تداوم بارش‌های پراکنده و رگبار بهاری در برخی مناطق کشور

تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی گفت: پیش‌بینی‌ها نشان می‌دهد بارش‌های پراکنده بهاری تا سه روز آینده در نقاط مختلف کشور ادامه دارد که در برخی نقاط گاهی با رگبار و رعدوبرق و وزش باد همراه است.مطالب مرتبط

تداوم رگبارهای بهاری در استان اصفهان/احتمال بارش تگرگ

اصفهان- کارشناس مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: در اکثر مناطق استان اصفهان به ویژه در ساعات عصر و شب، رگبار بهاری در برخی مناطق همراه با رعد و برق و تگرگ پیش بینی می شود.

رگبار پراکنده بهاری در اصفهان پیش بینی می‌شود/وزش باد شدید

اصفهان - کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان گفت: هوای شهر اصفهان امروز به شکل کمی ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد نسبتاً شدید تا شدید است و رگبار پراکنده بهاری پیش بینی می‌شود.

پیش‌بینی رگبار پراکنده و رعد و برق برای خوزستان

اهواز - مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: آسمان استان تا ۲۴ ساعت آینده صاف تا کمی ابری در مناطق شمال شرقی و شمالی با احتمال رشد ابر و رگبار پراکنده و رعدوبرق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

افزایش ابر و احتمال بارش پراکنده در خراسان جنوبی

برای سه روز آینده به تناوب افزایش ابر با احتمال بارش پراکنده در برخی مناطق استان پیش بینی می شود.

افزایش ابر و رگبار پراکنده باران در استان قزوین

امروز و فردا بعد از ظهر با ابری شدن آسمان در پاره‌ای از مناطق به ویژه ارتفاعات رگبار پراکنده باران گاهی همراه با رعد و برق و در ارتفاعات شمالی استان پدیده مه پیش بینی می‌شود.

رطوبت و رگبار پراکنده برای خوزستان پیش بینی می شود

اهواز - ایرنا - مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: رطوبت، رگبار پراکنده و رعد و برق برای برخی از نقاط استان پیش بینی می شود.

رگبار و رعد و برق در اکثر مناطق

کارشناس هواشناسی: طبق نقشه‌های هواشناسی بارش‌ها در اکثر مناطق کشور، رگبار همراه با رعد و برق خواهد ­بود

تداوم بارش پراکنده باران در گیلان

بارش پراکنده باران تا فردا در گیلان ادامه دارد.

پیش‌بینی رگبار پراکنده برای خوزستان

مدیرکل هواشناسی خوزستان از پیش‌بینی رگبار پراکنده، رعد و برق و وزش باد در استان طی امروز و فردا خبر داد.

پیش‌بینی روند بارشی کشور در روزهای آتی

مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: فردا (31 اردیبهشت) در اکثر مناطق کشور به استثنای بخش‌هایی از غرب و جنوب غرب، شاهد بارش باران، در برخی از ساعات رگبار و رعدوبرق و وزش باد خواهیم بود.

ادامه بارش‌های بهاری تا پایان این هفته در بیشتر نقاط کشور

تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی گفت: تا آخر این هفته بارش‌های بهاری در بیشتر نقاط کشور ادامه دارد، از این رو احتمال سیلابی شدن مسیل رودخانه ها، آبگرفتگی معابر، تگرگ و صاعقه در این مناطق پیش بینی شده است و بنابراین هموطنان مراقب باشند.

بارندگی طی سه روز آینده/احتمال سیل در برخی نقاط کشور

سازمان هواشناسی هشدار داده که از امروز تا جمعه در ساعات بعد از ظهر شاهد بارش‌های رگباری در برخی مناطق کشور خواهیم بود که ممکن است در برخی مناطق منجر به بروز سیلاب شود.

تداوم بارش‌های رگباری در تعدادی از استان‌ها

مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به کاهش هشت درجه‌ای دما در شرق کشور، از رگبار و وزش باد شدید موقت در چها روز آینده خبر داد.

بارش های بهاری در کرمان و کهنوج

در آخرین روزهای اردیبهشت ، بارش بارانهای بهاری ، به چهره شهرهای مختلف استان کرمان طراوت خاص بخشیده است . البته اداره کل مدیریت بحران استان به مردم هشدار داده است مراقب رگبارهای تند بهاری و رعد و برق به خصوص در مناطق کوهستانی و مرتفع باشند. تصاویری از بارن

هواشناسی رگبار پراکنده برای اصفهان پیش بینی کرد

اصفهان- ایرنا- کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: بررسی نقشه‌ های هواشناسی بیانگر گذر امواج ناپایدار از بعدازظهر امروز تا اواخر هفته به همراه رگبار پراکنده در این استان است.

بارندگی و کاهش دما در سمنان

هواشناسان تا پایان هفته در مناطق شمال و شرق و ارتفاعات استان سمنان ، بارش باران ، رگبار و رعد و برق در در اکثر مناطق وزش باد شدید پیش بینی کردند و درباره احتمال خسارت های ناشی از رگبار و وزش باد هشدار دادند. دمای هوا از سه شنه 4 تا 6 درجه کاهش می یابد.

وزش باد نسبتا شدید و بارش پراکنده باران در تهران

مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: طی برخی ساعات فردا (۲۴ اردیبهشت) وزش باد نسبتا شدید و بارش پراکنده باران پیش‌بینی می‌شود.

وقوع رگبار پراکنده و رعد و برق در لرستان

سرعت وزش باد در بیشتر مناطق استان بویژه در نورآباد، الیگودرز و دورود قابل ملاحظه است.

ادامه بارش‌های بهاری در نقاط مختلف کشور

تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی گفت: بارش‌های بهاری تا پایان این هفته و اوایل هفته آینده در نقاط مختلف کشور ادامه دارد که احتمال رخداد آب‌گرفتگی معابر و سیلابی شدن رودخانه‌ها و مسیل‌ها در مناطقی با شدت بارش، دور از انتظار نیست.

پیش بینی رگبار و رعد و برق در استان قزوین

کارشناس هواشناسی از افزایش ابر و بارش پراکنده باران همراه با رعد و برق طی سه روز آینده در استان قزوین خبر داد.