از حج «سود» نمی‌کنیم

رییس سازمان حج و زیارت با تاکید بر این‌که از حج هیچ سود و بهره‌ای نمی‌بریم، گرانی و تفاوت قیمت حج را به هزینه‌های مسکن در عربستان نسبت داد.مطالب مرتبط

قطبی: تلاش می کنیم فصل را به بهترین نحو تمام کنیم

اهواز – ایرنا - سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: تلاش می کنیم با حمایت پر شور هواداران، فصل را به بهترین نحو تمام کرده و آن ها را خوشحال کنیم.

قطبی: تلاش می کنیم فصل را به بهترین نحو تمام کنیم

اهواز – ایرنا - سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: تلاش می کنیم با حمایت پر شور هواداران، فصل را به بهترین نحو تمام کرده و آن ها را خوشحال کنیم.

نظر خود رانسبت به استانی شدن انتخابات درمهلت قانونی اعلام می کنیم

سخنگوی شورای نگهبان نوشت: سعی می‌کنیم در مهلت مقرر قانونی نظر خود را نسبت به استانی شدن انتخابات مجلس اعلام کنیم.

مطابق با منافع ملی خود عمل می کنیم

تخت روانچی: ما در راستای راه انداختن جنگ علیه کسی تلاش نمی کنیم، اما قطعا به هر قیمتی از خود دفاع خواهیم کرد.

مطابق با منافع ملی خود عمل می کنیم

مجید تخت روانچی گفت: ما در راستای راه انداختن جنگ علیه کسی تلاش نمی کنیم، اما قطعا به هر قیمتی از خود دفاع خواهیم کرد.

جهانگیر: با تورم کیفری روبرو هستیم/با توسعه امر پیشگیری زمینه ایجاد جرم را کم کنیم

رییس سازمان زندان ها گفت: بسیاری از مشکلات کشور ریشه های ساختاری اقتصادی و فرهنگی دارد و باید در این زمینه تلاش بیشتری کنیم تا با توسعه امر پیشگیری، زمینه ایجاد جرم را در جامعه کم کنیم.

پیش از موعد قانونی نظر شورای نگهبان را درباره اصلاح قانون انتخابات اعلام می‌کنیم

سخنگوی شورای نگهبان نوشت: سعی می‌کنیم در مهلت مقرر قانونی نظر خود را نسبت به استانی شدن انتخابات مجلس اعلام کنیم.]]>

هرگاه به مردم اعتماد کنیم، می‌توانیم موفق باشیم

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش تاکید کرد: اعتماد به جوانان مومن، متعهد و توانمند باعث شد که ما از گردنه سخت دفاع مقدس عبور کنیم؛ امروز نیز می‌توانیم و باید با بهره گیری از ظرفیت جوانان از گردنه‌های دشوار پیش رو عبور کنیم.]]>

خواسته‌هایمان را به سرمربی جدید تیم ملی فوتبال دیکته می‌کنیم

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: سرمربی تیم ملی را با عجله انتخاب نمی‌کنیم چون می‌خواهیم خواسته‌هایمان را به او دیکته کنیم.

مباحث کشور را از جدال‌های تریبونی به بحث‌های کارشناسی تبدیل کنیم

رئیس دانشگاه ایلام گفت: باید تلاش کنیم مباحث کشور را از جدال‌های تریبونی به بحث‌های کارشناسی تبدیل کنیم چراکه دور میز نشستن به بهره‌گیری حداکثری از خرد جمعی می‌انجامد.

اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر و کاهش مصرف

سرپرست استانداری گلستان: باید تلاش کنیم با اجرای برنامه های فرهنگی و اقدامات مقابله از شیوع اعتیاد در جامعه پیشگیری کنیم.

یک شاهنامه‌پژوه: شاهنامه‌های جامعه امروز را ترسیم کنیم

تهران-ایرنا- یک شاهنامه پژوه با تاکید بر بازگشت به الگوی‌های ایرانی در شرایط کنونی، گفت: به مدیریت خلاق و مولف نیازمندیم تا بتوانیم با تکیه بر داشته های فرهنگی خود آثاری فاخر و ماندگار تولید کنیم تا بتوانیم شاهنامه‌های جامعه امروز را ترسیم کنیم.

راهی برای خواباندن مچ ترامپ

قرار نیست با آمریکا مذاکره کنیم اما می‌توانیم با سران عربستان پشت یک میز بنشینیم و در مورد آینده با هم گفت‌وگو کنیم. ایران و عربستان دو قطب جهان اسلام و کشورهای خاورمیانه هستند.

شکسپیر، اروین یالوم و فوتبال

کتاب‌های «شکسپیر برای فیلمنامه‌نویسان»، «آنگه که خود را یافتم»، «مزه‌شناس» و «به چه فکر می‌کنیم وقتی به فوتبال فکر می‌کنیم» منتشر شده‌اند.

معلمان زندگی فردا را امروز می‌آموزند

سیدمحمد بطحایی: همه ما در آموزش و پرورش تلاش می‌کنیم تا محیطی را فراهم کنیم تا دانش آموزان در آن تمرین زندگی فردا را داشته باشند.

مدیر در تراز انقلاب تربیت کنیم/ اختیار مردم را به هر کسی ندهیم

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: باید جوان‌پروری کنیم و سیستمی داشته باشیم که برای نهادهای مدیریتی، افراد در طراز انقلاب تربیت کند.

مشهد| گل‌محمدی: ترجیح می‌دهیم با تیم کامل سپاهان بازی کنیم/ به بخشیده شدن یزدانی توجه نمی‌کنیم

سرمربی تیم فوتبال پدیده شهر خودرو در خصوص بخشیده شدن سیاوش یزدانی گفت: وارد شدن در این بحث‌ها جز بر هم زدن تمرکز خودمان نتیجه دیگری ندارد.

عنبران شهر جهانی گلیم می شود

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: تلاش می کنیم تا سال ۱۴۰۰ شهر عنبران را به عنوان شهر جهانی گلیم معرفی کنیم.

حال خوبت را باور کنیم یا نه!؟

دریاچه ارومیه پر آب شده و روزهای خوشی را می گذراند، به این روزهای خوشی که از پس چند سال سخت از راه رسیده، با تردید نگاه می کنیم. تردید از آن جهت که نمی دانیم این حال خوب دائمی است یا نباید به آن دل‌خوش بود؟

حسن یزدانی یا کامران قاسمپور؟ / مهربان: عادلانه رفتار می‌کنیم

مربی تیم ملی کشتی آزاد با بیان اینکه کادر فنی درخصوص انتخاب نماینده وزن 86 کیلوگرم ایران در رقابت‌های جهانی برنامه خاصی دارد، گفت: سعی می‌کنیم انتخاب یکی از این دو کشتی‌گیر با عدالت همراه باشد.