دغدغه اصلی؛ توسعه فضای کالبدی مراکز رشد

توسعه فضای کالبدی و جذب بیشتر شرکت‌ها یکی از دغدغه‌های اصلی مراکز رشد محسوب می‌شودمطالب مرتبط

نسل امروز رها و تربیت‌نشده است/ فضای مجازی با زور، اخلاقی نمی‌شود

حاضران در نشست صیانت از اخلاق در فضای مجازی پرهیز از نگاه آمرانه، پذیرش مسائل اجتماعی و توسعه سواد رسانه‌ای را زمینه‌های اصلی برای توسعه اخلاق در فضای مجازی دانستند.

فضای لیگ به شکلی نیست که بتوان به هواداران قول قهرمانی داد

اهواز - ایرنا - مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: فضای فوتبال و لیگ به گونه ای نیست که بتوان هم اکنون به هواداران قول قهرمانی داد، اما مطمئن باشید که دغدغه اصلی ما این است که در بالای جدول باشیم و دل هواداران را شاد کنیم.

رفع مشکل مردم حسین‌آباد دغدغه اصلی مسئولان استان سمنان است

سمنان-مدیرکل مدیریت بحران استانداری سمنان بابیان اینکه دغدغه اصلی مسئولان، رفع مشکل مردم حسین‌آباد است، گفت: بانک‌های عامل با پرداخت به‌موقع تسهیلات در تسریع روند بازسازی این مناطق کمک کنند.

طرح جامع مقابله با سیل در خوزستان در حال آماده‌سازی است

معاون عمرانی وزیر کشور با بیان اینکه بحث سرپناه مردم سیل زده اولویت اصلی ما است، گفت: در کنار کارهای سازه‌ای و کالبدی، بازسازی روحی و روانی شهرها و روستاها بسیار مهم است و شهرداران و دهیاران به این مساله توجه جدی داشته باشند.

دغدغه این نهاد تبدیل دانش به مهارت بین جامعه هدف است

یاسوج- ایرنا- مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: یکی از دغدغه های اصلی این نهاد تبدیل دانش به مهارت بین قشر کودک و نوجوان استان به عنوان جامعه هدف خود است.

بی‌ثباتی قیمت‌ها اصلی‌ترین مانع بهبود فضای کسب‌وکار در کشور است

خرم‌آباد- نایب‌رئیس اتاق بازرگانی ایران گفت: بی‌ثباتی و غیرقابل پیش‌بینی بودن قیمت‌ها، اصلی‌ترین مانع بهبود فضای کسب‌وکار از سوی فعالان اقتصادی در سال ۹۷ عنوان شده است.

توسعه مراکز بازپروری معتادان در دستور کار سپاه

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران از اهتمام ویژه سپاه برای توسعه مراکز بازپروری معتادان در سراسر کشور خبر داد

«خودکنترلی» بهترین روش برای استفاده از فضای مجازی است

تهران- ایرنا- سواد رسانه‌ای و موضوع صیانت از اخلاق در فضای مجازی، چند هفته ایست که به محور اصلی نشست‌های نقد و اندیشه وزارت ارتباطات تبدیل شده است. پژوهشگران این حوزه معتقدند، کاربران فضای مجازی می‌توانند با «خودکنترلی» به کاهش آسیب‌های این حوزه کمک کنند.

زنانی با دل های کبود

سنندج - ایرنا - خشونت علیه زنان در ابعاد خانگی و اجتماعی چه در جوامع توسعه یافته و چه در جوامع در حال توسعه همواره به عنوان یک دغدغه و آسیب مطرح بوده است.

پیش‌نویس سند پیشگیری از جرایم فضای مجازی تهیه شد

سرپرست مرکز مطالعات اجتماعی و جرم شناسی قوه قضائیه گفت: پیش‌نویس سند پیشگیری از جرایم فضای مجازی تهیه شد و برای بررسی در دستور کار کمیته اصلی در شورای عالی فضای مجازی قرار گرفت.

کارگروه حمایت و توسعه محتوا وخدمات فرهنگی فضای مجازی ایجاد می شود

زاهدان- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: کار گروه استانی حمایت و توسعه محتوا و خدمات فرهنگی فضای مجازی در این استان ایجاد و فعال می شود.

مراجعه بیماران روان‌پزشکی به مراکز ترک اعتیاد !

مدیرعامل انجمن مراکز بهبودی اقامتی استان تهران گفت که مراکز غیرمجاز ترک اعتیاد بسیار بیشتر از مراکز مجاز هستند.

لزوم جذب نیروی انسانی در راستای توسعه فضای علمی و فرهنگی البرز

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز ضمن تاکید بر لزوم انسجام و همکاری سایر دستگاه‌ها در توسعه فضای علمی و فرهنگی، گفت: با توجه به آمار روبه رشد جمعیت دانش‌آموزان استان، ضرورت دارد در افزایش جذب نیروی انسانی اهتمام ورزید.]]>

توسعه اقتصاد دانش بنیان اولویت اصلی مدیریت یزد است

یزد - ایرنا - استاندار یزد گفت: توسعه اقتصاد دانش بنیان از اولویت های اصلی مدیریت ارشد استان است و برای تحقق آن تلاش می شود.

ایده اصلی استارتاپ‌ها در حوزه نشر، تلطیف کردن فضای نشر و کتاب است

ایجاد فضای آرام و به دور از التهاب، وظیفه اصلی روابط عمومی‌ها

فرماندار تربت حیدریه گفت: وظیفه روابط عمومی‌ها و رسانه‌های داخلی است که فضای آرام و به دور از التهاب را در کشور به وجود بیاورند.

خطر بیخ گوش پاساژهای ناایمن قم؛ چرا کسی حواسش نیست؟

وجود پاساژها و مراکز خرید ناایمن در شهر قم به یکی از دغدغه‌ها آن‌هم از نوع زبانی بسیاری از مسئولان و مردم شده ‌و متأسفانه همتی برای اصلاح این خطر بزرگ در بین مسئولان و مردم دیده نمی‌شود.

تامین مواد اولیه تولید در راستای توسعه صادرات غیرنفتی ضروری است

اراک- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مرکزی گفت: تامین مواد اولیه تولید در راستای توسعه صادرات غیرنفتی استان مرکزی ضروری است و همچنین باید دغدغه های صادرکنندگان رفع شود.

حمایت از سرمایه‌گذاران دغدغه اصلی مدیران اردبیل باشد

رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: امروزه در دستگاه قضا با حجم زیادی از پرونده‌هایی روبه‌رو هستیم که ریشه در وضعیت اقتصادی خانواده‌ها دارد.

انتشار فراخوان ثبت مراکز آزمایشگاهی در حوزه بازی‌های ویدیویی

تهران - ایرنا - دبیرخانه برنامه توسعه زیست بوم شرکت‌های خلاق فراخوان ثبت مراکز آزمایشگاهی در حوزه بازی‌های ویدیویی را منتشر کرد.