نقص فنی افزونه‌های فایرفاکس را از کار انداخت
مطالب مرتبط

بانک مرکزی طرح الزام رمزهای یکبارمصرف را به تعویق انداخت/ زمان جدید بعداً اعلام می‎شود

درحالی بنا بود از اول خرداد مشتریان بانکی برای عملیات‌های خرید و ... از رمزهای یک بارمصرف استفاده کنند که بانک مرکزی به دلیل آماده نشدن زیرساخت‌های لازم اجرای این طرح را به تعویق انداخت.

راکیتیچ توپ را به زمین بارسلونا انداخت

هند بار دیگر اعمال تعرفه بر کالاهای آمریکایی را به تعویق انداخت

مجید سوزوکی در ورزشگاه آزادی حاضر شد!/ بدل بهداد همه را به اشتباه انداخت

ایران مرا به زمین انداخت و با موشک دوربرد به من شلیک کرد!

اقدامات «جان بولتون» مشاور امنیت ملی آمریکا برای ایجاد بحران و آتش افروزی در نقاط مختلف جهان، موجب تمسخر وی از سوی یک رسانه غربی شد.

هند افزایش تعرفه کالاهای آمریکایی را به تعویق انداخت

تهران- ایرنا- وزارت اقتصاد هند اعلام کرد این کشور اقدام متقابل تعرفه‌ای علیه آمریکا را به بعد از انتخابات عمومی کشور و تشکیل دولت جدید موکول کرد.

وقوع سیلاب در برخی مناطق کلاله

بارش شدید باران عصر دیروز، در برخی مناطق روستایی شهرستان کلاله سیل به راه انداخت و باعث خسارت شد

رسانه های آمریکایی؛ طبل هایی برای جنگ

نیویورک- ایرنا- اعزام ناو هواپیمابر آمریکا به خلیج فارس و هیاهوی تندروهای کاخ سفید برای نسبت دادن آن به مساله ایران، موجی را در رسانه های مطرح ایالات متحده به راه انداخت که بدون ارائه ارزیابی های اطلاعاتی، تنها بر طبل جنگ می کوبند.

آمریکا طولانی شدن جنگ یمن را به گردن ایران انداخت

نیویورک- ایرنا- سرپرست نمایندگی آمریکا در سازمان ملل متحد، خواستار توقف حملات پهپادی انصارالله علیه مواضع سعودی شد و ادعا کرد: ایران با نادیده گرفتن ممنوعیت ارسال تسلیحات به یمن، باعث طولانی شدن این جنگ شده است.

تلاوت روح انگیز قرآن کریم توسط قاریان ایرانی در چین

پکن- ایرنا- صوت دل نشین تلاوت قران کریم توسط دو قاری ایرانی در ایام پر فیض ماه مبارک رمضان، در مساجد چین طنین انداخت و مسلمانان مومن و خداجوی این کشور از استماع تلاوت کلام الله مجید محظوظ شدند.

تعویق دوباره پرتاب ماهواره‌های اینترنتی اسپیس‌ایکس

تهران- ایرنا- شرکت فضایی اسپیس‌ایکس (SpaceX) برای دومین بار در یک هفته و این بار به بهانه به‌روزرسانی نرم‌افزاری، پرتاب ماهواره‌های اینترنتی استارلینک را به تعویق انداخت.

امام جمعه ورامین: همه مشکلات کشور را نباید گردن برجام انداخت

تهران – ایرنا – امام جمعه موقت ورامین گفت: مدیران چند تابعیتی و کسانی که توان اداره کشور را براساس تفکر انقلابی ندارند همه تقصیرها را گردن برجام می اندازند در صورتی که همه می دانند عمده مشکلات کشور به دلیل ضعف مدیریت در جامعه است.