اجرای یک طرح در تنگه آبزا ایذه؛ کانون توجه مردم و رسانه ها

اهواز-ایرنا موضوع واگذاری تنگه آبزا از مناطق شهرستان ایذه در استان خوزستان به بخش خصوصی در چند روز اخیر به موضوع داغ فضای مجازی ایذه و نیز موضوع روز مردم این شهرستان تبدیل شده است به طوریکه فعالان محیط زیستی واکنش تندی نسبت به این تصمیم اتخاذ کرده اند.مطالب مرتبط

رسانه‌ها به سیستان به عنوان تنگه احد نظام توجه ویژه داشته باشند

امام جمعه زابل گفت: رسانه‌های محلی و حتی کشوری باید به مشکلات منطقه سیستان به عنوان تنگه احد نظام توجه ویژه داشته باشند.

بارش باران مردم ایذه را غافلگیر کرد

اهواز - ایرنا - بارش باران بهاری در واپسین روزهای اردیبهشت، مردم ایذه را غافلگیر کرد و نشاط خاصی به این شهرستان بخشید.

دو کشتی آمریکایی از تنگه تایوان گذشتند

پکن- ایرنا- رسانه های چینی از عبور دو کشتی آمریکایی از تنگه تایوان خبر دادند موضوعی که پیش بینی می شود واکنش شدید پکن را به دنبال داشته باشد.

خوزستان|50 هکتار از اراضی‌ کشاورزی ایذه طعمه حریق شد

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ایذه گفت: عصر امروز آتش سوزی در زمین های کشاورزی روستای بی بی گل مرده دهستان رمه‌چر ایذه موجب خسارت 50 به کشاورزان شد

آتش 50 هکتار از گندمزارهای ایذه را خاکستر کرد

اهواز - ایرنا - مسئول اداره آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ایذه گفت: 50 هکتار از گندمزارهای روستای رمه‌چر ایذه ، ظهر روز سه شنبه در جریان آتش سوزی از بین رفت.

آتش 50 هکتار از گندمزارهای ایذه خوزستان را خاکستر کرد

اهواز- ایرنا- مسئول اداره آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ایذه گفت: 50 هکتار از گندمزارهای روستای رمه‌چر ایذه ، ظهر روز سه شنبه در جریان آتش سوزی از بین رفت.

صاعقه 105 راس گوسفند در ایذه را تلف کرد

مدیر اداره جهاد کشاورزی ایذه گفت: در پی صاعقه در روستاهای کمالوند و یارعلی وند ایذه 105 راس گوسفند تلف شد.

صاعقه برق مناطقی از ایذه را قطع کرد

اهواز-ایرنا رییس اداره برق ایذه گفت: اصابت صاعقه موجب قطع برق مناطقی از شهر ایذه شده است.

برداشت گندم در ایذه آغاز شد

اهواز - ایرنا - رییس اداره جهاد کشاورزی ایذه گفت: برداشت گندم از مزارع زیر کشت ایذه آغاز و تا پایان اواخر خرداد ادامه خواهد داشت.

افراد صاحب صلاحیت را دعوت به مناظره می‌کنم/ توجه به نابرابرهای ناموجه نزد نظام رسانه‌ای نزدیک به صفر است/ باید به مردم برگردیم

مومنی اظهار داشت:ما باید به مردم برگردیم و اگر ابزارهای عالمانه این مردم‌گرایی یعنی شفافیت و حریت و گفت‌و‌گوی عالمانه و کارشناسانه را جایگزین این مناسبات نکنیم فریب‌های اصحاب رانتی و مافیای رسانه‌ای پشتیبانان می‌تواند استمرار داشته باشد و آسیب‌ها را به

صاعقه 105 راس دام را در ایذه تلف کرد

اهواز - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی ایذه گفت: اصابت صاعقه به گله گوسفندان موجب تلف شدن 105 راس دام شد.

اجرای یک طرح ویژه‌ برای خبرنگاران سینمایی در باغ کتاب

با توجه به پایان مهلت ارائه اسامی رسانه‌های تخصصی سینمایی و خبرنگاران سینمایی شاغل در رسانه‌های معتبر عمومی، طرح ارائه بلیت رایگان به خبرنگاران سینمایی در پردیس سینمایی باغ کتاب در سال ۹۸ از روز چهارشنبه اول خرداد اجرا خواهد شد.

آذرخش چهار نفر را در ایذه مصدوم کرد

اهواز - ایرنا - مسئول مرکز فوریت‌های پزشکی ایذه گفت: اصابت صاعقه موجب مصدومیت چهار نفر در روستای قلعه گژدم این شهرستان شد.

شبکه رسانه‌ای ایران در منطقه و جهان/ به گفتمان مقاومت توجه شود

خرم‌آباد- فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با اشاره به ایجاد شبکه رسانه‌ای ایران در منطقه و جهان، بر ضرورت توجه به گفتمان مقاومت از سوی رسانه‌ها تاکید کرد.

صاعقه جان 2 مرد را در ایذه گرفت

اهواز-ایرنا -رییس جمعیت هلال احمر شهرستان ایذه گفت : اصابت صاعقه موجب مرگ دو مرد در این شهرستان شد.

آذرخش چهار نفر را در ایذه خوزستان مصدوم کرد

اهواز - ایرنا - مسئول مرکز فوریت‌های پزشکی ایذه در شمال شرق استان خوزستان گفت: اصابت صاعقه موجب مصدومیت چهار نفر در روستای قلعه گژدم این شهرستان شد.

رسانه ها در اجرای طرح بسیج ملی کنترل فشارخون نقش ایفا کنند

گناوه- ایرنا- معاون بهداشتی و مسئول مبارزه با بیماری های غیرواگیر شبکه بهداشت و درمان گناوه گفت: اطلاع رسانی برای شرکت عموم مردم در اجرا و نتیجه بخش بودن طرح بسیج ملی کنترل فشار خون یک ضرورت است که در این ارتباط رسانه ها نقشی مهم باید ایفا کنند.

خسارت آتش سوزی در 50 هکتار از مزارع ایذه

مدیر جهاد کشاورزی ایذه از خسارت 50 هکتاری آتش سوزی در مزارع روستای رمه‌چر این شهرستان خبر داد.

امام جمعه اهواز: رسانه‌ها برخورد قوه قضائیه با دانه درشت‌های مفاسد اقتصادی را انعکاس دهند

امام جمعه اهواز خطاب به رسانه‌ها گفت: از رسانه‌ها درخواست دارم برای دلگرمی مردم، برخورد قاطع قوه قضائیه با دانه درشت‌های فساد اقتصادی را رسانه‌ای کنند تا مردم بیشتر شاهد پیگیری نظام مقدس جمهوری اسلامی با مخلان مسائل اقتصادی باشد.

طوفان 20 میلیارد ریال به مزارع ایذه خسارت وارد کرد

اهواز-ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ایذه گفت : طوفان و رگبار روز گذشته در این شهرستان ، 20 میلیارد ریال به کشاورزان خسارت زد .