آمار طلاق در ازدواج‌های دانشجویی به مراتب کمتر است

رئیس ستاد ازدواج دانشجویی کشور گفت: میزان طلاق در ازدواج‌های دانشجویی به مراتب کمتر از ازدواج‌های معمولی است.مطالب مرتبط

فرزند طلاق

۴۵ درصد ازدواج‌ها در اوکراین منجر به طلاق می‌شود و بالاترین آمار طلاق در اروپا به اوکراینی‌ها تعلق دارد.

آمار طلاق در رامسر کاهش یافت

رامسر - رئیس اداره ثبت احوال رامسر از کاهش آمار طلاق در این شهر خبر داد و گفت: یک چهارم ازدواج ها سال قبل در این شهرستان منجر به طلاق شد.

اوکراین صدر آمار طلاق در اروپا

بیش از 70 هزار کودک بی سرپرست در اوکراین بی سرپرست هستند و 45درصد ازدواج ها در این کشور منجر به طلاق می شود.

اهمیت آموزش‌های پیش از ازدواج در کاهش نرخ طلاق/بهره‌مندی ۲۰ استان از خدمات سامانه "تصمیم"

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی بر لزوم گذراندن آموزش‌های پیش از ازدواج در جهت کاهش نرخ طلاق تاکید کرد.

گسترش زیرپوستی طلاق در جهان/ ایران جزو ۱۰ کشور کم‌طلاق دنیاست!

شاید برخی معتقد باشند طی یک دهه گذشته طلاق در کشورمان بیشتر شده، اما آمارها نشان می‌دهد این میزان همچنان نسبت به دیگر کشورهای جهان کمتر است و ایران در بین ۱۰ کشور کم‌طلاق دنیاست!

مراسم طلاق این زن با یک روح+عکس

آماندا اسپرو ۴۶ ساله سال گذشته به دلیل ادعا عجیب و غریبش یعنی تصمیم به ازدواج با روح ۳۰۰ ساله یکی از دزدان دریایی شناخته شد و حالا بعد از گذشت چندین ماه از ازدواج و زندگی مشترک با روح مورد نظر به این نتیجه رسیده است که با او تفاهم ندارد و قصد جدایی دارد

افتتاح مرکز مشاوره تخصصی روانشناسی ازدواج و خانواده

اولین مرکز مشاوره تخصصی روانشناسی ازدواج و خانواده با هدف مشاوره تخصصی قبل و بعد از ازدواج ، مداخله در بحران های خانوادگی و جلوگیری از طلاق در شهرستان پارس آباد افتتاح شد.

چطور "زنان" قربانیان اصلی طرح "افزایش سن ازدواج" می‌شوند

امر ازدواج دارای آثار پراهمیتی در زمینه‌های گوناگون حقوق فردی و خانواده است و عقد نکاح باید با تمام جزئیات ثبت شود تا نتایج صحیح عقد ازدواج حاصل شود؛ حال در صورت ثبت نشدن ازدواج‌هایی که از نظر شرعی صحیح هستند پیامدهای زیان‌آوری متوجه جامعه خواهد شد.

سازش 31 درصدی پروند های طلاق در مهریز

رئیس بهزیستی مهریز:سال گذشته تعداد 181مورد پرونده طلاق به مرکز اورژانس اجتماعی ارجاع شد که در نتیجه مداخلات 31 درصد موارد منجر به سازش شد.

آغاز ثبت نام نقل و انتقال دانشجویی از ۱۸ خردادماه

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی از آغاز ثبت نام نقل و انتقالات دانشجویی برای نیمسال اول ۹۹-۹۸ از ۱۸ خردادماه خبر داد.

تشنگی و گرسنگی رمضان پل رسیدن به مراتب کسب معنویت است

ایلام - ایرنا - معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی ایلام با بیان اینکه عبادت در ماه رمضان تنها روزه داری نیست، گفت: تشنگی و گرسنگی در این ماه پل رسیدن به مراتب کسب معنویت است.

امیر سرلشکر موسوی: می‌توان ارتش را به عنوان الگو و اسوه معرفی کرد

فرمانده کل ارتش با بیان اینکه کمتر مجموعه‌ای از چهار ویژگی "معنویت محوری، انضباط، سلسله مراتب و سلامت کارکنان" برخوردار است، تاکید کرد: این چهار ویژگی، انرژی و بال پرقدرتی است که می تواند جمعیتی را حرکت دهد و به همین دلیل می‌تواند ارتش را به عنوان الگو، س

ارز دانشجویی در سال ۹۸ تعیین تکلیف شد/ آغاز ثبت‌نام از امروز

رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم از تعیین تکلیف نهایی ارز دانشجویی در شش ماهه اول سال ۹۸ و محاسبه نرخ ارز به صورت شناور خبر داد و گفت: متقاضیان ارز دانشجویی از امروز می‌توانند برای ثبت‌نام به منظور دریافت ارز مورد نیاز اقدام کنند.

تکلیف ارز دانشجویی سال 98 مشخص شد

ثبت نام ارز دانشجویی برای شش ماهه اول سال 98 امروز از طریق سامانه سجاد آغاز می شود.

ارز دانشجویی ۹۸ تعیین تکلیف شد/ آغاز ثبت‌نام متقاضیان از امروز

رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم از تعیین تکلیف نهایی ارز دانشجویی در شش ماهه اول سال ۹۸ و محاسبه نرخ ارز به صورت شناور خبر داد و گفت: متقاضیان ارز دانشجویی از امروز می‌توانند برای ثبت‌نام به منظور دریافت ارز مورد نیاز اقدام کنند.

بی‌هویتی فرزندان مادر ایرانی پایان می‌یابد؟

بر اساس آمارهای منتشر شده در سال ۱۳۹۶ بیش از ۳۰ هزار زن ایرانی با مردان افغانستانی ازدواج کرده‌اند که حاصل ازدواج آن‌ها بین ۲۰۰ تا ۱ میلیون فرزند بی هویت است.

تاکید بر اجرای طرح ازدواج به هنگام

مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین گفت: طرح تبیین ازدواج به هنگام در کاهش آسیب‌های اجتماعی با همکاری یکی از سازمان‌های مردم نهاد استان اجرا می‌شود.

آغاز ثبت‌نام ارز دانشجویی از امروز

رییس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم درباره میزان ارز دانشجویی و چگونگی دریافت آن در سال جدید توضیحاتی داد.

تصویب سندهای شهرستانی برای مقابله با بحران طلاق وافسردگی درهشترود

هشترود- فرماندار هشترود گفت: سندهای شهرستانی برای مقابله با بحران طلاق و افسردگی در شهرستان هشترود به تصویب رسید.

ورود اقدامات آمریکا ضد چین به عرصه دانشجویی

براساس طرح جدید جمهوریخواهان هر فردی که به استخدام ارتش چین درآمده یا مورد حمایت آن است از دریافت روادید دانشجویی یا تحقیقاتی منع می‌شود.