اهمیت تبلیغ و هدایت جامعه از هر حرفه‌ای بالاتر است

تولیت آستان قدس رضوی گفت: ما اگر به هدایت جامعه به عنوان یک حرفه نگاه کنیم که البته حرفه نیست، باید بگوییم که هیچ شغل و هیچ حرفه‌ای به سنگینی و اهمیت تبلیغ و هدایت جامعه نمی‌رسد.مطالب مرتبط

تبلیغ برای فریضه زکات در جامعه ضعیف است

ترویج فریضه زکات در جامعه ضعیف است و می توان با برگزاری جلسات فصلی و بیان ماهرانه آنرا تبلیغ کرد.

تبلیغ برای فریضه زکات در جامعه ضعیف است

تربت حیدریه- ایرنا- امام جمعه تربت حیدریه با انتقاد از برگزاری جلسات شورای زکات به صورت سالانه، گفت: تبلیغ و ترویج فریضه زکات در جامعه ضعیف است و می توان با برگزاری این جلسات به صورت فصلی و تبلیغ ماهرانه و هنرمندانه در جمع آوری زکات نقش بیشتری ایفا کرد.

حرفه ای عمل کردن مطبوعات به توسعه جامعه کمک می کند

گناوه-ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر گفت: مطبوعات و نشریات به عنوان وجدان بیدار و چشم بینای جامعه اگر به شکل حرفه ای و خوب عمل کنند در هموارکردن مسیر ترقی و توسعه کشور کمک شایانی خواهند کرد.

از هر ۳ ورزشکار حرفه‌ای و المپیکی یک نفر دچار مشکلات روانی است

تحقیقات نشان می‌دهد از هر سه ورزشکار حرفه‌ای و المپیکی یک نفر دچار اختلال روانی مانند افسردگی به دلیل درخواست برای قرار گرفتن در رتبه بالاتر است.]]>

شعرآیینی توان هدایت فکری و فرهنگی جامعه را دارد

کرج - ایرنا - نماینده ولی فقیه دراستان البرز و امام جمعه کرج بابیان اینکه شعر آیینی توانایی جریان سازی دارد، گفت: با شعر آیینی می‌توان هدایت فکری و فرهنگی جامعه را در دست گرفت.

تبلیغ یک فرآورده درمان ریزش موی بدون مجوز در صدا و سیما

سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: محصول تقویت موی «ب» که در صدا و سیما تبلیغ می شود، دارای پروانه ساخت از یکی از دانشگاه‌های علوم پزشکی بوده اما نمی‌تواند با ادعای درمانی تبلیغ شود.

بانک ها نقدینگی موجود در جامعه را به سمت رونق تولید هدایت کنند

پاکدشت- وزیر صنعت معدن و تجارت گفت: بانکها نقدینگی موجود در جامعه را به سمت رونق تولید هدایت کنند.

تبلیغ غیرقانونی محصول درمان ریزش موی «ب» در صدا و سیما

سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: محصول تقویت موی «ب» که در صدا و سیما تبلیغ می‌شود، دارای پروانه ساخت از یکی از دانشگاه‌های علوم پزشکی بوده اما نمی‌تواند با ادعای درمانی تبلیغ شود.

احتمال وقوع "یک فاجعه علمی و حرفه‌ای" در جامعه پرستاری کشور

اعضای مجمع نمایندگان ادوار نظام پرستاری کشور با ارسال نامه‌ای خطاب به وزیر بهداشت، خواستار جلوگیری از وقوع یک فاجعه "علمی حرفه‌ای و صنفی" در جامعه پرستاری کشور شد ...

واکنش صداوسیما به ممنوعیت تبلیغ یک محصول: کالایی بدون مجوز تبلیغ نمی‌شود

اداره کل بازرگانی صداوسیما درخصوص ادعای کذب، متناقض و بدیع سازمان غذا و دارو، مبنی بر ممنوعیت تبلیغ یک محصول ابراز شگفتی و اعلام آمادگی کرد در صورت نیاز مدارک مربوطه به مراجع قانونی ارائه خواهد شد.

سهمیه کشورها در لیگ قهرمانان آسیا؛ امارات بالاتر از ایران، چین بالاتر از ژاپن

هر ۱ نفر از جامعه عشایر گوشت قرمز ۱۶ نفر را تأمین می‌کند

قائم‌مقام سازمان امور عشایر ایران گفت: عشایر با جمعیت کم اثرگذاری بسیار زیادی در جامعه دارند به‌گونه‌ای که هر یک نفر از جامعه عشایر گوشت قرمز ۱۶ نفر را تأمین می‌کند که این نکته مهمی در راستای اقتصاد مقاومتی و اهمیت این موضوع در میان عشایر است.

نماینده ولی فقیه: ارتباطات موثرترین نقش را در هدایت جامعه دارد

بیرجند - ایرنا - نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند گفت: مهمترین تکلیف اسلام برای ما مساله ضلالت و هدایت است و امروز ارتباطات موثرترین نقش را در این زمینه دارد.

آیت‌الله سبحانی: از محل زکات برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد استفاده شود

گروه استان‌ها ـ مرجع تقلید شیعیان با اشاره به اهمیت تلاش در مسیر ریشه‌کنی فقر در جامعه اسلامی گفت: دولت اسلامی باید ریشه فقر در جامعه را بسوزاند.

همایش مبلغان تبلیغ در بندرعباس

نماینده، ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس گفت: علما و روحانیون باید بر لزوم مشارکت جدی مردم در ایجاد وقف‌های جدید تبلیغ کنند.

حفظ وحدت کلمه در شرایط کنونی حائز اهمیت است

ارومیه- ایرنا- مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: حفظ وحدت کلمه در شرایط کنونی حائز اهمیت است و علمای شیعه و سنی باید برای تقویت روحیه همدلی و هم‌افزایی در جامعه تلاش مضاعف کنند.

همه مسئولان درباره ایستادگی در برابر آمریکا اتفاق نظر دارند

رئیس جمهور نقش روحانیت را دردفاع از منافع ملی و جهان اسلام، نقشی پیشتاز برشمرد و تأکید کرد: روحانیت همواره به عنوان مرجع جامعه، نقش ارزشمندی در عرصه دینداری، علم و فرهنگ، هدایت مردم، کاستن از اختلافات درون جامعه و تقویت صلح و برادری داشته است.

مانند دوران جنگ به اختیاران ویژه نیاز داریم/ راه پیش رو را به هیچ عنوان بن‌بست نمی‌بینم

رئیس جمهور نقش روحانیت را دردفاع از منافع ملی و جهان اسلام، نقشی پیشتاز برشمرد و تأکید کرد: روحانیت همواره به عنوان مرجع جامعه، نقش ارزشمندی در عرصه دینداری، علم و فرهنگ، هدایت مردم، کاستن از اختلافات درون جامعه و تقویت صلح و برادری داشته است.]]>

مانند دوران جنگ به اختیارات ویژه نیاز داریم / همه درباره ایستادگی مقابل آمریکا اتفاق نظر دارند

رئیس جمهور نقش روحانیت را دردفاع از منافع ملی و جهان اسلام، نقشی پیشتاز برشمرد و تأکید کرد: روحانیت همواره به عنوان مرجع جامعه، نقش ارزشمندی در عرصه دینداری، علم و فرهنگ، هدایت مردم، کاستن از اختلافات درون جامعه و تقویت صلح و برادری داشته است.

تغذیه استاندارد‎؛ ضامن سلامت دانشجویان

اهمیت موضوع تغذیه سالم و استاندارد در جامعه بویژه در فضاهای دانشگاهی بر هیچ کسی پوشیده نیست. اهمیت این موضوع به حدی است که امسال چهارمین روز از هفته خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی به نام «تغذیه استاندارد، ضامن سلامت دانشجویان» نامگذاری شده اس