پلمپ ۲۵ واحد فروش پایان‌نامه

معاون حقوقی وزارت علوم از اقدام پلیس امنیت در پلمپ ۲۵ واحد صنفی عرضه و فروش پایان‌نامه خبر دادمطالب مرتبط

پلمپ یک واحد غیرمجاز تولید و بسته بندی نان در کرمانشاه

مدیر نظارت بر مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از پلمپ یک واحد غیر مجاز تولید و بسته بندی نان در کرمانشاه خبر داد.

اتمام نوسازی واحد‌های تخریبی سیل تا پایان سال

معاون بنیاد ­­مسکن: تا پایان تیر، واحد‌های تعمیراتی و تا پایان سال تمامی واحد‌های احداثی خسارت دیده در سیل اخیر تکمیل می‌شود

پلمپ ۲ واحد عرضه غذا در کندوان

حمایت دانشگاه تهران از پایان‌نامه‌هایی با موضوع مدیریت سبز

دبیر شورای راهبری مدیریت سبز با بیان اینکه در زمینه پژوهش از پایان‌نامه‌های حوزه مدیریت سبز حمایت می‌شود، اظهار کرد: در سطح دانشگاه‌ها، فعالیت‌های مؤثری در زمینه مسائل زیست‌محیطی در پروژه‌های تحقیقاتی و پایان نامه‌ها انجام شده است که البته کافی نیست، به ه

فردا؛ پایان مهلت فروش سهام بانک‌های ادغامی

در پی تصمیم ادغام پنج بانک و موسسه مالی وابسته به نیروهای مسلح در سپه، نخستین گام اجرایی ادغام با فروش سهام از 18 فروردین تا 29 اردیبهشت ماه کلید خورد و تنها یک روز تا پایان فروش سهام فرصت باقی است.

اختصاص یک هزارم از فروش واحد‌های تولیدی به محیط زیست

استاندار هرمزگان گفت: یک هزارم درآمد حاصل از فروش محصولات واحد‌های تولیدی، صنعتی و معدنی طبق قانون باید برای جبران خسارت‌های وارد شده به محیط زیست و پیشگیری و رفع آلایندگی‌ها هزینه شود.

حمایت از ۱۰۰ پایان‌نامه‌ فناورانه

شهرک علمی، تحقیقاتی اصفهان از حمایت از ۱۰۰ پایان‌نامه‌ فناورانه خبر داده و مهلت اعلام آمادگی دانشجویان برای بهره‌مندی از این حمایت‌ها را تا ۱۰ خرداد ماه اعلام کرده است.

پلمپ 11 واحد صنفی متخلف در اصفهان

11 واحد صنفی متخلف در اصفهان مهر و موم شدند.

دومین واحد فروش مرغ و ماهی فروشی متخلف در بافق پلمب شد

یزد ـ مدیرکل دامپزشکی استان یزد از پلمب دومین واحد متخلف فروش مرغ و ماهی در شهرستان بافق خبر داد.

پایان‌نامه‌های دانشجویی به محصولات دانش‌بنیان تبدیل می‌شود

تهران- ایرنا- ستاد توسعه فناوری‌های آب، خشکسالی، فرسایش و محیط زیست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با همکاری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از پایان‌نامه‌ها و رساله‌های فناورانه که منجر به ایجاد کسب و کار در حوزه وظایف توسعه فناوری این ستاد می‌شود حمایت

حمایت‌های مالی مضاعف برای پایان‌نامه‌هایی با موضوع معضلات موجود/ راه‌اندازی هسته‌های پژوهشی

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه ایلام گفت: اگر دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری، موضوع پایان نامه خود را به حل مشکلات و معضلات مطرح کشور و استان ایلام اختصاص دهند، کمک مالی بیشتری دریافت خواهند کرد .

ترامپ سَدِ فروش سلاح به عربستان را شکست

وزیر خارجه آمریکا در نامه‎ای خطاب به کنگره، از تصمیم رئیس‎جمهوری این کشور برای اعلام حالت اضطراری علیه ایران خبر داد که به فروش تسلیحات بیشتر به عربستان سعودی منجر می‎شود.

یک کارگاه آلاینده در شهرستان پیشوا پلمپ شد

ئیس اداره حفاظت محیط‌ زیست شهرستان پیشوا از تعطیلی و توقف فعالیت یک واحد غیرمجاز آسیاب ضایعات پلاستیکی در روستای پلنگ دره خبر داد.

شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان از پایان نامه ها حمایت می کند

اصفهان- ایرنا- سرپرست مرکز رشد مقدماتی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان گفت: این شهرک در قالب برنامه'رستار' از پایان نامه های دانشجویی کارشناسی ارشد و دکترای دارای ایده فناورانه حمایت می کند.

واحدهای غیرمجاز کشتار دام در تنگاری و دشت روم پلمپ می شوند

یاسوج- مدیرکل دفتر شهری و شوراهای استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: واحدهای کشتار دام در تنگاری و دشت روم در صورت عدم تمکین به قانون پلمپ می شوند.

تخریب ۱۹۸ واحد مسکونی مددجویان در سیل/ اعلام میزان کمک‌های بلاعوض در شهرها و روستاها

معاون امور مشارکت‌های مردمی و موسسات غیردولتی و توانمندسازی بهزیستی گفت: بیش از صد واحد مسکونی مددجویان بهزیستی دچار صدمه و تخریب شدند که طی تفاهم نامه‌های بهزیستی با ارگان‌های دیگر تا ۶ ماه دیگر تعمیر و ساخت این واحد‌ها آغاز می‌شود.]]>

بازسازی 207 واحد مسکونی آسیب دیده از سیل در شیراز پایان یافت

شیراز-ایرنا- عملیات بازسازی و تجهیز 207 واحد مسکونی خسارت دیده از سیل ششم فروردین ماه 98 در محله سعدی شیراز پایان یافت و این واحدها در اختیار ساکنان آنها قرار گرفت.

بازسازی 207 واحد مسکونی آسیب دیده از سیل در شیراز پایان یافت

شیراز-ایرنا- عملیات بازسازی و تجهیز 207 واحد مسکونی خسارت دیده از سیل ششم فروردین ماه 98 در محله سعدی شیراز پایان یافت و این واحدها در اختیار ساکنان آنها قرار گرفت.

امضا تفاهم نامه تعمیر منازل سیل زدگان

تفاهم نامه تکمیل و تعمیر واحد‌های مسکونی آسیب دیده در مناطق سیل زده بین بنیاد مسکن و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام امضا شد

شهر زیرزمینی نوش آباد آران و بیدگل پلمپ شد

همزمان با هفته میراث فرهنگی شهر زیرزمینی نوش آباد با نامه دادستانی آران و بیدگل مهر و موم شد.