الگوی درسی پنهان بیشتر مورد توجه قرار گیرد

بندرعباس - ایرنا - رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی هرمزگان گفت: الگوی درسی پنهان که شامل رفتار، نظم، انظباط و تعهد پذیری و مسوولیت پذیری معلمان و مسوولان جامعه است باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد.مطالب مرتبط

جذب سرمایه گذاران در چهارمحال و بختیاری مورد توجه بیشتر قرار گیرد

شهرکرد- نماینده مردم اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار در مجلس شورای اسلامی گفت: جذب سرمایه گذاران در استان چهارمحال و بختیاری مورد توجه بیشتر قرار گیرد.

مسائل مناطق حاشیه شهر مورد توجه قرارگیرد

مناطق حاشیه نشین وشهرک های اطراف باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

مدیریت بحران باید در حوزه میراث فرهنگی مورد توجه قرار گیرد

تبریز- مشاور عالی رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور گفت: مدیریت بحران و توسعه پایدار باید در حوزه میراث فرهنگی مورد توجه قرار گیرد.

رفاهِ کارگران در گلویِ تحریم‌هایِ ظالمانه/ راه‌های خروج از بحران چیست؟

تاثیر تحریم‌‌ها بر صنایع و کند شدن روند احیای آنها که چندی است بیشتر مورد توجه قرار گرفته، انکارناپذیر است؛ به خصوص اینکه افزایش تعداد بیکاران امری نیست که بتوان آن را از دیده پنهان نگه داشت. نتایج یک پژوهش نشان می‌دهد صنایعی که بیش از اندازه به واردات م

در فصل گرما صرفه‌جویی آب مورد توجه قرار گیرد

«ترویج سبک زندگی اسلامی» در گام دوم انقلاب مورد توجه مسئولان دانشگاهی کردستان قرار گیرد

نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: مراکز علمی و دانشگاهی باید ترویج سبک زندگی اسلامی در گام دوم انقلاب را مورد توجه قرار دهند.

عبور از تحریم با فرآوری نفت خام-امیرشاهین نایبی فر*

بیرجند - ایرنا - ظرفیت نفت خام به عنوان یکی از سرمایه های خدادادی و تبدیل آن به فرآورده های پتروشیمی در کشور باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد زیرا حرکت به سمت استفاده بهینه از این ثروت زمینه عبور از تحریم و رونق تولید را فراهم می آورد.

مهارت‌آموزی در اولویت برنامه‌های اوقات فراغت قرار گیرد

بوشهر-ایرنا- استاندار بوشهر گفت: مهارت آموزی و خلاقیت و نوآوری به عنوان یک اصل مهم در پرکردن اوقات فراغت باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

بازار تاریخی اراک باید از آشفتگی فعلی نجات پیدا کند

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی گفت: بازار به عنوان محور و پایلوت هویتی برای شهرستان اراک است به همین منظور باید مشکلات بازار بیشتر مورد توجه قرار گیرد زیرا نقش به سزایی در جلب گردشگر و سرمایه‌گذار دارد.

طرح های ملی در خراسان جنوبی مغفول مانده است

بیرجند- استاندار خراسان جنوبی با اشاره به اینکه یکی از آسیب‌های جدی در استان عدم توجه ملی به این منطقه است، گفت: طرح‌های ملی عمدتاً در استان مغفول مانده که این مهم باید مورد توجه قرار گیرد.

جذب اعتبارات توسط دستگاه های اجرایی مورد توجه قرار گیرد

شهرکرد- استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: دستگاه‌های اجرایی اعتبارات فنی اعتباری را بسیار جدی دنبال کنند تا بتوانند پروژه‌های خود را با قیمت کمتر و شرایط آسان‌تر به انجام برسانند.

ضرورتی برای تجمیع بیمه‌های درمانی وجود ندارد

تهران- ایرنا- مشاور سازمان جهانی بهداشت گفت: با توجه به اینکه فرهنگ‌های متفاوتی در ایران وجود دارد، ضرورتی برای تجمیع بیمه‌های درمانی وجود ندارد. ولی آن چیزی که در بیمه‌های پایه باید مورد توجه قرار گیرد، ایجاد توازن و هماهنگی است تا اقدامات به بهترین شکل

جلسات روحانی با سیاسیون؛ مفید یا بی‌نتیجه؟

این ششمین جلسه روحانی با برخی از فعالان سیاسی اصولگرا و اصلاح‌طلب بود. جلساتی که بیشتر به بهانه افطاری و در ماه رمضان برگزار می‌شود تا رئیس‌جمهور در جریان دغدغه‌ها و نظرات سیاسیون چپ و راست کشور قرار گیرد. اما آیا این جلسات نتایج مورد نظر را به بار آورده‌

استاندار یزد جلوگیری از خروح دام از استان را خواستار شد

یزد - ایرنا - استاندار یزد گفت: طرح جلوگیری از خروج دام و فرآورده های دامی و گندم به صورت غیرقانونی و قاچاق باید به صورت جد مورد توجه متولیان امر در استان قرار گیرد.

«قرارگاه رمضان» در جنگ تحمیلی چگونه شکل گرفت؟

شکار شدن تاکتیک‌های غافلگیرکننده خودی علیه موانع دشمن برای عراقی‌ها، گره‌خوردن صحنه نبرد در جبهه جنوب و زمین‌گیر شدن قوای منظم در عملیات رمضان، نقطه عطفی شد تا به‌سرعت، فعالیت جنگ‌های نامنظم به‌طور جدی‌تری مورد توجه قرار گیرد.

معاون استاندار گیلان: فعالان حوزه نماز به اصل وحدت توجه کنند

رشت - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گیلان اجبار برای اقامه نماز را موجب دل زدگی از این فریضه مهم دانست و گفت: آنچه که امروز باید مورد توجه فعالان حوزه نماز قرار گیرد، اصل فروتنی و گفتمان سازی در خصوص نماز با تکیه بر اصل وحدت اس

قربانیان نادیده گرفتن قوانین دریا

رشت - ایرنا - آغاز روزهای گرم سال و نزدیک شدن به فصل تابستان، زمینه ساز حضور مسافران بسیاری در استان های شمالی است تا از دریا به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری طبیعی استفاده کنند اما ضرورت آشنایی با قوانین، موضوعی است که کمتر مورد توجه قرار می گیرد.

سلامت کبد بیماران دیابتی باید به طور مداوم بررسی شود

تهران- ایرنا- نتایج یک مطالعه بزرگ نشان می‌دهد احتمال بروز بیماری‌های مرگبار کبد در بیماران مبتلا به دیابت بیشتر است و سلامت کبد این بیماران باید به طور مداوم مورد بررسی دقیق قرار گیرد.

صراحت‌های قانونی حوزه ساخت و ساز باید مورد توجه قرار گیرد

قم - معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی گفت: امروز در حوزه مسکن به اندازه لازم قانون داریم که ضرورت دارد در این زمینه اولویت‌ها و صراحت‌های قانونی را شناسایی و بدان عمل کنیم.

هیچ رخدادی از دید رسانه‌ها پنهان نمی‌ماند

استاد علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی گفت: امروزه هیچ رخداد و عملی از دید مردم بخصوص رسانه‌ها پنهان نمی‌ماند؛ بنابراین رسانه‌ها و روابط عمومی‌ها باید صداقت را مبنای کار خود قرار دهند.