قیر خودترمیم با کمک توانمندی‌ داخلی تولید شد

تهران- ایرنا- یک واحد فناور مستقر در پارک علم و فناوری همدان با تکیه بر توانمندی‌های داخلی، قیر خود ترمیم با عمر طولانی در کشور تولید کرد.مطالب مرتبط

سامانه توانمندی‌های محصولات داخلی ایجاد می‌شود

به گفته معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت با راه‌اندازی سامانه توانمندی‌های محصولات داخلی، علاوه بر ایجاد شفافیت، فرآیند تولید داخلی نیز با رونق همراه خواهد بود.

قدرت و امنیت در سایه قدرت الهی و بر مبنای توانمندی داخلی است

رئیس دفتر ارتباطات مردمی نیروهای مسلح گفت: ما قدرت و امنیت را در سایه قدرت الهی و برمبنای توانمندی‌های بومی و داخلی می‌دانیم و معتقدیم امنیت به معنای نبود تهدید و آنچه غربی‌ها می‌گویند نیست.

قدرت و امنیت را بر مبنای توانمندی‌های بومی و داخلی می‌دانیم/ امنیت به معنای نبود تهدید نیست

رئیس دفتر ارتباطات مردمی نیروهای مسلح تصریح کرد: ما قدرت و امنیت را در سایه قدرت الهی و بر مبنای توانمندی‌های بومی و داخلی می‌دانیم و معتقدیم امنیت به معنای نبود تهدید و آنچه غربی‌ها می‌گویند نیست.]]>

مکش‌های پزشکی با کمترین هزینه بومی‌سازی شد

تهران-ایرنا- یکی از واحدهای فناور مستقر در پارک علم و فناوری همدان با هدف کاهش هزینه های خرید انواع مکش های دندانپزشکی و پزشکی، اقدام به تولید مکش هایی بر اساس توانمندی های بومی و فناوری های داخلی کرده است.

مهمترین مولفه برای عبور از تحریم حفظ تولید داخلی است

تهران- ایرنا- وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه این وزارت خانه با راه‌اندازی سامانه «نیاز» در هفته اخیر و برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی به دنبال استفاده از توان داخلی است، گفت: مهمترین مولفه برای عبور از تحریم حفظ تولید داخلی است.

نمایشگاه توانمندی‌های استان کرمانشاه برگزار می‌شود

کرمانشاه_رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه از برگزاری نمایشگاه توانمندی‌های این استان به مناسبت سال رونق تولید خبر داد.

حضور وزیر صنعت در کمیسیون امنیت جهت بررسی فرصت‌ها و تهدیدهای رونق تولید

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی تاکید کرد: وزیر صنعت در نشست امروز این کمیسیون با بیان اینکه ظرفیت‌های تولیدی بسیار خوبی در زمینه‌های مختلف داریم تاکید کرد که نگرانی از تامین کالاهای اساسی نداریم. او همچنین با اشاره به اهمیت اتکا به توانمندی‌های داخلی در بخش صن

تسریع در بومی سازی تولید قطعات پیشرفته خودرو

مدیرعامل ساپکو: وقتی امکان و توانایی تولید قطعه در داخل کشور وجود دارد باید از آن حمایت شود تا تولید داخلی رونق پیدا کند

رونق تولید مستلزم باورمندی به توان داخلی/رونق تولید؛ راه نجات کشور

خط تولید آلومینای آلفا با ظرفیت 17 هزار تن در سال راه‌اندازی می‌شود

تهران- ایرنا- یک شرکت دانش‌بنیان داخلی به زودی خط تولید آلومینای آلفا با ظرفیت تولید 17 هزار تن در سال را بهره برداری می کند، محصولی که گفته می شود قرار است در آینده علاوه بر تامین نیاز وارداتی کشور، بازار صادراتی را نیز پوشش دهد.

تقویت توانمندی روستاییان با ایجاد صندوق‌های خرد

صندوق‌هایی که گرچه با مبالغ کم، اما با اهداف بزرگ تشکیل می‌شوند و آوای تولید را از دل روستا به گوش می‌رسانند.

تغییر نرخ ارز به تولیدات داخلی مزیت صادراتی داد

تغییر نرخ ارز هر چند موجب افزایش قیمت تمام شده تولید گردید باعث مزیت صادراتی بسیاری از تولیدات بنگاه های اقتصادی داخلی شد.

تاکید امام جمعه شاهرود بر تحقق رونق تولید

حجت الاسلام امینی گفت: برای تحقق رونق تولید داخلی لازم است از دیدگاه کارشناسان امر استفاده شود.

توانمندی ایرنا در حوزه آب بیشتراستفاده می شود

بندرعباس- ایرنا- مدیرعامل آب منطقه ای هرمزگان گفت: از ظرفیت و توانمندی خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) و قدرت قلم خبرنگاران این سازمان در حوزه آب و عبور از بحران آبی در این استان بیشتر استفاده می شود.

تغییر نرخ ارز به تولیدات داخلی مزیت صادراتی داد

مشهد- ایرنا- دبیر خانه صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: تغییر نرخ ارز هرچند موجب افزایش قیمت تمام شده تولید گردید، باعث مزیت صادراتی بسیاری از تولیدات بنگاه های اقتصادی داخلی شد.

افزایش 4 درصدی تولید ناخالص داخلی قزاقستان

از ملی‌ترین تولید داخلی حمایت شود

رئیس اتحادیه بافندگان فرش دستباف با بیان اینکه فرش دستباف به درستی در کشور و بازارهای هدف شناخته نشده است، گفت: بیمه قالیبافان که در بودجه سال جاری از آن نام برده شده، توان تحت پوشش قرار دادن تمام افراد را ندارد و نیاز به آن است که در سال رونق تولید از مل

سهرابیان: همه استان‌ها توانمندی میزبانی اردوها را دارند/ از نظر مالی مشکل داریم و مجبوریم بسوزیم و بسازیم

رئیس فدراسیون قایقرانی گفت:‌ ما کشوری چهار فصل هستیم و همه استان‌ها توانمندی میزبانی اردوها را دارند.

خودکفایی در تولید گندم تکرار می شود

مشاور وزیر ‌و مجری طرح گندم وزارت جهاد کشاورزی با مطلوب خواندن سطح زیر کشت این محصول گفت: امسال نیز خودکفایی گندم تکرار شده و نیاز کشور از محل تولید داخلی تامین می شود.

تولید داخلی 60 درصد بازار تجهیزات پزشکی را تامین می کند

تهران- ایرنا- مدیرکل تجهیزات و ملزومات پزشکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به بازار 2 و نیم میلیارد دلاری این اقلام در ایران گفت: تولیدات داخلی به لحاظ عددی 60 درصد محصولات و ملزومات مورد نیاز کشور را تـأمین می‌کند.