تداوم تعامل بین المللی سازمان تحقیقات کشاورزی با وجود تحریم

تهران- ایرنا- رئیس سازمان تحقیقات،‌ آموزش و ترویج کشاورزی تاکید کرد ارتباطات بین‌المللی سازمان با وجود تحریم‌های محدود کننده «مطلوب» است و می توان در شورای راهبردی کمیته فناوری نانو‌ از ظرفیت کنونی بهره برد.مطالب مرتبط

4 میلیون حشره در وزارت جهاد کشاورزی نگهداری می‌شود

رییس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی با اشاره به بزرگترین بانک و موزه حشرات گیاهی در ایران گفت: در این بانک بالغ بر 4 میلیون حشره در مجموعه وزارت جهاد کشاورزی وجود دارد.

از قطیف تا صنعا... سکوت بین‌المللی در قبال تداوم جنایات عربستان

نقض‌های صورت گرفته در داخل عربستان و تجاوز آن علیه ملت بی‌گناه یمن و به دنبال آن سکوت بین‌المللی در قبال چنین اقداماتی اعتبار جامعه بین‌المللی، سازمان‌ها و کشورهایی را که دم از انسانیت و حقوق می‌زنند، زیر سؤال می‌برد، چراکه این سازمان‌ها به خاطر منافع مال

کمک های سازمان ملل به سیل زدگان ادامه می یابد

تهران- ایرنا - 'اوگوچی دنیلز' نماینده سازمان ملل متحد در ایران از تصمیم این سازمان بین المللی برای تداوم کمک های کوتاه مدت و بلند مدت خود به آسیب دیدگان سیل اخیر ایران خبر داد.

هیچ نمایشگاهی به خاطر تحریم لغو نشده است

معاون شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران معتقد است با وجود فشار تحریم‌ها برای کاهش فعالیت‌های اقتصادی ایران در ماه‌های گذشته بسیاری از نمایشگاه‌های اقتصادی بدون محدودیت برگزار شده‌اند و هیچ نمایشگاهی به دلیل تحریم لغو نشده است.

تحریم ها کودکان سیل زده را از کمک های بین المللی محروم کرد

تهران- ایرنا- دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک در نامه ای به رئیس کمیته حقوق کودک سازمان ملل متحد اعلام کرد: به دلیل تحریم های ظالمانه آمریکا، کودکان سیل زده ایران از دریافت کمک های بین المللی محروم شده اند.

تحریم ها علیه ایران نظم بین المللی را نشانه گرفته است

وزیر امور خارجه گفت: آنچه بسیار روشن است، این تحریم ها نظم بین المللی را نشانه گرفته و در صورتی که با آنها مقابله نشود جامعه بین المللی را گرفتار خواهد کرد.

تحقیقات بین‌المللی درباره حمله به تانکر‌ها به بی‌طرفی کمک می‌کند

امارات متحده عربی انجام تحقیقات درباره حمله به تانکر‌های نفتی توسط تیمی بین‌المللی را خواستار شد.]]>

تداوم انقلاب اسلامی از مسیر مقابله با تحریم ظالمانه است

ساری - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی طی این سالها همواره با مشکلات و مسائلی از سوی دشمنان مواجه بوده است، گفت: تداوم انقلاب اسلامی از مسیر مقابله و عبور از تحریم های ظالمانه گذر می کند

بخش کشاورزی آماده مقابله با تحریم‌ها

رئیس جهاد کشاورزی استان کرمانشاه تاکید کرد، برای مقابله با تحریم‌ها مدیران و روسای ادارات مربوطه باید راهکار‌های خود را ارائه کنند

ارقام گندم و جو مقاوم در برابر شوری در یزد رونمایی شد

یزد - ایرنا - رئیس سازمان جهاد کشاورزی یزد گفت: از ارقام جدید گندم و جو مقاوم در مقابل شوری با نام های برزگر و گلشن به منظور کشت در زمین های شور کشور به همت مرکز تحقیقات، آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان رونمایی شد.

قطعنامه ها در جهت منافع کشورهای قدرتمند

کره شمالی به مقابله با تحریم های بین المللی سازمان ملل متحد علیه این کشور ادامه خواهد داد.

ایران ازتأثیر تحریم های آمریکا براعضاء یونیدو انتقاد کرد

لندن – ایرنا – سفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمانهای بین المللی مستقر در وین، از تاثیر تحریم های غیرقانونی و غیرمشروع یکجانبه آمریکا علیه برخی کشورهای درحال توسعه عضو سازمان توسعه صنعتی ملل متحد (یونیدو) انتقاد کرد.

تحریم ها با رونق کشاورزی و دامداری به فرصت تبدیل می شود

کرمانشاه- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: با رونق کشاورزی و دامداری می توان تحریم ها و توطئه های دشمنان را به فرصت تبدیل کرد.

تحریم‌ها از عوامل اصلی اخلال در کمک‌رسانی به مردم سیل‌زده

رئیس شورای شهر مشهد با اشاره به اینکه «تحریم‌های ضد حقوق بشری از عوامل اصلی اخلال در کمک‌رسانی به مردم سیل‌زده ایران بوده است»، گفت: معتقدیم سازمان ملل و نهادهای بین‌المللی باید سازوکار تازه‌ای را برای دوری از منافع امپریالیسم و قدرت‌های جهانی ایجاد کند.

صنایع معدنی کمترین آسیب را از تحریم‌ می‌بیند

رئیس هیأت عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران گفت: بخش معدن و صنایع معدنی به دلیل وجود مواد اولیه در داخل و امکان صادرات کمترین آسیب را از تحریم‌ها می‌بیند.

تحریم‌ها مشکل مضاعفِ نظام سلامت ایران

مشاور بین‌الملل سازمان جهانی بهداشت گفت: یکی از چالش‌های مهم ایران، محدودیت در بودجه نظام سلامت است. هرچند با توجه به بسته‌های ‌خدماتی و منابع محدود، مانند بقیه کشورها با محدودیت منابع روبه‌رو هستیم، اما درباره ایران نکته تحریم‌ها هم وجود دارد.

صنایع فراساحل به تعامل بیشتر دانشگاه و صنعت نیاز دارد

تهران- ایرنا- دبیر هشتمین همایش فراساحل گفت: در حوزه صنایع فرا ساحل در موضوعات جدید و نیازهایی که با گذشت زمان در کشور ایجاد می شود، نیاز به تعاملات بین المللی و ارتباط بیشتر دانشگاه و صنعت وجود دارد.

رونمایی از دو دستاورد در بخش کشاورزی استان یزد

پرورش گندم برزگر و جوی گلشن از جمله دو دستاورد مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی ومنابع طبیعی استان یزد اعلام شد.

ملخ صحرایی به مزارع سیستان و بلوچستان نرسیده است

زاهدان- ایرنا- رئیس سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: با وجود سطح گسترده مبارزه با ملخ صحرایی در این استان در حدود 80 هزار هکتار خوشبختانه هنوز این آفت به مزارع کشاورزی نرسیده است.

تیم سازمان ملل ۱۲ گور جمعی در شمال عراق یافته است

یک تیم بین‌المللی که مسؤول تحقیقات درباره جنایت‌های داعش علیه ایزدی‌های عراق و دیگر تجاوزات این گروه است ۱۲ گور جمعی را در عراق کشف کرده است.