بزرگداشتی برای روز ملی شیراز

آیین بزرگداشت روز ملی شیراز با عنوان «شیراز، شهرِ شعر و شعور» در تهران برگزار می‌شود.مطالب مرتبط

انتخابات انجمن کلیمیان شیراز

ایرنا-شیراز- کلیمیان شیراز روز جمعه با شرکت در انتخابات داخلی در کنیسه ربیع زاده، اعضای هیات مدیره انجمن خود را برای دوره ای سه ساله برگزیدند.شیراز دومین شهر ایران به لحاظ تعداد کلیمیان است.*7

استاد دانشگاه: رادار هواشناسی شیراز را از حصار امواج رادیویی نجات دهید

شیراز-ایرنا- رئیس دانشکده مهندسی دانشگاه شیراز با اشاره به اختلال کارکرد رادار هواشناسی شیراز در اثر شدت امواج رادیویی در این شهر گفت: لازم است مسئولان دستگاه های متولی برای رفع این مشکل گام بردارند تا دیگر شاهد رخدادهای تلخی مانند فوت 21 تن از هموطنان در

مرکز زلزله شیراز خان زنیان است/ نیروها برای بررسی اعزام شدند

شیراز- مرکز زلزله ای که دقایقی پیش شیراز را لرزاند حوالی «خان زنیان» گزارش شده است.

نقص فنی، پرواز شیراز – تهران را نیمه تمام گذاشت

شیراز-ایرنا- مدیر روابط عمومی اداره کل فرودگاه های استان فارس گفت: پرواز شماره 5837 شرکت هواپیمایی وارش که از شیراز عازم تهران بود به علت نقص فنی به فرودگاه شیراز بازگشت.

شیراز لرزید

شیراز- زمین لرزه شیراز را لرزاند.

انتخابات هیات مدیره انجمن کلیمیان شیراز برگزار شد

شیراز- ایرنا- کلیمیان شیراز روز جمعه با شرکت در انتخابات داخلی در کنیسه ربیع زاده، اعضای هیات مدیره انجمن خود را برای دوره ای سه ساله برگزیدند.

متولی مشخص برای حفظ باغ‌های شیراز نداریم

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای‌شهر شیراز از باغداران شیرازی بابت بی‌توجهی‌ و بی‌مهری‌ها عذر خواهی کرد‌.]]>

مدل رتبه بندی دانشگاه های سبز ایران در شیراز رونمایی شد

شیراز- ایرنا- نخستین مدل ملی تراز سبز ایران با هدف رتبه بندی و ارزیابی دانشگاه ها از نظر تلاش برای کاهش اثرات مخرب زیست محیطی در دانشگاه شیراز رونمایی شد.

پشم و پنبه در حلیم شیراز مشاهده نشد

شیراز - ایرنا- طی روزهای اخیر ویدیویی در فضای مجازی انتشار یافت که بیانگر وجود پشم و پنبه در حلیم بود و آن را به شیراز منتسب می کرد که مدیرگروه سلامت بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی شیراز بیان داشت:در بازرسی ها موردی که نشانگر وجود پشم و پنبه در حلیم شیرا

300 خودروی آسیب دیده در سیل شیراز خسارت گرفتند

شیراز- ایرنا- فرماندار شهرستان شیراز گفت: تاکنون مالکان 300 خودروی آسیب دیده در سیل فروردین ماه گذشته شیراز خسارت دریافت کرده اند و پرداخت خسارت به 223 خودروی دیگر به محض تامین اعتبار صورت می گیرد.

پرواز شیراز به تهران به دلیل نقص فنی به فرودگاه شیراز بازگشت

شیراز _ پرواز شماره ۵۸۳۷ شیراز به تهران به دلیل نقص فنی پس از پرواز به فرودگاه شیراز برگشت.

سد تنگ سرخ از پروژه‌های سرنوشت‌ساز شیراز است

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شیراز با بیان اینکه سد تنگ سرخ، از پروژه‌های سرنوشت ساز شیراز محسوب می‌شود، تاکید کرد که شورا تعیین تکلیف می‌کنیم.

جشن اتحاد کف خیابان

ایرنا - شیراز - جشن لبخند برای کودکان افغانستانی و فرزندان شهدای مدافع حرم فاطمیون با عنوان «اتحاد کف خیابان» عصر پنج شنبه در شیراز برگزار شد.*3*

سروناز شیراز در انتظار فیلمسازان جوان

شیراز- ایرنا- نشست خبری شصت و سومین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان با عنوان سروناز دوشنبه 23اردیبهشت‌ با حضور مسئولان ملی و استانی در هنرشهر آفتاب شیراز برگزار شد.

هوای شیراز ناسالم شد

تهران- ایرنا- مدیرکل دفتر پایش فراگیر سازمان حفاظت محیط‌زیست گفت: هوای شهر شیراز با شاخص 116 در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار دارد.

شهردار شیراز: کمترین میزان تغییر کاربری باغ ها در سال 97 بوده است

شیراز- ایرنا- شهردار شیراز گفت: در سال 97 تنها سه هزار و 136 مترمربع از باغ های شیراز به سایر کاربری ها تغییر یافته که این میزان در مقایسه با سال های پیشین، کمترین بوده است.

تخریب لانه پرندگان در شیراز

هرس خارج از فصل و بدموقع چند درخت در خیابان اردیبهشت شیراز منجر به نابودی لانه های پرندگان در این درخت ها و واکنش فعالان محیط زیست در شیراز شد.

برنامه «اتحاد کف خیابان» در شیراز اجرا می شود

شیراز- رئیس کانون فرهنگی مذهبی رهپویان وصال از اجرای برنامه اتحاد«کف خیابان» در محله ده پیاله شیراز خبرداد.

خاموشی رستوران و تک افتادگی درختان سرو در شیراز

شیراز- ایرنا - رستوران ، باغ پذیرایی ، جایگاه برگزاری آیین های عروسی و سوگواری و هرچه که نامش بود 2 سال پیش در خیابان زند شیراز تعطیل شد که اینک همسایگان رستوران متروک می گویند درختان سرو قدیمی این محل دارند نابود می شوند.

فرود اضطراری پرواز شیراز- تهران در فرودگاه شهید دستغیب

مسئول روابط عمومی فرودگاه شهید دستغیب شیراز گفت: یک پرواز مربوط به هواپیمایی وارش که قرار بود از شیراز به مقصد تهران پرواز کند، به دلیل نقص فنی به شکل اضطراری در فرودگاه شیراز به زمین نشست.