راه‌اندازی پارک فناوری بین‌المللی در گرمسار/تعریف پروژه جداسازی نمک از آب چشمه‌های گرمسار

رئیس پردیس گرمسار دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: برنامه داریم با همکاری منطقه ویژه اقتصادی گرمسار پس از اخذ مجوزهای لازم پارک علم و فناوری بین‌المللی را در این منطقه راه اندازی کنیم.مطالب مرتبط

تصویب طرح جامع منطقه ویژه اقتصادی گرمسار

نماینده مردم شهرستانهای گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی ، منطقه ویژه اقتصادی گرمسار را نقطه عطفی در توسعه صنعتی استان و گرمسار عنوان کرد.

۴۰۰۰ نفر در گرمسار مبتلابه بیماری فشارخون هستند

گرمسار- رئیس شبکه بهداشت و درمان گرمسار از اجرایی شدن طرح بسیج ملی کنترل فشارخون در این شهرستان خبر داد و گفت: چهار هزار نفر در گرمسار مبتلابه بیماری فشارخون هستند.

برنامه‌های اوقات فراغت جوانان گرمسار سازمان‌دهی شود

گرمسار - فرماندار گرمسار بابیان اینکه برنامه‌های اوقات فراغت در این شهرستان باید سازماندهی شود، گفت: استفاده از تمام ظرفیت‌ها برای تحقق این گام در دستور کار مدیران ذی‌ربط قرار گیرد.

اتوبوس حامل مسافران پاکستانی در گرمسار واژگون شد

گرمسار - رئیس پلیس راه استان سمنان از واژگونی اتوبوس حامل مسافران پاکستانی در گرمسار خبر داد و گفت: در این حادثه سه نفر مصدوم شدند.

بهره برداری از سیلوی ۱۰۰ هزارتنی گرمسار تا پایان خرداد

نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی گفت :  سیلوی ۱۰۰ هزار تنی گرمسار تا پایان خرداد ماه امسال تکمیل و به بهره‌برداری می‌رسد. 

بررسی مشکلات رسانه های گرمسار

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گرمسار گفت: توجه به اقتصاد رسانه ها در دستور کار این اداره قرار گرفته است.

واژگونی اتوبوس پاکستانی ها در گرمسار

اتوبوس حامل مسافران پاکستانی در جاده آرادان - گرمسار حوالی حاجی آباد واژگون شد.

راه‌اندازی پارک فناوری سلامت گامی بزرگ در ایجاد اشتغال است

مدیر توسعه فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی مشهد تاسیس و راه‌اندازی  پارک علم و فناوری سلامت در این دانشگاه را اقدامی ارزشمند دانست و گفت: پارک علم و فناوری سلامت مشهد با هدف تبدیل ایده‌های نو به محصول، اشتغال‌زایی بیشتر نخبگان و ایجاد بستری مناسب برای حضو

برنامه‌های اوقات فراغت جوانان گرمسار سازمان‌دهی شود

فرماندار گرمسار گفت : استفاده از تمام ظرفیت‌ها برای تحقق اساماندهی اوقات فراغت جوانان در دستور کار مدیران فرهنگی قرار گیرد. 

پیگیری نشت فاضلاب مسکن مهر گرمسار

در بخش اتاق خبر صداوسیمای مرکز سمنان، رئیس اداره آب و فاضلاب شهرستان گرمسار درباره پیگیری نشت فاضلاب مسکن مهر توضیح داد.

مسابقات بسکتبال نونهالان در گرمسار

مسابقات بسکتبال قهرمانی نونهالان و انتخابی تیم استان سمنان در گرمسار شد .

مذاکره با آمریکا مشکلی را رفع نمی‌کند/ تولید مواد اولیه در داخل

گرمسار- نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس با تأکید بر اینکه مذاکره با آمریکا مشکلات کشور را رفع نمی‌کند، گفت: پیروزی در جنگ اقتصادی نیازمند رونق تولید و تهیه مواد اولیه صنایع در داخل است.

روش‌های نوین در پر کردن اوقات فراغت جوانان گرمساری پیگیری می شود

گرمسار- فرماندار گرمسار با تأکید بر لزوم استفاده از روش‌های نوین در راستای پر کردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان، گفت: ظرفیت‌های موجود دستگاه‌های دولتی در طرح‌های اوقات فراغت به‌کارگیری شود.

واژگونی اتوبوس پاکستانی ها در گرمسار سه مصدوم داشت

سمنان- ایرنا- رئیس پلیس راه استان سمنان گفت: واژگونی اتوبوس زائران پاکستانی بامداد چهارشنبه در محور آرادان به گرمسار سه مصدوم داشت.

واژگونی اتوبوس پاکستانی ها در گرمسار سه مصدوم داشت

سمنان- ایرنا- رئیس پلیس راه استان سمنان گفت: واژگونی اتوبوس زائران پاکستانی بامداد چهارشنبه در محور آرادان به گرمسار سه مصدوم داشت.

رونق تولیدات داخلی راهبردی مهم برای مقابله با مشکلات اقتصادی است

گرمسار - امام جمعه گرمسار با بیان اینکه مسائل اقتصادی امروز چالش جدی آحاد مردم و مسئولان نظام است، گفت: رونق تولیدات داخلی راهبردی مهم برای مقابله با مشکلات اقتصادی است.

صادرات ۱۲۰ هزار دلاری محصولات پارک فناوری کردستان در سال گذشته

رئیس پارک علم و فناوری کردستان در نشست با شرکت‌های دانش‌بنیان و واحدهای فناور به تشریح عملکرد پارک در سال گذشته و برنامه‌های سال جاری پرداخت و از صادرات ۱۲۰هزار دلاری محصولات واحدهای فناور این پارک در سال گذشته خبر داد.

تفاهم نامه مشترک شهرداری بجنورد و پارک علم و فناوری

تفاهم نامه مشترکی ما بین شهرداری بجنورد و رئیس پارک علم و فناوری استان با هدف رشد علم و فناوری و استفاده از ظرفیت علمی و ایده‌های نو امضاء شد.

واژگونی اتوبوس حامل مسافران پاکستانی در گرمسار/ حال مسافران خوب است

صلاحیت چهارمین شرکت دانش بنیان کهگیلویه و بویراحمد تایید شد

یاسوج- ایرنا- رئیس پارک علم و فناوری کهگیلویه و بویراحمد گفت: کارگروه ارزیابی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، صلاحیت شرکت 'گسترش کاربرد فناوری'، به عنوان چهارمین واحد فناور مستقر در پارک علم و فناوری استان را برای قرار گرفتن در جمع شرکت‌های دانش‌بنیان