براری خبر داد: آزادسازی داده‌های فضایی در راستای پیاده سازی دولت الکترونیک




مطالب مرتبط

استاندار کرمان: توسعه دولت الکترونیک مانع بسیاری از فسادها می‌شود

استاندار کرمان با اشاره به لزوم حرکت به سمت دولت الکترونیک در سطح کشور گفت: با ایجاد دولت الکترونیک، روند توسعه شتاب بیشتری به خود گرفته و جلوی بسیاری از فسادها گرفته می‌شود.

آزادسازی سهام عدالت؛ از قابلیت داشتن یا نداشتن بورس تا تاخیر 3 ساله دولت

در حالی یکی از اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس می‌گوید بازار سهام ظرفیت دادوستد سهام عدالت را ندارد و رئیس این کمیسیون معتقد است بورس این قابلیت را دارد که، دولت تا به امروز تاخیر 5 ساله در پایان خصوصی‌سازی و تاخیر 3 ساله در آزادسازی سهام عدالت دارد.

ناسا اولین هواپیمای تمام الکترونیک را طراحی می‌کند

تهران- ایرنا- سازمان فضایی امریکا سرگرم طراحی اولین هواپیمای تمام الکترونیک است که هیچ نوع گاز گلخانه‌ای تولید نمی‌کند.

تحقق دولت الکترونیک منجربه افزایش شفافیت اداری می شود

قم - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری قم گفت: با تحقق دولت الکترونیک بسیاری از مشکلات از بین رفته و شفافیت اداری افزایش پیدا می‌کند.

نابسامانی حمل و نقل هوایی 4 سال پس از آزادسازی قیمت‌ها

در حالی حدود 4 سال از آزادسازی نرخ بلیت هواپیما می‌گذرد که برخلاف تمام وعده‌های داده شده، نه تنها قیمت بلیت هواپیما رقابتی نشد که شرکت‌های هواپیمایی در سایه ضعف نظارت‌ها هیچ توجهی به رعایت حقوق مردم نمی‌کنند.

نسل جوان برای پیاده سازی تفکر جهادی به صحنه بیاید

کرمان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان گفت: نسل جوان، بهترین گردانندگان دفاع مقدس و مقاومت در برابر جنگهای اقتصادی و فرهنگی دشمنان هستند لذا گردانهای نسل جوان باید به میدان بیایند تا بتوانند تفکر جهادی را در جامعه پیاده سازی کنند.

پیاده راه اکباتان صاحب قطار شهری می شود

همدان- ایرنا- رییس شورای اسلامی شهر همدان گفت: پیاده راه اکباتان در راستای بهره مندی از ظرفیت های بالقوه گردشگری و خدمات رسانی مناسب به عموم شهروندان صاحب قطار شهری از نوع چرخ لاستیکی می شود.

ساخت و پرتاب ماهواره به بخش خصوصی واگذار می شود

رئیس سازمان فضایی ایران از صنعتی سازی زیرساختهای فضایی کشور توسط بخش خصوصی خبر داد و گفت: بخش خصوصی برای قراردادن ماهواره در مدار، فعال می شود و ما دیگر ماهواره را در زمین تحویل نمی گیریم.

برپایی پیاده راه فرهنگی و هنری در راستای تقویت هویت محله

تأیید نفوذ به شبکه دولت الکترونیک استانی/ اطلاعاتی از مردم و دولت افشا نشد

بافت تاریخی بیجار پیاده‌راه می‌شود

سخنگوی شورای شهر بیجار گفت: اعتبارات پروژه پیاده‌راه سازی بافت تاریخی هسته مرکزی شهر بیجار جذب شده است و در خرداد ماه سال جاری عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود .

ویدئو / ادامه بلندپروازی دو رقیبِ فضایی و ادعایی درباره ایدز

دو شرکت فضایی «اسپیس ایکس» و «بلو اوریجین» همچنان به رقابت با یکدیگر ادامه می‌دهند و به‌تازگی هرکدام از یک برنامه تازه و بلندپروازانه خبر داده‌اند. از سوی دیگر، ستاره‌شناسان توانسته‌اند جامع‌ترین تصویر از جهان هستی را به دست آورند. در ژاپن هم به‌تازگی سری

بهره وری نیروی انسانی از سیاست های دولت است

بیرجند - ایرنا - معاون توسعه منابع انسانی و هماهنگی استان های سازمان برنامه و بودجه گفت: سیاست های دولت در راستای کوچک سازی و بهره وری نیروی انسانی است.

تشریح برنامه‌های حماسه آزادسازی خرمشهر

رئیس ستاد مرکزی بزرگداشت سی و هفتمین سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر در نشست خبری با حضور اصحاب رسانه برنامه های حماسه آزادسازی خرمشهر را تشریح کرد.

برگزاری ۵۰۰ برنامه به مناسبت آزادسازی خرمشهر

رئیس ستاد مرکزی بزرگداشت حماسه آزادسازی خرمشهر از برگزاری ۵۰۰ برنامه اصلی به مناسبت سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر در سراسر کشور با همکاری دستگاه‌های دولتی به ویژه نیرو‌های مسلح خبر داد

نبرد آزادسازی ادلب آغاز شده است/ در حال مبارزه برای شکست محاصره اقتصادی سوریه هستیم

نخست‌وزیر سوریه روز گذشته -یکشنبه- با تاکید بر این‌که نبرد آزاد سازی ادلب آغاز شده و هیچ مانع و حایلی وجود ندارد،‌ اعلام کرد که سوریه در معرض یک جنگ اقتصادی با هدف تحریک مردم علیه دولت قرار دارد. ]]>

اهمیت صیانت از اطلاعات مندرج در چک‌های طرح صیاد

سامانه صدور یکپارچه الکترونیکی چک (صیاد) به منظور یکپارچه‌سازی فرآیند صدور دسته‌چک‌های بانکی از سوی بانک‌مرکزی پیاده‌سازی شده و از سال گذشته به‌طور کامل اجرایی شد. ]]>

ساخت 400 هزار مسکن در کشور از برنامه های اولویت دار دولت است

اراک - ایرنا - معاون وزیر راه و شهر سازی و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن وزارت راه و شهرسازی گفت: ساخت 400 هزار مسکن در سطح کشور در راستای کنترل قیمت ها از برنامه های اولویت دار دولت تدبیر و امید و وزارت راه و شهرسازی است.

ساخت 400 هزار مسکن در کشور از برنامه های اولویت دار دولت است

اراک - ایرنا - معاون وزیر راه و شهر سازی و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن وزارت راه و شهرسازی گفت: ساخت 400 هزار مسکن در سطح کشور در راستای کنترل قیمت ها از برنامه های اولویت دار دولت تدبیر و امید و وزارت راه و شهرسازی است.

مرمت مسجد شیخ لطف الله با مسجد امام متفاوت است/مرمت ۲ ترک از گنبد

اصفهان - مدیر کل میراث فرهنگی اصفهان با بیان اینکه مرمت مسجد شیخ لطف الله با مسجد امام متفاوت است، گفت:در راستای مرمت و بازسازی مسجد شیخ لطف الله دو ترک گنبد پیاده سازی شده است.