روش های نوین و هوشمند مدیریت پسماند در کلانشهرها

تهران- ایرنا- با توجه به حجم بالای تولید پسماند در کشور و اهمیت مدیریت آن، سی و پنجمین برنامه زنگ آموزش سازمان محیط زیست با موضوع «روش های نوین و هوشمند مدیریت پسماند در کلانشهرها (تهران)» فردا ( 16 اردیبهشت ) در این سازمان برگزار می شود.مطالب مرتبط

تاثیر تحصیلات بر مشارکت در مدیریت پسماند خانگی

نتایج یک پژوهش نشان می‌دهد هر چه سطح سواد بالاتر رود، تمایل به مشارکت در مدیریت پسماند خانگی کمتر می‌شود.

سامانه هوشمند مدیریت پارکینگ‌های شهری رونمایی شد

سامانه هوشمند مدیریت پارکینگ‌های شهری که به همت محققان پارک علم و فناوری کردستان طراحی شده، با هدف ایجاد نظم شهری و دسترسی عادلانه شهروندان در سنندج رونمایی شد.

روابط عمومی، مدیریت نرم و هوشمند در دستگاه های اجرایی است

تهران- ایرنا- معاون پارلمانی رییس جمهوری در پیامی روز جهانی روابط عمومی و ارتباطات را تبریک گفت و روابط عمومی را مدیریت نرم و هوشمند در دستگاه های اجرایی دانست.

نرخ مبادله پسماند خشک افزایش یافت

مشهد- ایرنا- مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد گفت: قیمت مبادله پسماندهای خشک و قابل بازیافت از امروز 24 اردیبهشت ماه بین دو تا چهار برابر افزایش یافت.

مدیریت هوشمند پارکینگ‌های شیراز

سامانه مدیریت هوشمند پارکینگ‌های شیراز اجرایی می‌شود.

روابط عمومی، مدیریت نرم و هوشمند در دستگاه‌های اجرایی است

معاون امور مجلس رئیس جمهور در پیامی به مناسبت روز ملی روابط عمومی تاکید کرد که روابط عمومی، مدیریت نرم و هوشمند در دستگاه‌های اجرایی است .

مدرس ارتباطات: روابط عمومی مدیریت هوشمند ارتباطات انسانی است

تبریز- ایرنا- استاد ارتباطات دانشکده خبر با تاکید بر نقش ویژه روابط عمومی در سازمان ها، گفت: روابط عمومی اطلاع رسانی نیست، بلکه مدیریت هوشمند ارتباطات انسانی است.

مروری بر بهترین گجت‌های هوشمند خانگی ۲۰۱۹

از بهترین و جدیدترین گجت‌های هوشمند خانگی که در سال جاری میلادی معرفی شده است، می‌توان به پریز هوشمند، کنترلگر خواب، قفل درب و تصفیه هوای هوشمند اشاره کرد که در این گزارش به مرور مختصری بر آنها خواهیم پرداخت.

ساماندهی وضعیت مدیریت پسماند؛اولویت سازمان محیط زیست

معاون آموزش و مشارکت های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست یکی از اولویت‌های اصلی سازمان حفاظت محیط زیست در زمینه آموزش همگانی در سال جاری را ساماندهی وضعیت مدیریت پسماند ذکر کرد.

شش ماه حبس تعزیری برای سه دهیار به دلیل عدم مدیریت اصولی پسماند

طرح جامع مدیریت پسماند جزء اولویت‌های حوزه خدمات شهری است

افزایش قیمت پسماندهای قابل بازیافت مشهد

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد از افزایش قیمت پسماندهای قابل بازیافت در ایستگاه‌های مبادله پسماند خشک خبر داد.

افزایش قیمت پسماندهای قابل بازیافت در مشهد

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد از افزایش قیمت پسماندهای قابل بازیافت در ایستگاه‌های مبادله پسماند خشک خبر داد.

وضعیت دفع پسماند در هیچ کدام از شهرهای گیلان مناسب نیست

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گیلان با بیان اینکه در سفر رئیس جمهور به گیلان مبالغ خوبی برای ساماندهی پسماند تخصیص داده شده گفت: وضعیت پسماند در هیچ کدام از شهرهای گیلان مطلوب نیست.

معاون استاندار: مدیریت پسماند در هیچ شهر گیلان مناسب نیست

رشت -ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گیلان گفت: هیچ کدام از شهرهای گیلان وضعیت مناسبی در خصوص مدیریت پسماندها ندارد.

بروز پدیده مهاجرت معکوس به دلیل هزینه سنگین سکونت در کلانشهرها

تفرش- عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: به دلیل هزینه های سنگین سکونت در شهرهای بزرگ و کلانشهرها، مهاجرت معکوس در کشور در حال پدیدار شدن است.

جاویدنیا: چرا فیلترینگ هوشمند اینستاگرام شکست خورد؟/یک احتمال؛ ترور طلبه همدانی سناریو بوده است

سرپرست معاونت فضای مجازی دادستانی کل گفت: اگر بخواهیم فیلترینگ هوشمند هم اجرا کنیم چون اینستاگرام التزامی ندارد، رمزنگاری می‌کند تا فیلترینگ هوشمند اصلاً کار نکند.

سازمان پدافند غیرعامل تهدیدات فناوری‌های نوین را رصد می‌کند

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: سازمان پدافند غیرعامل وظیفه دارد تهدیدات ناشی از فناوری‌های نوین از جمله اشراف اطلاعاتی بر حوزه ذیربط و قابلیت مدیریت از راه دور را رصد کند.

تحقق شهر هوشمند نیاز ضروری کشور

اصفهان- ایرنا- نداشتن برنامه ، نبود مدیریت واحد شهری، خلاء قانونی، امنیت اطلاعات، موانع فرهنگی و فراهم نبودن زیرساختها به اعتقاد کارشناسان میزگرد ایرنا اصفهان از جمله موانع تحقق شهر هوشمند در کشور هستند که باید برای اجرایی شدن این نیاز اساسی تدابیر اصولی

نشست کارگروه پسماند شهری مهاباد

برای پیشگیری از آسیب رساندن به محیط زیست سایت پسماند شهری مهاباد در مکان جدید راه اندازی می شود.