جرد لتو از احتمال نقش آفرینی دوباره در نقش جوکر می‌گوید
مطالب مرتبط

ظریف احتمال گفتگو با پمپئو را رد کرد

وزیر خارجه ایران می‌گوید احتمال اینکه وی بخواهد با گفتگو یا تماس تلفنی با همتای آمریکایی، مسائل بین دو کشور را حل و فصل کند؛ وجود ندارد.

دیدار مالکی و حلبوسی؛ انتقاد از تنش‌آفرینی آمریکا در منطقه

نخست وزیر اسبق عراق از رویکرد تنش‌آمیز و بحران آفرینی آمریکا در منطقه انتقاد کرد و از دولت عراق خواست علیه آن موضع‌گیری کند.

کرملین: آمریکا همچنان به فکر تنش آفرینی در برجام است

مسکو - ایرنا - سخنگوی رئیس جمهوری روسیه اعلام کرد: روسیه از ادامه تنش ها پیرامون برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) که اقدامات آمریکا منجر به آن می شود، متاسف است و شاهد ادامه تنش آفرینی در این زمینه از سوی ایالات متحده است.

ادعاهای دوباره آمریکا درباره احتمال حمله شیمیایی در سوریه

ایالات متحده مدعی شده است که نشانه‌هایی از استفاده احتمالی تسلیحات شیمیایی توسط دولت سوریه وجود دارد.

کارآفرینی که 2 بار شکست خورد اما تسلیم نشد

حسن لطفی، یک تولیدکننده کفش زنانه در همدان است که درباره نحوه فعالیت خود می‌گوید: 2بار با شکست مواجه شدم، اما به دلیل هدفی که داشتم تسلیم نشدم و دوباره به تلاش خود ادامه داده تا اینکه اکنون یک کارگاه بزرگ تولید کفش را اداره می‌کنم.

آیا تعرفه‌های پزشکی بازهم افزایش خواهد یافت؟

در روزهای گذشته احتمال افزایش مجدد تعرفه‌های پزشکی و طرح دوباره موضوع در شورای عالی بیمه، پرستاران را نگران کرده است.]]>

زیبایی‌آفرینی در غزل‌های عبید زاکانی بررسی می‌شود

نشست بررسی زیبایی‌آفرینی در غزل‌های عبید زاکانی روزهای چهارشنبه این هفته و هفته آینده در مرکز فرهنگی شهر کتاب برگزار می‌شود.

طرح کارآفرینی اشتغال پذیری دانشجویان را افزایش می دهد-1

تهران- ایرنا- مدیر مرکز کار آفرینی دانشگاه بهبهان با اشاره به اجرای یک ساله طرح جامع کار آفرینی در دانشگاه صنعتی خاتم الانبیا بهبهان گفت: در این طرح با اضافه کردن توانمندی هایی به تخصص دانشجویان، امکان اشتغال پذیری آنها را بالا می بریم.

زمینه را برای نقش آفرینی مردم در همه حوزه ها فراهم کنیم

یزد- ایرنا- استاندار یزد گفت: باید از روحیه خیرمندانه مردم در کمک به مناطق سیل زده و در جاهایی که حضور آنها نیاز بوده قدردانی کرد و زمینه ها و فرصت ها را برای مشارکت و نقش آفرینی آنها در همه حوزه ها فراهم آورد.

ضرورت بازنگری در رویکرد سنتی مدیران به روابط عمومی ها

کرمان- ایرنا - روابط عمومی ها مهندسی افکار عمومی را بر عهده دارند و باید فعالانه، هوشمندانه و منسجم در راستای اعتلای نظام ارتباطی کشور نقش آفرینی کنند و با ترغیب افکار عمومی موجب ایجاد آرامش در حوزه های مختلف شود که البته نقش آفرینی این عنصر ارتباطی در وه

صوت / احتمال بازگشت کوپن بعد از ۸ سال

کوپن یا همان کالابرگ که سابقه توزیع آن به زمان جنگ برمی‌گردد، بعد از هشت سال دوباره به اقتصاد ایران برگشته است. اسحاق جهانگیری اوایل اردیبهشت اعلام کرد «با توجه به شرایط جدید اقتصادی، به سمت محدودیت‌های بیشتری پیش می‌رویم و شاید مجبور شویم در برخی کالاها

وفاق و امید آفرینی برای مشارکت حداکثری در انتخابات ضروری است

اصفهان - ایرنا - استاندار اصفهان گفت : همدلی، انسجام، وفاق و امید آفرینی به منظور مشارکت حداکثری مردم ضروری است.

ضرورت بازنگری در رویکرد سنتی مدیران به روابط عمومی ها

کرمان- ایرنا - روابط عمومی ها مهندسی افکار عمومی را عهده دارند و باید فعالانه، هوشمندانه و منسجم در راه اعتلای نظام ارتباطی نقش آفرینی کنند و با ترغیب افکار عمومی سبب ایجاد آرامش در حوزه های مختلف شوند که البته نقش آفرینی آنها در وهله نخست مستلزم بازنگری

حیاتی دوباره با اهدای عضو

با اهد‌ای اعضای کودک ۴ ساله لامردی، چهار بیمار منتظر در لیست پیوند اعضا حیاتی دوباره یافتند.

مهمترین سرمایه برای توسعه، مغز جوانان و امید آفرینی آنهاست

روحانی شامگاه یکشنبه در دیدار صمیمی با جمعی از دانشجویان و جوانان گفت: هر جا نسل جوان حضور یافت، از تنگناها عبور کردیم و مهمترین سرمایه برای توسعه مغز جوانان و امید آفرینی آنهاست.

واکنش واعظی به احتمال میانجیگری عمان بین ایران و آمریکا

محمود واعظی رئیس دفتر روحانی می‌گوید سفر بن‌علوی وزیر خارجه عمان به تهران ارتباطی به موضوع میانجیگری این کشور در روابط تهران و واشنگتن ندارد.

عجیب ولی واقعی، لیپی دوباره سرمربی چین شد

مسؤولان فدراسیون فوتبال چین مارچلو لیپی را دوباره به عنوان سرمربی تیم ملی این کشور انتخاب کردند.

جوشش دوباره چشمه بش قارداش

بر اثر این بارندگی‌ها چشمه بش قارداش که سال‌ها خشکیده بود با جوششی دوباره، جانی تازه گرفت و شهروندان بجنوردی را به این تفرجگاه ملی کشید.

نیما کرمی: رسانه‌ملی دوباره به مجریان کاربلدش رو می‌آورد

مجری با سابقه تلویزیون معتقد است که طولی نمی‌کشد که صداوسیما دوباره از همان مجری‌های باسابقه‌ در اجرا استفاده کند؛ اصطلاحاً همان سنگ‌های کف رودخانه ماندگار خواهند بود.

شب قدر، شب تولد دوباره انسان

شب قدر، شب تولد دوباره انسان، شبی که آسمانیان زمینی می‌شوند و زمینیان آسمانی.