابر ضوابط و مقررات نسبت به جابجایی واحد این دسته از متقاضیان اقدام خواهد شد.

قائم‌پناه: مجلس باید به تخلف آشکار دولت در اجرای قانون افزایش حقوق‌ها ورود کند

بازیگر نقش واریس از نویسندگی شخصیتش در چند فصل اخیر Game of Thrones راضی نیست

زندگی عاشقانه یک زوج مستند شد/ انجام آخرین مراحل فنی

مستند «چشم‌ها و دست‌ها» به کارگردانی پناه‌برخدا رضایی در مرحله صداگذاری و ساخت موسیقی است و به زودی آماده نمایش می‌شود.

پایانی بر کابوس سقف های لرزان در منطقه مرزی راز و جرگلان

بجنورد - ایرنا - تخریب خانه های خشت و گلی در رازوجرگلان خراسان شمالی بیش از حد انتظار بود. سقف های لرزانی که برخی از خانوارهای روستایی را در پناه گرفته بود با غرش رعد و جاری شدن سیل از هم گسست و شمار زیادی از آنها تاب نیاورده و بر زمین ریخت.

فیلم| تمدید فرصت تکمیل آورده‌های مسکن‌مهر پردیس تا آخر خردادماه

«زن آقا» منتشر شد

شاهرود-«زن آقا» کتابی به نویسندگی زهرا کاردانی به چاپ هفتم رسید تا نشان دهند این کتاب درزمره پرفروش‌های سال بوده است،زن آقا داستان زن و شوهر طلبه‌ای است که روایت‌های شنیدنی برای گفتن دارند.

مستند «چشم‌ها و دست‌ها» آماده نمایش می‌شود

مستند «چشم‌ها و دست‌ها» از تولیدات جدید مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به کارگردانی «پناه‌برخدا رضایی» در مرحله صداگذاری و ساخت موسیقی است و به زودی آماده نمایش می‌شود.

تئاتر ایران در تسخیر فلوریان زلر

علی احمدی قصد دارد نمایش مادر به نویسندگی فلوریان زلر و با ترجمه تینوش نظم‌جو و تهیه‌کنندگی خسرو احمدی را در تماشاخانه ایرانشهر اجرا کند.

عدم تعهدات برجامی ایران، هزینه‌های اروپا را زیاد می‌کند

یک کارشناس مسائل بین‌الملل گفت: در صورت عمل نکردن ایران به تعهدات بین‌المللی خود در حوزه‌های مختلف مبارزه با تروریسم، مواد مخدر و پناه دادن به مهاجران، اروپا هزینه‌های زیادی باید بپردازد.

افزایش قاچاق پناهجویان روهینگیا در بنگلادش

دهلی نو - ایرنا - مقامات پلیس بنگلادش اعلام کردند، موارد قاچاق انسان در میان پناه جویان روهینگیا که در اردوگاه های مهاجران در بنگلادش حضور دارند، افزایش یافته است.

اجرای نمایش «خط بریل» در کرواسی

نمایش «خط بریل» به نویسندگی و کارگردانی مهدی شیخوند در فستیوال FAKI کشور کرواسی روی صحنه می‌رود.

نمایش «و هزار سال و یک روز»‎

ایرنا-بجنورد- نمایش «و هزار سال و یک روز» به کارگردانی و نویسندگی عباس کریمی در محل پلاتو شمس بجنورد به روی صحنه رفت. *11*

ماجرای بخشنامه

حجم بسیار زیاد بخشنامه‌های غیر ضروری صدای وزیر آموزش و پرورش را هم در آورده است

تاریخ‌پردازی با نگاه بازیابی هویت‌های نهفته و ناگفته

اطلس «حماسه خرمشهر»، به نویسندگی محسن رشید با موضوعاتی همچون پیروزی انقلاب در خرمشهر، پیامدهای مقاومت در خرمشهر و فتح خرمشهر توسط مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس چاپ و عرضه شده است.

نمایش «و هزار سال و یک روز» در بجنورد

بجنورد - ایرنا - اجرای عکاسان نمایش «و هزار سال و یک روز» به کارگردانی و نویسندگی عباس کریمی روز سه شنبه در محل پلاتو شمس بجنورد به روی صحنه رفت.