گرمای هوا و گرد و خاک، مشکل تازه سیلزدگان

خرم آباد - ایرنا - با گذشت 34 روز از سیل ویرانگر در پلدختر و معمولان، مشکلاتی همچون نیازهای اولیه به اقلام امدادی و خوراکی فروکش کرده و آنچه امروز به دغدغه ای برای سیلزدگان تبدیل شده مساله گرمای هوا و گرد و خاک است.مطالب مرتبط

برخی سیل‌زدگان در گرمای ۴۴ درجه خوزستان کنار جاده اسکان دارند

اهواز - با وجود فروکش کردن سیلاب در شهرهای مختلف خوزستان ولی هنوز برخی روستائیان این استان در گرمای ۴۴ درجه زیر آفتاب سوزان خوزستان در چادر زندگی می کنند.

مازندران اولین هفته خرداد را با گرمای 37 درجه آغاز می کند

ساری - ایرنا - بر اساس پیش بینی هواشناسی ، مازندران نخستین هفته ماه خرداد را با گرمای محسوس هوا شروع خواهد کرد که در برخی از مناطق دمای آن به 37 درجه سانتی گراد بالای صفر خواهد رسید.

مردم پلدختر 40 روز پس از سیل ویرانگر در گرمای 50 درجه خواب راحت ندارند

دبیر شورای تبیین مواضع سازمان بسیج دانشجویی استان لرستان با انتقاد تند از عملکرد مسئولان استانی گفت: قصه سرپل ذهاب نباید در پلدختر تکرار شود چرا که مردم پلدختر 40 روز پس از سیل ویرانگر در گرمای 50 درجه خواب راحت ندارند.

گردوخاک در استان‌های شرقی/گرمای هوا از جمعه بیشتر می‌شود

تحریم های امریکا مانع کمک‌رسانی بین المللی به سیلزدگان ایران شد

تهران – ایرنا- رئیس شورای شهر مشهد در ششمین اجلاس جهانی کاهش خطرپذیری ژنو با اشاره به تحریم های ظالمانه امریکا علیه مردم ایران و ممانعت ازارسال کمک های نقدی به سیلزدگان گفت، وجدان هیچ انسان آزاده‌ای در جهان نمی‌تواند وضع تحریم های ضدحقوق بشری را که از عو

1303فقره کمک بلاعوض معیشتی و اجاره به سیلزدگان لرستان پرداخت شد

خرم اباد - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان گفت: تاکنون یکهزار و 303 فقره کمک بلاعوض معیشتی و اجاره مسکن به سیلزدگان پلدختر، معمولان، خرم اباد و چگنی پرداخت شده است.

168میلیارد ریال تسهیلات به سیلزدگان لرستان پرداخت شد

خرم ‌آباد - ایرنا - رئیس شورای هماهنگی بانک‌ های لرستان گفت: 168میلیارد ریال تسهیلات برای تعمیرات، بازسازی و تامین لوازم مسکن توسط بانک ملی به سیلزدگان این استان پرداخت شد.

168میلیارد ریال تسهیلات به سیلزدگان لرستان پرداخت شد

خرم ‌آباد - ایرنا - رئیس شورای هماهنگی بانک‌ های لرستان گفت: 168میلیارد ریال تسهیلات برای تعمیرات، بازسازی و تامین لوازم مسکن توسط بانک ملی به سیلزدگان این استان پرداخت شد.

160 میلیارد ریال بلاعوض معیشتی به سیلزدگان لرستان پرداخت شد

خرم آباد - ایرنا - مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لرستان گفت: تاکنون 160 میلیارد ریال کمک بلاعوض معیشتی برای تهیه وسایل مورد نیاز زندگی، به سیلزدگان استان پرداخت شده است.

43 هزار مورد کمک نقدی و غیرنقدی به سیلزدگان لرستان ثبت شد

خرم آباد - ایرنا - مدیرکل فناوری و اطلاعات استانداری لرستان گفت: اطلاعات و مشخصات 43 هزار مورد کمک های نقدی و غیرنقدی به سیلزدگان استان در سامانه مخصوصی ثبت شده است.

60 واحد مسکن مهر پلدختر جهت اسکان موقت سیلزدگان آماده شد

خرم آباد - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی لرستان گفت:60 واحد مسکن مهر پلدختر جهت اسکان موقت سیلزدگان آماده شده و تاکنون در26 واحد آنها خانواده های سیلزده مستقر شدند.

از نیما یوشیج تا نیما فالوئر

"سطحی‌زدگی در کشور ما موضوع تازه‌ای نیست و از سال‌ها قبل این مشکل را داشته‌ایم. ما سر قرار دیر رسیدیم. جهان از یک جایی قرار گذاشت توسعه پیدا کند، اما جامعه ما دیر سر قرار رسید و شاهد تبعات آن در دوره‌های مختلف و پیش و پس از انقلاب بودیم".

رئیس شورای شهر مشهد در اجلاس ژنو: تحریم آمریکا مانع کمک به سیلزدگان ایران شد

مشهد- ایرنا- رئیس شورای اسلامی شهر مشهد به تحریمهای آمریکا علیه مردم ایران و ممانعت از ارسال کمک به سیلزدگان اشاره و بیان کرد: وجدان هیچ انسان آزاده‌ ای در جهان نمی‌ تواند وضع تحریمهای ضدحقوق بشری را که از عوامل اصلی بروز کاستیهای جدی و اخلال در کار کمک ‌

گردوغبار؛ مهم‌ترین مشکل پل‌دختر ‌

رئیس دبیرخانه شورای سلامت دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: گردوغبار مشکل مهم‌ترین مشکل پل‌دختر است.

استقبال تازه عروس های یزدی از زیورآلات آب‌کاری شده‌ با طلا

مصنوعات آبکاری شده با طلا در نوسانات اقتصادی بازار به جایگزین مناسبی برای خرید زیورآلات بخصوص در بین نوعروس‌ها و تازه‌دامادها تبدیل شده است.

خوزستان| آغاز رمضان سخت سیل‌زدگان در کمپ جنگل‌های حمیدیه + تصویر

با فروکش کردن سیلاب همچنان اهالی روستای حمدان سلجه در گرمای 50 درجه و  در چادر زندگی می‌کنند.

بخش خبری 28-2-98

در این مجموعه به آغاز طرح ملی سنجش فشار خون در جنوب استان، بهره مندی خیابان های مناطق کم برخوردار از روکش آسفالت و لذت کسب روزی حلال و روزه داری در گرمای آبادان و خرمشهر پرداخته شد.

«صد در صد» بدون تبلیغات موفق بود/ اجرا در یک تماشاخانه تازه تأسیس

مرتضی اسماعیل کاشی از اجرای یک اثر نمایشی جدید با حضور ۳۵ نفر از هنرجویانش در تماشاخانه تازه تأسیس «هیلاج» خبر داد.

مشکلات شهر آبنباتی‌ها...

رئیس اتحادیه آبنبات ریزان بجنورد از مشکل کمبود شکر در واحدهای آبنبات‌ریزی‌های این شهر گلایه کرد و گفت: هم اکنون مالکان این واحدها به علت مشکل مذکور با مواجه هستند.

نام فیلم تازه کریستوفر نولان فاش شد

نام فیلم تازه نولان «Tenet» یا «اصول» خواهد بود.