تدارک ویژه «رادیو» برای افطار و سحر/ از حرفه‌ای‌ها کمک می‌گیریم

حمید شاه‌آبادی معاون صدای سازمان صداوسیما درباره تدارک رادیو برای ویژه‌برنامه‌های سحر و افطار بیان کرد که قرار است از مجریان حرفه‌ای در این برنامه‌ها بهره گرفته شود.مطالب مرتبط

یک سحر و افطار میهمان رادیو| رادیو، رمضان مردم را درگیر خودش نمی‌کند

برنامه سحر و افطار رادیو ایران بر دو محور «آیین‌مهربانی» و «حق الناس» متمرکز شده و موضوعات برنامه بر اساس این دو محور روی آنتن پخش می‌شود.

افطار ۸۰۰۰ نفری ویژه میلاد امام حسن مجتبی (ع) در آق قلا

آق قلا-مسئول قرارگاه بسیج دانشجویی دانشگاه تهران درآق قلا گفت:جشنی به مناسبت ولادت امام حسن مجتبی (ع) در مسجد جامع قدیم آق قلا همراه با صرف افطار و سحری برای هشت هزار نفر تدارک دیده شده است.

آماده سازی سفره های افطار در مهمانسرای حرم مطهر امام رضا(ع)

در ایام ماه مبارک رمضان روزانه در آشپزخانه مهمانسرای غدیر حرم مطهر امام رضا (ع) برای زائران، افطار تدارک دیده می‌شود.

"بنیامین" در ویژه برنامه افطار شبکه قرآن

ویژه برنامه لحظات افطار شبکه قرآن و معارف سیما با نام «ماه بهشت» که همه روزه در ماه مبارک رمضان روی آنتن می‌رود، توانسته مخاطبان خوبی را برای این شبکه به ارمغان بیاورد.

خلاقیت در تولید خبر رادیو و تلویزیون(5)؛ساختار انواع گزارش های خبری

همة گزارش‌های خبری دارای ساختارهای مشابهی هستند، اما به لحاظ ویژگی‌های خاص خود با یکدیگر متفاوت است و گزارشگران حرفه‌ای برای هر یک از این نوع گزارش‌ها در رادیو و تلویزیون های سراسر جهان تربیت شده‌اند. در این کتاب به دنبال آن هستیم که خلاقیت در انواع گزارش

جمع های خودمانی در افطار

لحظات پر برکت اذان مغرب در ماه مبارک رمضان، فرصتی مغتنم برای جمع های خودمانی کنار سفره افطار است.

ورزشکاران هنگام افطار نان سبوس دار نخورند

یک متخصص تغذیه ورزشی معتقد است: مصرف نان‌های سبوس‌دار به دلیل این که نفاخ دار هستند و جذب کربوهیدرات را به تعویق می‌اندازند، برای یک ورزشکار حرفه‌ای که بعد از افظار قرار است در یک مسابقه سنگین شرکت کند، مناسب نیست.

در گذشته رادیو محملی برای رساندن موسیقی به دورترین نقاط بود

یک پژوهشگر حوزه جامعه شناسی و فرهنگ گفت: در سال 1319 تاسیس رادیو در ایران، یک اتفاق مهم فرهنگی بود. در واقع رادیو محملی برای رساندن موسیقی به دورترین نقاط بود.

طرح ویژه‌ برای خبرنگاران سینمایی در باغ کتاب

تهران - ایرنا - پردیس سینمایی باغ کتاب طرح ویژه‌ برای خبرنگاران سینمایی تدارک دیده است.

مراسم شب‌های قدر ویژه زائران خارجی حرم مطهر رضوی تشریح شد

در آستانه شب‌های پر فیض قدر، مدیریت امور زائران غیرایرانی آستان قدس رضوی برنامه‌های ویژه‌ای برای زائران «عرب» و «اردو» زبان حرم مطهر رضوی تدارک دیده است.

تشریح مراسم شب‌های قدر ویژه زائران خارجی حرم مطهر رضوی

در آستانه شب‌های پر فیض قدر، مدیریت امور زائران غیرایرانی آستان قدس رضوی برنامه‌های ویژه‌ای برای زائران عرب و اردوزبان حرم مطهر رضوی تدارک دیده است.

اختصاص سانس فوق‌العاده بعد از افطار برای «غول بابا»

محبوبه پاداش می‌گوید: استقبال تماشاگران در ماه رمضان نسبت به ماه‌های دیگر کمتر است، بر همین اساس ما با تالار هنر صحبت‌هایی کردیم تا آخر هفته‌ها سانس فوق‌العاده برای بعد از افطار داشته باشیم.

از ویلموتس قبل از عقد قرارداد با ایران تست می‌گیریم!

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال گفت: قبل از آنکه قراردادی با مارک ویلموتس ببندیم از او یکسری تست می‌گیریم!

هرگز با آب سرد افطار نکنید

رییس دانشکده طب سنتی ایرانی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با تاکید بر اینکه هرگز با آب سرد افطار نکنید، ادامه داد: اصلاح عادات بد غذا در خوردن و آشامیدن مثل پرهیز از پرخوری، تندخوری و در هم خوری، در هر شرایطی ضروری است و در زمان افطار و نیز سحری ضروری‌تر. متأس

سفرہ ھای افطار خیابانی در پاکستان

گزارش موبایلی"رضوی" از سفره های افطار خیابانی که در سراسر پاکستان توسط خیرین برای افراد مستمند و عابران پیاده پهن می شود.

ضیافت افطار هشت هزار نفری در آق قلا

گرگان - ایرنا - آستان قدس رضوی با همیاری نیکوکاران طرح ضیافت افطار برای هشت هزار نفر از مردم سیل زده آق قلا در مصلی نماز جمعه این شهرستان برگزار کرد.

مصرف نوشیدنی های مناسب برای وعده های سحر و افطار

مصرف نوشیدنی های مناسب برای وعده های سحر و افطار راهکاری است که روزه داران در روزهایء طولانی ماه مبارک رمضان برای جلوگیری از تشنگی می توانند انجام دهند.

سفره های افطار خیابانی در پاکستان

در پاکستان امسال نیز همانند ماه مبارک رمضان سالهای گذشته سفره های افطار همگانی برای روزه داران، توسط خیرین در سطح شهرهای مختلف گسترانیده می شود.

تدارک زودهنگام برای رقابت بزرگ انتخاباتی

بروجرد - ایرنا - پایگاه خبری سفیر افلاک لرستان در مطلبی با عنوان 'تدارک زودهنگام برای رقابت بزرگ انتخاباتی' از حضور پر رنگ کاندیدا ها در محافل تا رشد کانال های تبلیغاتی در پیام رسان تلگرام خبر داد.

رادیو ایران در سالروز وفات حضرت خدیجه

رادیو ایران در سالروز وفات حضرت خدیجه، ویژه برنامه‌های «باغ ارغوان»، «حرفی از نام تو» و «نوبت نوا» را تقدیم می‌کند