درخواستی برای واگذاری خانۀ ملک‌الشعرا بهار

هیات موسس خانه انجمن‌های ادبی کشور از مقام معظم رهبری درخواست کرد خانۀ ملک‌الشعرا بهار به انجمن‌های ادبی واگذار شود.مطالب مرتبط

عرب: آماده واگذاری پرسپولیس هستیم

تهران- ایرنا- مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: این باشگاه آمادگی کامل را برای واگذاری به بخش خصوصی دارد و امیدوارم هرچه زودتر نحوه واگذاری اعلام شود.

ابهامات مصوبه مجلس برای واگذاری سرخابی ها برطرف شود

تهران- ایرنا- رییس سازمان خصوصی سازی روز یکشنبه گفت: ابهامات مصوبه مجلس شورای اسلامی برای واگذاری باشگاه های استقلال و پرسپولیس باید برطرف شود و اگر این اتفاق نیفتد موضوع واگذاری با مشکل روبرو می شود.

پوری حسینی: ابهامات مصوبه مجلس برای واگذاری استقلال و پرسپولیس باید بر‌طرف شود

رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: مصوبه مجلس برای واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس دارای ایراداتی است و مسیر واگذاری دو باشگاه را دچار مشکلات جدی خواهد کرد.

پوری حسینی: قیمت واگذاری سرخابی‎ها بیشتر از ۳۰۰ میلیارد است

رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: قیمت واگذاری سرخابی ها رقمی بیشتر از ۳۰۰ میلیارد تومان سه سال پیش است ضمن اینکه برای واگذاری تمام دارایی‎ها و بدهی‎های دو باشگاه هم محاسبه می‎شوند.

واگذاری سرخابی‌ها چه شد؟!

با اینکه دو باشگاه "استقلال" و "پرسپولیس" توسط کارشناسان قیمت‌گذاری شده‌اند، هنوز قیمت این دو باشگاه تأیید یا رد نشده و این موضوع بسته به جلسه هیأت واگذاری است. علاوه بر این، سر نحوه واگذاری این دو باشگاه همچنان نظر واحدی وجود ندارد.

ایرج عرب: آماده واگذاری پرسپولیس هستیم

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که این باشگاه امادگی کامل برای واگذاری به بخش خصوصی را دارد.]]>

ایرج عرب: آماده واگذاری پرسپولیس هستیم

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که این باشگاه آمادگی کامل برای واگذاری به بخش خصوصی را دارد.

طرح «بهار مهربانی در بهار قرآن» برگزار می‌شود

نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور طرح سه روزه «بهار مهربانی در بهار قرآن» را همزمان با ایام ماه مبارک رمضان، در مناطق سیل‌زده استان‌های لرستان، گلستان و خوزستان برگزار می‌کند.

مدیران برای واگذاری طرحهای نیمه تمام شجاعت به خرج دهند

مدیران دستگاه های اجرایی برای واگذاری پروژه های نیمه تمام به بخش خصوصی شجاعت به خرج دهند و از هیچ مسئله ای برای احقاق حق استان ترس نداشته باشند.

چرا پوری حسینی با واگذاری سرخابی‌ها از طریق فرابورس مخالف است؟

شفاف شدن وضعیت مالی و دارایی و بدهی سرخابی‌ها کار پر زحمت و زمانبر و البته از پیش شرط‌های واگذاری آنها در بورس و فرابورس است، بنابراین پوری حسینی به نمایندگی از دولت اصرار بر تغییر مسیر واگذاری سرخابی‌ها از بازار سهام به سمت مزایده است.

اولویت واگذاری خانه شهر کرمان با هنرمندان است

کرمان - شهردار کرمان با اشاره به اینکه تصمیم گیری در خصوص واگذاری خانه شهر کرمان بعد از نهایی شدن طرح میدان شورا انجام می‌شود، گفت: اولویت واگذاری با هنرمندان است.

آیا قطار خصوصی‎سازی دوباره به حرکت در خواهد آمد؟

پوی حسینی گفت: هیئت واگذاری پس از اینکه آقای دژپسند به عنوان وزیر امور اقتصادی و دارایی تعیین شد، مدتی را برای آسیب‌شناسی واگذاری‌های قبل به خود اختصاص داد تا نظرات و گزارش‌هایی را دریافت کند که این هیئت تقریبا به پایان ماجرای بررسی‌ها رسیده است.

هفته نامه بهرنگ: واگذاری هپکو به اهلش

«واگذاری هپکو به اهلش» از عناوین خبری شماره 95 هفته نامه بهرنگ استان مرکزی است که به واکاوی روند واگذاری این شرکت صنعتی بزرگ استان به بخش خصوصی و لزون صلاحیت متقاضیان پرداخته است.

آخرین شرایط پرسپولیس و استقلال برای واگذاری از زبان وزیر ورزش

وزیر ورزش و جوانان آخرین موقعیت دو تیم پرسپولیس و استقلال برای واگذاری به بخش خصوصی را تشریح کرد.

واگذاری بخشی از اراضی شمال غرب کرج به یک بانک!

کرج - رئیس شورای شهر کرج نسبت به واگذاری بخشی از اراضی شمال غرب کرج به یک بانک انتقاد کرد و گفت: این اراضی برای توسعه فضای سبز در نظر گرفته‌شده است.

ابراز نگرانی از پروژه واگذاری «ننگرهار» ولایت شرقی افغانستان به داعش

مقامات محلی با توجه به فعالیت داعش در شرق افغانستان از تلاش‌هایی برای واگذاری ولایت ننگرهار به این گروه تروریستی و سرکوب طالبان ابراز نگرانی کردند.

کاریکاتور/وقت‌کشی نظامیان در سودان در واگذاری قدرت

تعلل حاکمان نظامی سودان در واگذاری قدرت به دولت غیرنظامی به سوژه کاریکاتوریست‌های عرب تبدیل شده است.

واگذاری غیر اصولی مانع رونق تولید

این بخش خصوصی است که می تواند با رونق تولید و ایجاد اشتغال به کمک اقتصاد بیایدو این موضوع اهمیت واگذاری ها را بیشتر می کند

سرخابی‌ها آماده واگذاری هستند

­مدیرکل توسعه ورزش حرفه‌ای و امور باشگاه‌ها: با حسابرسی دقیق مالی، استقلال و پرسپولیس آماده واگذاری به بخش خصوصی هستند

یادواره شهدای بهار با حضور جانشین فرمانده سپاه

مراسم گرامیداشت سالروز رحلت آیت الله شیخ محمد بهاری و یادواره ۶۱۰ شهید شهرستان بهار با حضور معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران در بهار برگزار شد .