هوش مصنوعی به کمک رستوران‌های محبوب مک‌دونالد می‌آید
مطالب مرتبط

با بهترین کافه‌ها و رستوران‌های مشهد آشنا شوید

غذا بخش مهمی از یک سفر گردشگری است. برخی مقصدها به خاطر غذای خود معروف هستند. برخی دیگر هم به خاطر حضور یک سری رستوران و کافه مهم محبوب می‌شوند. به هر ترتیب همین نشانه اهمیت غذا است. به همین خاطر تصمیم گرفتیم که یک سری از مهم‌ترین و بهترین رستوران‌ها و ک

امریکایی ها از انتخاب نام دونالد برای کودکان خود پرهیز می کنند

تهران- ایرنا- سازمان تأمین اجتماعی آمریکا اعلام کرد که در فهرست 'محبوب‌ترین اسامی برای نامگذاری کودکان' در سال 2018، نام «دونالد» در مقایسه با سال قبل از آن(2017) 39 رتبه سقوط کرد.

خاموشی رستوران و تک افتادگی درختان سرو در شیراز

شیراز- ایرنا - رستوران ، باغ پذیرایی ، جایگاه برگزاری آیین های عروسی و سوگواری و هرچه که نامش بود 2 سال پیش در خیابان زند شیراز تعطیل شد که اینک همسایگان رستوران متروک می گویند درختان سرو قدیمی این محل دارند نابود می شوند.

کاهش محبوبیت اسم "دونالد" پس از روی کار آمدن دونالد در آمریکا

مردم آمریکا پس از روی کار آمدن دونالد ترامپ رئیس جمهور این کشور، رغبت کمی به استفاده از نام دونالد برای نامگذاری فرزندان خود دارند.

زولبیا و بامیه شیرینی محبوب ماه رمضان

هر چند که زمان پیداش این شیرینی خوشمزه دقیقا معلوم نیست، اما گفته میشود این شیرینی مربوط به دوران ناصرالدین شاه است وبه قدری محبوب بوده که به عنوان هدیه نزد ناصرالدین شاه نیز می‌آوردند.

تقلید صدای سلبریتی‌ها با هوش مصنوعی

یک استارتاپ جدید یک سیستم هوش مصنوعی ساخته که قادر است به طرز عجیبی کار تقلید صدا را انجام دهد.

هوش مصنوعی به کمک بیماران مبتلا به "درد پایدار قفسه سینه" آمد

پژوهشگران انگلیسی موفق به توسعه یک سیستم مبتنی بر هوش مصنوعی شده‌اند که با آنالیز بدن بیمار به او می‌گوید که آیا او اکنون به انجام آزمایش نیاز دارد یا خیر.

فیلم محبوب «بازگشت به آینده» تئاتر می‌شود

فیلم محبوب «بازگشت به آینده» که موضوعش سفر در طول زمان بود قرار است بریتانیا به یک موزیکال بدل شود.

تشخیص سایز کفش با هوش مصنوعی

تهران- ایرنا- یک کارخانه تولید کفش با استفاده از هوش مصنوعی برنامه جدیدی را توسعه است که روی موبایل اجرا شده و با اسکن پا امکان خرید آنلاین کفش با سایز مناسب را فراهم می‌کند.

غربت درختان سرو 150 ساله شیراز

شیراز- ایرنا - رستوران، باغ پذیرایی، جایگاه برگزاری آیین های عروسی و سوگواری و هرچه که نامش بود، 2 سال پیش در خیابان زند شیراز تعطیل شد که اینک همسایگان رستوران متروک می گویند درختان سرو 150 ساله این محل در حال نابود شدن هستند.

2 رستوران در محور کرج ـ چالوس پلمب شد

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان البرز از پلمب دو رستوران در محور کرج ـ چالوس خبر داد.

استفاده از ربات و هوش مصنوعی برای پی بردن به عمق دریاها

محققان دریافتند که با استفاده از "ربات‌های خودکار زیرآبی"(AUVs) و هوش مصنوعی می‌توان به درک بهتر عمق دریا پرداخت.

بهره برداری از زمین چمن مصنوعی بیضا

زمین چمن مصنوعی در مدرسه دکتر حسابی بیضا افتتاح شد.

حذف آزمایشات غیرضروری با استفاده از هوش مصنوعی

تهران- ایرنا- محققان انجمن اروپایی قلب و عروق دریافتند استفاده از هوش مصنوعی می‌تواند آزمایشات تشخیصی غیرضروری را در مورد بیماران مبتلا به درد سینه مزمن، حذف کند.

استفاده از هوش مصنوعی برای مقابله با تروریسم هسته‌ای

تهران- ایرنا- آژانس انرژی اتمی ژاپن از هوش مصنوعی برای تشخیص منشا و ویژگی‌های مواد هسته‌ای برجای مانده از اقدامات تروریستی هسته‌ای، استفاده می‌کند.

دانشمندان:رشد جنین در رحم مصنوعی ظرف یک دهه آینده ممکن می شود

تهران – ایرنا – دانشمندان غربی ادعا می کنند که تا ده سال آینده قادر خواهند بود برای رشد جنین انسان از تکنولوژی بالای رحم های مصنوعی، استفاده کنند.

ارزیابی سریع تصاویر رادیولوژی با کمک پلتفرم مبتنی بر هوش مصنوعی

پژوهشگران انگلیسی با همکاری شرکت "انویدیا"، نوعی پلتفرم مبتنی بر هوش مصنوعی ابداع کرده‌اند تا تصاویر رادیولوژی را با سرعت بیشتری بررسی کنند.

شناسایی مجرمان با کمک پایگاه داده مبتنی بر هوش مصنوعی

پژوهشگران آمریکایی در نظر دارند تا با کمک هوش مصنوعی، پایگاه داده گسترده‌ای را برای شناسایی مجرمان ارائه دهند.

زیست‌شناسی مصنوعی در مسیر توسعه قرار گرفت

تهران- ایرنا- زیست شناسی مصنوعی حوزه ای نوپاست که پیشرفت آن نیازمند شتاب در تحقیقات است و مرکز فناوری‌های راهبردی معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری، فعالیت ها در این حوزه را با انجام مطالعه ای جامع آغاز کرده است.

برخی برای سفته‌بازی قیمت مسکن را مصنوعی افزایش می‌دهند

مدیرعامل بانک عامل بخش مسکن گفت: کسانی که می‌خواهند سرمایه گذاری کنند قیمت مسکن را مصنوعی افزایش می‌دهند و این باعث متضرر شدن متقاضیان واقعی خرید مسکن می‌شود.