یک بازار بزرگ غیرقانونی وب‌تاریک تعطیل شد
مطالب مرتبط

بازار پلدختر 47روز پس از سیل همچنان تعطیل؛ قلب تپنده شهر ویرانه است+ تصاویر

گروه استان‌ها ــ با گذشت 47 روز پس از سیلاب ویرانگر شهر پلدختر بازار ضلع غربی این شهر هم‌چنان تعطیل بوده و به‌جز وعده‌ چیزی عاید کاسب‌ها نشده‌ است.

کشف مواد معدنی در سمت تاریک ماه

تهران- ایرنا- بر اساس نتایج یک مطالعه، کاوشگر چینی Yutu-2 موفق به کشف اولین علائم از وجود پوشش معدنی بر سطح تاریک ماه شده است.

دومین فروشگاه بزرگ اینترنتی کشور تعطیل شد

ویدئو / آخرین وضعیت بازار تبریز بعد از آتش‌سوزی اخیر

شامگاه ۲۱ اردیبهشت بازار ثبت جهانی شدۀ تبریز آتش گرفت و بیش از ۱۲۰ مغازه در آتش سوخت. بازار تبریز بزرگ‌ترین و مهم‌ترین بازار سرپوشیده جهان به‌شمار می‌رود. هنوز آمار دقیقی از تعداد مغازه‌هایی که دچار حریق شده‌اند به دست نیامده است. سازمان آتش‌نشانی تبریز م

بازار سهام در دست بزرگان

در حالیکه امروز سهم‌های بزرگ با افزایش عرضه نسبت به تقاضا مواجه بودند، برخی از سهم‌ها و گروه‌های کوچک سعی در تقویت شاخص‌های بازار داشتند.

شکلات ایران در راه اوراآسیا

­شکلات ایران با ورود به بازار قزاقستان در مسیر فراگیر شدن در بازار بزرگ کشورهای شوروی سابق قراردارد

هوش مصنوعی علیه وب تاریک

تاکید وزیر کشور بر جلوگیری از ورود غیرقانونی اتباع خارجی به کشور

وزیر کشور بر کنترل شدید مرزها در مقابله با ورود غیرقانونی به کشور تاکید کرد و گفت: ورود غیرقانونی اتباع خارجی زمینه بروز مشکلات متعددی را ایجاد می‌کند و همچنین مانع از نظارت قانونی و ساماندهی درست این افراد می‌شود.

نقش گاز در بازی تحریم‌های نفتی

در حال حاضر ایران در بازار جهانی گاز ۱.۵ درصد نقش ایفا کرده که با توجه به ذخایر عظیم گازی و موقعیت راهبردی، پیش‌بینی می‌شود که بتواند در این بازار بزرگ سهم خود را به ۱۰ درصد برساند موضوعی که بسیاری از کارشناسان نسبت به آن اتفاق نظر دارند و معتقدند که در ش

صادرات شکلات ایران به اوراسیا

شکلات شناخته شده برتر ایران در عرصه رقابت با تولیدکنندگان برتر جهان با ورود به بازار قزاقستان در مسیر فراگیر شدن در بازار بزرگ کشورهای شوروی سابق قراردارد.

فرماندار کرمان:هیچ اقدام غیرقانونی علیه کودکان کار انجام نشده است

کرمان - ایرنا - فرماندار کرمان با اشاره به نشر مطالبی در زمینه اقدامات غیرقانونی بمنظور جمع آوری کودکان کار در این شهر گفت: هیچ اقدام غیرقانونی علیه این کودکان انجام نشده است.

سالن‌های نمایش در شب‌های قدر تعطیل است

تهران- ایرنا- سالن‌های نمایشی سراسر کشور از 3 تا 8 خرداد پیشرو و همزمان با شب‌های قدر تعطیل خواهند بود.

افزایش نرخ شن و ماسه در بافق، غیرقانونی است

یزد- ایرنا- رئیس اداره صنعت، معدن و تجارات بافق گفت: افزایش خودسرانه نرخ شن و ماسه در این شهرستان، غیرقانونی و برخلاف ضوابط قیمت گذاری است و با متخلفان برخورد می شود.

ضرورت شستشو و ضدعفونی بذر برنج

بذر شالی باید در جای خنک، تاریک و خشک نگهداری شود و بهتر است رطوبت بذر 14 درصد باشد.

دستگیری ۹۵ مهاجر غیرقانونی در الجزایر

وزارت دفاع الجزایر از دستگیری ۹۵ مهاجر غیرقانونی در عملیات‌های مختلف توسط ارتش این کشور خبر داد.

برج میلاد در شب های قدر تعطیل است

تهران- ایرنا- روابط عمومی برج میلاد اعلام کرد: برج میلاد همزمان با شب های قدر (سوم تا هفتم خرداد) تعطیل است و امکان بازدید از این مجموعه وجود ندارد.

خطر نقاط حادثه خیز برای بازار تاریخی تبریز

تبریز - ایرنا- وقوع آتش سوزی در بازار تاریخی تبریز به عنوان بزرگ ترین سازه مسقف جهان که علاوه بر فهرست آثار ملی کشورمان از طرف یونسکو نیز به عنوان میراث جهانی ثبت شده است، اهمیت ضرورت خطرزدایی از این سازه معماری را دوچندان کرد.

برخورد قاطع با مراکز غیرقانونی تتو و خالکوبی

مسلم محمدیاران دادستان عمومی و انقلاب بجنورد از برخورد قاطع با مراکز غیرقانونی تتو و خالکوبی که سلامت جامعه را تهدید می کنند، خبر داد.

آتش نشانان، قهرمانان گمنام آتش سوزی بازار تبریز

تبریز - ایرنا - آتش سوزی مهیب سرای «ایکی قاپیلار» بازار بزرگ تبریز بعد از پنح ساعت تلاش بی وقفه آتش نشانان، مهار و بعد از حدود 15 ساعت به طور کامل خاموش و لکه گیری شد؛ اتفاقی که نماد غیرت و ایثار جان برکفان آتش نشان بود، اما آنان مثل همیشه در حاشیه ماندند

محاکمه سارکوزی به اتهام فعالیت‌های غیرقانونی در انتخابات 2012

شورای قانون اساسی فرانسه زمینه لازم برای محاکمه نیکلا سارکوزی رئیس جمهور پیشین این کشور به اتهام فعالیت های مالی غیرقانونی را فراهم کرده است.