جزئیاتی از احداث پارک گردشگری کرمان

شهردار کرمان گفت: پارک گردشگری باید بتواند جمعیت زیادی از گردشگران داخلی و خارجی را جذب کرده و باعث رونق این منطقه شود.مطالب مرتبط

خوزستان| پارک انرژی اندیمشک احداث می‌شود

رئیس هیئت مدیره پتروشیمی کیمیا اندیمشک احداث پارک انرژی در اندیمشک و توسعه و تکمیل فازهای مختلف پتروشیمی کیمیا را یک ضرورت دانست و گفت: پتروشیمی و محصولات آن را یک فرصت مهم برای مقابله با تهدیدهای اقتصادی دشمن است.

نخستین پارک هنری طبیعی کشور در گنبدکاووس احداث می‌شود

شهردار گنبدکاووس گفت: در راستای حفظ محیط زیست نخستین پارک هنری طبیعی با مشارکت بخش خصوصی در شهرستان گنبدکاووس احداث می‌شود.

احداث کمپ‌های گردشگری تحول عظیمی در توسعه سروآباد ایجاد می‌کند

سنندج - مدیرکل میراث فرهنگی کردستان گفت: بعد از کشاورزی مهمترین ظرفیت منطقه سروآباد گردشگری است که احداث کمپ‌های گردشگری می‌تواند در تحول این منطقه نقش مهمی داشته باشد.

احداث چهارمین پارک بانوان استان مرکزی در دلیجان

با واگذاری زمین احداث چهارمین پارک بانوان استان مرکزی در دلیجان کلید خورد.

احداث موزه اسکو از مهم‌ترین اولویت‌های گردشگری این شهرستان است

اسکو- فرماندار شهرستان اسکو گفت: احداث موزه اسکو از مهم‌ترین اولویت‌های گردشگری شهرستان است و باید احداث این موزه با همکاری شهرداری اسکو و اداره میراث فرهنگی در دستور کار قرار گیرد.

توسعه گردشگری سلامت با توریسم درمانی محقق می شود

کرمان - ایرنا - عضو کمیسیون فنی دفاتر خدمات مسافری گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان کرمان گفت: توسعه گردشگری سلامت با توریسم درمانی محقق می شود.

مدیریت گردشگری در پارک ملی دریایی دیر- نخلیو استان بوشهر عملیاتی می‌شود

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهربا تاکید بر پاکسازی زیستگاه‌های پرندگان و جانوران در مناطق حفاظت شده استان بوشهر گفت: در این راستا، برنامه اصولی مدیریت گردشگری در پارک ملی دریایی دیر- نخلیو این استان تدوین و اجرایی می‌شود.

رونق اقتصادی و گردشگری منطقه ارسباران با احداث راه آهن تبریز- اهر

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی احداث راه آهن تبریز- اهر را موجب رونق اقتصادی و گردشگری منطقه ارسباران عنوان کرد.

نمایشگاه طرح ضیافت در کرمان به روایت تصویر

نمایشگاه طرح ضیافت در کرمان به‌ مناسبت ماه مبارک رمضان در پارک مادر در حال برگزاری است.

3500 مترمربع از پارک جنگلی آبیدر محوطه سازی می شود

سنندج - ایرنا - رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج از آغاز اجرای محوطه سازی و احداث فضای سبز به متراژ سه هزار و 500 متر مربع در پارک جنگلی آبیدر خبر داد.

عملیات احداث محور فاریاب به ارزوئیه آغاز شد

جیرفت - ایرنا - مدیرکل راه و شهر سازی جنوب کرمان گفت: عملیات اجرایی ساخت محور شهرستان فاریاب به ارزوئیه به طول 53 کیلومتر در جنوب کرمان با حضور معاون عمرانی استاندار کرمان آغاز شد.

مدیرکل میراث فرهنگی: موزداران استان کرمان گردهم می آیند

کرمان - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان به‌ مناسبت 28 اردیبهشت روز جهانی موزه‌ها برنامه‌های مختلفی در شهرستان های استان کرمان اجرا خواهد شد که دورهم نشینی موزه داران از جمله این برنامه ها است .

بازدید از موزه های کرمان 28 اردیبهشت رایگان است

کرمان - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان گفت: بازدید از موزه‌ ها و اماکن تاریخی تحت پوشش این اداره کل در روز 28 اردیبهشت رایگان است.

زیبایی های سفر به روستای گردشگری آبدر شهربابک

ایرنا- کرمان- شهربابک در 240 کیلومتری غرب کرمان قرار دارد.5054

جزئیاتی از جلسه 2 ساعته نمایندگان مجلس با آیت‌الله رئیسی

سخنگوی هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی جزئیاتی از جلسه 2 ساعته نمایندگان با رئیس قوه‌قضائیه را عصر امروز برگزار شد، تشریح کرد.

ضعف بسترهای نشاط اجتماعی در بروجرد/ پارک‌های بزرگ احداث می‌شود

بروجرد- کمبود بسترهای نشاط اجتماعی در بروجرد، پیگیری ایجاد پارک‌های بزرگ، ترویج ورزش همگانی و ایجاد ایستگاه ویژه ورزش بانوان از جمله موارد مطرح شده در ستاد ساماندهی امور جوانان بروجرد بود.

دورهم نشینی موزه داران استان کرمان برگزار می‌شود

کرمان - مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان از برگزاری دور هم نشینی موزه داران این استان خبر داد.

پیش‌بینی ایجاد 5000 شغل در حوزه زغالسنگ

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ظرفیت‌های مهم استان کرمان بیان کرد: استان کرمان با توجه به ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های بسیار خوبی که در حوزه‌های اقتصادی، گردشگری، صنعتی و معدنی و ... دارد می تواند به عنوان پایلوت اقتصادی کشور مطرح شو

احداث ایستگاه سنجش آلایندگی در رفسنجان ضروری است

کرمان - ایرنا - رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان با اشاره به اینکه نقش سموم آفت کش، آرسنیک آب و خاک و دیگر آلاینده ها را نمی توان در افزایش میزان سرطان ها نادیده گرفت گفت: این شهر نیازمند احداث ایستگاه سنجش آلایندگی زیست محیطی است.

پارک‌های اقتصاد دیجیتال در کشور تقویت می‌شود

رئیس پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات با اشاره به برنامه‌ها برای تقویت پارک‌های اقتصاد دیجیتال در استان‌ها گفت: سمنان صاحب پارک اقتصاد دیجیتال می‌شود.