فریدون شهبازیان به پروژه «هد هد» پیوست/ حضور در یک پروژه آموزشی

پروژه آموزشی اجرایی با عنوان «هدهد» و با حضور فریدون شهبازیان در مرکز آموزش هنری بنیاد رودکی برگزار می‌شود.مطالب مرتبط

فریدون شهبازیان دیگر رهبر ارکستر ملی نیست

فریدون شهبازیان که از مهر ماه سال ۹۵ به عنوان رهبر دائم اکستر ملی ایران معرفی شد، دیگر قرار نیست در این سمت فعالیت خود را ادامه بدهد.

15 پروژه آموزشی استان اردبیل در دست احداث است

اردبیل-ایرنا-مدیرکل نوسازی مدارس استان اردبیل گفت: 15 پروژه آموزشی این استان در دست احداث است که تا آغاز سال تحصیلی تحویل آموزش و پرورش می شود.

خداحافظی شهبازیان از ارکستر ملی/ رهبر دائم به زودی معرفی می‌شود

مدیرعامل بنیاد فرهنگی هنری رودکی با اشاره روند فعالیت ارکستر ملی ایران در هفته‌های اخیر از خداحافظی فریدون شهبازیان از سمت مدیر هنری و رهبر دائم این مجموعه موسیقایی خبر داد.

ادامه فعالیت فریدون شهبازیان به عنوان مشاور موسیقی بنیاد رودکی

پروژه ۴۵۰ هکتاری بیرجند نیاز به بازنگری دارد

بیرجند- شهردار بیرجند با انتقاد از پروژه ۴۵۰ هکتاری در بیرجند و ضرورت بازنگری در طرح این پروژه گفت: در این پروژه برای موضوع ترافیک و بحث آب‌های سطحی تدبیری اندیشیده نشده است.

جزئیات فاز اول پروژه مدیریت اکولوژیک تالاب انزلی

دکتر مسعود برومند، معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با حضور در استان گیلان، ضمن بازدید از فاز اول پروژه مدیریت اکولوژیک تالاب انزلی، با کارشناسان این پروژه گفت‌وگو کرد.

حدود 700 پروژه سرمایه‌گذاری به پروژه‌های کشور افزوده شد

با توجه به استقبال و در امان بودن از گزند تحریم‌ها سال گذشته حدود 700 پروژه سرمایه‌گذاری به پروژه‌های کشور افزوده شد که همچنان رو به ازدیاد است.]]>

نیاز پروژه‌های عمرانی اردبیل به مصالح ساختمانی از معادن منطقه تامین می‌شود

استاندار اردبیل گفت: نیاز پروژه‌های عمرانی استان به مصالح معدنی از معادن موجود در منطقه که در 25 کیلومتری پروژه واقع شده باشند با لحاظ کردن قوانین مربوط به آن تامین می‌شود و مجوز جدید برای برداشت مصالح به این نوع پروژه‌ها داده نخواهد شد.

پیامدهای الحاق کرانه باختری به اراضی اشغالی 1948-(بخش پایانی)، تکمیل پروژه صهیونیزم در فلسطین

با الحاق کرانه باختری به سرزمین‌های اشغالی 1948، پروژه صهیونیزم در فلسطین تکمیل می‌شود و آنها به سمت پروژه منطقه‌ای خود که در پرچم‌ خود نیز آن را ترسیم کرده‌اند یعنی پروژه «نیل تا فرات» حرکت خواهند کرد.

پاسکاری پروژه‌ها توسط دولت/قطارسریع‌السیرهمچنان بلاتکلیف

در حالی که ۱۷ بهمن ماه سال گذشته پروژه قطار سریع السیر تهران ـ قم ـ اصفهان از شرکت راه آهن به شرکت ساخت برگشت داده شده بود، برای چهارمین بار این پروژه از شرکت ساخت به راه آهن عودت داده شد.

استانداری همدان آماده واگذاری پروژه‌های نیمه تمام به قرارگاه پیشرفت و آبادانی است

استاندار همدان گفت: آمادگی داریم پروژه‌هایی را به صورت مشترک با سپاه در عرصه محرومیت‌زدایی اجرا کنیم و یا اینکه پروژه‌های قابل واگذاری در استان را به سپاه بسپاریم.

۹۰ پروژه خیری در استان یزد در دست احداث است

یزد ـ رئیس مجمع خیران مدرسه ساز استان یزد گفت: در حال حاضر ۹۰ پروژه خیری در استان یزد در دست احداث است که شش پروژه آن در سال جاری آغاز شده است.

حضور سپاه و بسیج در اجرای پروژه‌ها سبب پایین آمدن هزینه‌ها شده است

استاندار زنجان گفت: حضور سپاه و بسیج در کنار سازمان‌ها در پروژه‌ها باعث پایین آمدن هزینه‌ها و صرفه اقتصادی می‌شود و سپاه و بسیج امکانات سخت‌افزاری خوبی داشته و در بدنه مردم جایگاه ویژه‌ای دارند.

افتتاح چهارده پروژه مشارکتی، ترافیکی و عمرانی در منطقه ۱۷

پیروز حناچی شهردار تهران در شامگاه دومین روز از ماه مبارک رمضان در منطقه۱۷ حضور یافت تا بهار توسعه منطقه با بهره برداری از پروژه های مشارکتی،ترافیکی و عمرانی فرا رسد.]]>

تصویب 106 میلیارد تومان برای اتمام پروژه های نیمه تمام آموزشی

رشت - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش گیلان گفت: در سفر رئیس جمهوری به استان در اسفندماه سال گذشته، 106 میلیارد تومان برای اتمام پروژه های نیمه تمام آموزش و پرورش و استانداردسازی سامانه های گرمایشی مدارس تصویب شد.

‌نظارت دستگاه‌های قضایی بر واگذاری پروژه‌های عمرانی

‌رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی خواستار نظارت دستگاه‌های نظارتی و قضائی بر واگذاری پروژه‌های عمرانی دولتی برای کمک به شفاف‌تر شدن واگذاری پروژه‌های عمرانی دولتی شد.

مناقصه پروژه سبزه میدان زنجان تجدید می شود

زنجان - ایرنا - معاون امور عمرانی استاندار زنجان گفت: اشکالاتی در فرآیند مناقصه پروژه سبزه میدان وجود داشت که پس از ابطال آن شهرداری زنجان مناقصه را برای پیشبرد بهتر پروژه در مدت کوتاهی تجدید خواهد کرد.

۱۱ شرکتی که روی پروژه بازگشت به ماه کار می‌کنند را بشناسید

ناسا قصد دارد در طراحی فرودگر برای پروژه "آرتمیس" با شرکت‌های گوناگونی همکاری کند که نام "بلو اوریجین" و "اسپیس ایکس" در میان آنها به چشم می‌خورد.

مسئولان 4 پروژه اقتصادی مقاومتی در وزارت صنعت مشخص شدند

تهران- ایرنا- وزیر صنعت، معدن و تجارت با صدور احکامی جداگانه «فرشاد مقیمی» معاون امور صنایع را به عنوان مسئول اجرای سه پروژه اقتصاد مقاومتی در حوزه تولید و صنعت و «سعید زرندی» معاون طرح و برنامه این وزارتخانه را مسئول پروژه اقتصاد مقاومتی شناسایی و جذب سر

۴۲۰ کیلومتر از ۲ پروژه فیبر نوری کشور در یزد اجرا شد

یزد ـ مدیرکل ارتباطات زیرساخت استان یزد گفت: دو پروژه بزرگ فیبر نوری در کشور اجرا شد که سهم استان یزد در اجرای این دو پروژه در مجموع ۴۲۰ کیلومتر بود.