درخواست از هنرمندان پیشکسوت برای حفظ یک موسسه / «اعضاء شایعه‌سازی نکنند»

مراسم تجلیل از هنرمندان پیشکسوت متولد اردیبهشت در حالی برگزار شد که عباس عظیمی از حاضران خواست با همدلی و مهربانی، موسسه پیشکسوتان هنرمند را حفظ کنند.مطالب مرتبط

هنرمندان پیشکسوت درترقی فرهنگ وهنر اثرگذارند

گناوه- ایرنا- رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی دیلم استان بوشهر گفت: حضور هنرمندان پیشکسوت در کنار جوانان باعث ایجاد انگیزه و تقویت روحیه آنان شده ومی توانند به پیشرفت و ترقی بیشتر حوزه فرهنگ و هنر کمک و اثرگذاری کنند.

به هنرمندان سیل‌زده کمک می‌شود؟

معاون صنایع دستی اعلام کرد که به محض پاک‌سازی مناطق سیل‌زده و امکان استقرار هنرمندان در کارگاه‌ها و منازلشان، با تخصیص وام‌ تسهیلات و تجهیزات این هنرمندان را فراهم خواهند کرد.

تشییع و خاکسپاری هنرمند پیشکسوت علی غلامی در بوشهر

پیکر علی غلامی هنرمند پیشکسوت عرصه تئاتر و سینما و تلویزیون امروز از مجتمع نهم دی بوشهر تشییع و در قطعه هنرمندان بهشت صادق به خاک سپرده شد.

پیکر پیشکسوت هنرمند آبادانی در بوشهر آرام گرفت

بوشهر- ایرنا - پیکر علی غلامی هنرمند پیشکسوت عرصه تئاتر، فیلم و تلویزیون آبادان سه شنبه در حضور خیل دوستداران فرهنگ و هنر و شماری از مسئولان استان بوشهر از مجتمع فرهنگی هنری 9 دی تا بهشت صادق این شهر تشییع و در قطعه هنرمندان خاکسپاری شد.

موسسه رازی در مهار آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان خوب عمل کرد

کرج - ایرنا - رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت که موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی در کنار سازمان دامپزشکی در کنترل بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان بسیار خوب و موثر عمل کرده است.

حکم حبس برای شایعه‌پراکنان در «فرمول یک»

حاشیه‌سازان و شایعه‌پراکنان ماجرای «پدر زنجانی» به سه ماه حبس محکوم شدند.

شهباز شریف خبر درخواست پناهندگی‌ از انگلیس را شایعه دانست

رئیس حزب نواز اعلام کرد: به زودی و بدون واهمه از پیگیری‌های قضایی به پاکستان بازمی‌گردم و از حق خود دفاع خواهم کرد.

موسسه رازی در مهار بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان بسیار موثر عمل کرد

رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی، موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی را شایسته قدردانی دانست و گفت: این مجموعه در کنار سازمان دامپزشکی در کنترل بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان بسیار موثر عمل کرد.]]>

موسسه خیریه مکتب امیرالمومنین اقدامی برای دریافت ارز به منظور واردات نداشته است

موسسه خیریه مکتب امیرالمومنین اقدامی برای دریافت ارز به منظور واردات در سال جاری نداشته و مبالغ ذکر شده در لیست انتشاریافته این بانک صرفاً برای خرید ارز بابت تسویه بخشی از تسهیلات دریافتی این موسسه از محل حساب ذخیره ارزی طی سال های 1385 تا 1386 بوده است.

موسسه رازی به پیشرفته ترین دستگاه ارزیابی واکسن دنیا مجهز شد

کرج - ایرنا - پیشرفته ترین دستگاه بررسی پاسخ های ایمنی سلولی واکسن و فرآورده های بیولوژیک دنیا، در موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی نصب و راه اندازی شد.

پرویز بهرام در بیمارستان/ مسئولان به عیادت نرفتند

همسر و فرزند پرویز بهرام از عدم توجه لازم مسئولین به هنرمندان پیشکسوت انتقاد کردند.

نام‌ها شما را صدا می‌زنند

بیش از هر موضوع دیگری اسامی هنرمندان نامی و پیشکسوت است که پای مخاطب را به نمایشگاه این روزهای گالری «هنر زمان» باز می‌کنند؛ ناصر تقوایی، محمد احصایی، کامبیز درم‌بخش، پرویز نقیبیان و ایرج شافعی از جمله هنرمندانی هستند که با وجود تفاوت چشم‌گیر در سبک و زمی

«گیل و آمارد» وحدتی در «وحدت»/ شادیانه‌های جدید در راه است

ناصر وحدتی از هنرمندان پیشکسوت موسیقی نواحی گیلان، روز شانزدهم تیر ماه سال جاری تازه‌ترین کنسرت خود را در تالار وحدت تهران برگزار خواهد کرد.

درگذشت یک هنرمند موسیقی اقوام ایران/ یک عاشیق دیگر پرواز کرد

عاشیق یوسف اوهانس از هنرمندان پیشکسوت موسیقی نواحی منطقه آذربایجان غربی شنبه شب ۲۱ اردیبهشت ماه در سن ۹۲ سالگی دار فانی را وداع گفت.

پیشرفته‌ترین دستگاه ارزیابی واکسن دنیا در موسسه رازی راه‌اندازی شد

پیشرفته‌ترین دستگاه بررسی پاسخ‌های ایمنی سلولی واکسن و فراورده‌های بیولوژیک دنیا، در موسسه تحقیقات واکسن و سرم‌سازی رازی نصب و راه‌اندازی شد.

موسسه امام صدر در صور لبنان‎

ایرنا-لبنان- موسسه امام صدر با 55 سال سابقه در شهر صور در جنوب غرب لبنان فعالیت دارد و کودکان نیازمند شامل ایتام و مستمندان را با کمک خیرین و نیکوکاران از مقطع ابتدایی تا دانشگاه مورد حمایت و پوشش خود قرار می دهد. این موسسه دارای هنرستان و مدرسه پرستاری ن

ارز نیمایی حذف نمی‌شود/ سامانه نیما پابرجاست

درحالی شایعه حذف ارز نیمایی در محافل خبری مطرح شده است که یک مقام رسمی در بانک مرکزی این شایعه را از اساس رد کرد.

موسسه های فرهنگی فرصت‌های تولید و اشتغال را شناسایی کنند

تبریز - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه موسسه های فرهنگی و هنری بهترین جایگزین دولت، برای تصدی‌ فعالیت‌های فرهنگی و هنری هستند، گفت: این موسسه ها فرصت‌های تولید، سرمایه‌گذاری و اشتغال را شناسایی و پیگیری کنند.

آتشی که دشمن با شایعه بر خرمن بازار می زند

قم - ایرنا - شایعه به عنوان سلاح دشمن در جنگ اقتصادی همچون صاعقه ای سوزان برسر خرمن بازار فرود می آید و دامان آن را به آتش می کشد که برای مقابله با آن هیچ عاملی همچون افزایش اعتماد عمومی به ظرفیت های داخلی موثر نیست.

آتشی که دشمن با شایعه بر خرمن بازار می زند

قم - ایرنا - شایعه به عنوان سلاح دشمن درجنگ اقتصادی همچون صاعقه ای سوزان برسر خرمن بازار فرود می آید و دامان آن را به آتش می کشد که برای مقابله با آن هیچ عاملی همچون افزایش اعتماد عمومی به ظرفیت های داخلی موثر نیست.