انتصاب مدیر واحد «ارتباطات، آموزش و پژوهش» تئاتر شهر

مدیر مجموعه تئاترشهر با صدور حکمی امین عظیمی را به عنوان مدیر واحد «ارتباطات، آموزش و پژوهش» این مجموعه منصوب کرد.مطالب مرتبط

۳ انتصاب در سازمان اسناد و کتابخانه ملی

اشرف بروجردی در احکامی جداگانه معاون آموزش، پژوهش و منابع دیجیتال، معاون کتابخانه و مدیر کل حراست سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران را منصوب کرد.

وقفچی: ‏دلیل انتصاب ۸ مدیر خارج از آموزش و پرورش چیست؟

نماینده زنجان با متهم کردن وزیر آموزش و پرورش به دروغگویی و انتقاد از برخی انتصابات در این وزارتخانه گفت: چرا بیش از هشت نفر از معاونان و مدیران کل وزارت آموزش و پرورش خارج از این وزارتخانه بوده و منصوب شده‌اند؟

جشنواره‌های فیلم و تئاتر دانشجویی در ایستگاه پایانی

مدیر گروه سینمای واحد ۳۸ دانشگاه جامع علمی کاربردی: ششمین جشنواره فیلم کوتاه و سومین جشنواره تئاتر دانشجویی با معرفی ۱۷ برگزیده امروز به کار پایان داد

ذوعلم: حساسیت‌ها در مورد انتصابات سازمان پژوهش بی‌مورد است

رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی درباره انتصابات اخیر این سازمان، با اشاره به اینکه حساسیت‌های ایجاد شده بی‌مورد است و ما می‌خواهیم از حاشیه دور باشیم، گفت: اگر معلم و مدیر همراه با نگاه آموزش و پرورش نباشد در کلاس درس اتفاقی نمی‌افتد.

چهار انتصاب جدید توسط وزیر ارتباطات

تهران- ایرنا- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در احکامی جداگانه دبیر شورای اجرایی فناوری اطلاعات، رئیس جدید پژوهشگاه فناوری اطلاعات، مدیرعامل جدید شرکت ارتباطات زیرساخت و عضو جدید هیات‌ مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت را منصوب کرد.

معرفی آثار برتر «چهار فصل تئاتر ایران»

مسئول پروژه جامع ملی چهار فصل تئاتر ایران که در دفتر مطالعات و پژوهش‌های مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری اجرا می‌شد برگزیدگان نهایی این پروژه را معرفی کرد.

آموزش 17 هزار نفر در مراکز دولتی فنی و حرفه ای هرمزگان

بندرعباس- ایرنا- معاون آموزش و پژوهش اداره کل آموزش فنی و حرفه ای هرمزگان از آموزش 17 هزار و 74 نفر در آموزشگاه های دولتی فنی و حرفه ای استان در سال گذشته خبر داد.

حمایت از برترین‌های جشنواره‌های فیلم و تئاتر دانشجویی

رئیس واحد ۳۸ دانشگاه جامع علمی کاربردی: آثار فاخر جشنواره‌های فیلم کوتاه و تئاتر دانشجویی به جشنواره‌های بین المللی راه پیدا می‌کنند

خانواده ها در دیجیتالی شدن از فرزندان عقب نمانند

تهران - ایرنا - استاد ارتباطات واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی با بیان این جمله که خانواده ها نباید در دیجیتالی شدن از فرزندان عقب بمانند، گفت: آموزش قدم به قدم سواد رسانه ابتدا برای خانواده و سپس برای فرزندان فرض است.

نگاهی اجمالی به دو روز آسیب‌شناسی جشنواره تئاتر فجر

مجموعه نشست‌های آسیب‌شناسی تئاتر فجر که به مدت دو روز در تئاتر شهر برگزار شد به محل تضارب آرای هنرمندان تئاتر بدل شد.

انتشار کلیپ‌های مبتذل، حرکتی برای کاهش اعتبار آموزش و پرورش است

رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی به سوالاتی پیرامون انتصابات اخیر در سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی و پخش کلیپ‌های موسیقی نامناسب و مبتذل در مدارس پاسخ داد.

حمایت مالی از ۲۵۰۰ پژوهشگر / سال سخت پژوهش

قائم مقام معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به تمرکز این معاونت بر نیروی انسانی و حمایت مالی مستقیم از ۲۵۰۰ تا ۲۶۰۰ پژوهشگر در قالب طرح‌های دستیار پژوهش، سرباز پژوهشگر، پزشک پژوهشگر، پسا دکترا، استادیارهای جوان، گرنت فرهیخت

«افسانه ببر» در انتظار اجراست/ برپایی دور دوم کارگاه عملی تئاتر

صدرالدین زاهد از برگزاری دور دوم کارگاه آموزش عملی تئاتر در تیرماه سال جاری خبر داد و عنوان کرد نمایش «افسانه ببر» بعد از گذشت یک سال همچنان در انتظار اجرا قرار دارد.

بومی سازی آموزش هوشمند الفبای فارسی توسط یک واحد فناور

تهران- ایرنا- یک واحد فناور داخلی با استفاده از فناوری واقعیت افزوده، موفق به بومی سازی آموزش هوشمند الفبای فارسی شد.

انتصاب دو مدیر جدید در باشگاه سایپا

جشنواره تئاتر فجر مدیر خوب و دبیر بلندپرواز می‌خواهد

دومین نشست‌ «آسیب‌شناسی جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر» با تاکید بر تداوم حضور یک دبیر در جشنواره و تدوین یک برنامه مشخص برای آن و نیز بحث درباره سانسور، جایزه، بخش بین‌الملل، تماشاگر ایرانی و تولید در جشنواره فجر به پایان رسید.

آذری جهرمی هفته آینده به کمیسیون آموزش می‌رود

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات هفته آینده جهت پاسخگویی به سوالات نماینده مردم قائم‌شهر در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس حاضر خواهد شد.]]>

انتصاب مدیر رسانه‌های نوین معاونت سیما

تکنولوژی ارتباطات و فناوری اطلاعات از شاخصه‌های اصلی توسعه

۱۷ ماه مه برابر با ۲۷ اردیبهشت ماه، روز جهانی ارتباطات است، در چنین روزی در سال ۱۸۶۵ ، نمایندگان بیست کشور جهان گرد هم نشستند تا اولین قوانین فراملی ارتباطات را که در آن زمان در پیشرفته‌ترین شکل، محدود به تلگراف بود، تدوین کنند .

«تئاتر فجر» نمی‌تواند جریان‌ساز باشد/ توقعات کلان نداشته باشیم

سومین روز برگزاری سلسله نشست‌های آسیب شناسی جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر عصر شنبه ۲۱ اردیبهشت با حضور دبیر این رویداد در سالن کنفرانس مجموعه تئاتر شهر برگزار شد.