نشست جهانی مقامات 32 کشور برای افزایش امنیت 5G
مطالب مرتبط

امنیت، رشد و پیوند منطقه‌ای؛ محور گفت و گو با مقامات پاکستانی

تهران-ایرنا- وزیر امور خارجه در توئیتی با اشاره به دیدار و گفت و گو با مقامات عالی رتبه پاکستانی نوشت: تمرکز این گفت و گوها بر امنیت، رشد و پیوند منطقه‌ای و مکمل بودن نقطه کانونی دو کشور یعنی بندر چابهار و گوادر بود.

عمده سفر مقامات مسئول کشورهای مختلف به ایران به نمایندگی از آمریکاست

کیوان خسروی سخنگوی شورای عالی امنیت ملی در یادداشتی کوتاه نوشت: سفر مقامات مسئول کشورهای مختلف به ایران افزایش یافته است.

نشست اضطراری شورای امنیت درباره سوریه

منابع آگاه از برگزاری نشست اضطراری شورای امنیت برای بررسی اوضاع شمال غرب سوریه خبر دادند.

انتقاد شدید نماینده روسیه از آمریکا در نشست شورای امنیت/ جبهه النصره برای سناریوی شیمیایی جدید آماده می‌شود

نماینده روسیه در نشست شورای امنیت سازمان ملل با انتقاد شدید از رویکرد آمریکا در جانبداری از گروه‌های تروریستی تاکید کرد غیرنظامیان در حلب و حماه هدف حملات موشکی تروریست‌ها قرار می‌گیرند.

چابهار امنیت دسترسی جهانی ایران است؛ مایلیم چابهار مکملی برای پروژه اقتصادی «سی‌پک» باشد + فیلم

وزیر امور خارجه گفت: امکانات فراوانی که بندر و شهرستان چابهار دارند برای امنیت دسترسی جهانی ایران بسیار راهبردی و با اهمیت است، ما مایلم چابهار مکملی برای پروژه اقتصادی پاکستان-چین(سی‌پک) باشد.

مقامات آمریکایی درک درستی از شرایط ایران ندارند

یک عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه مقامات آمریکایی درک درستی از شرایط ایران ندارند، گفت: عدم هماهنگی در تصمیم گیری مقامات آمریکایی به چشم می‌خورد بدان دلیل که ترامپ تنها تصمیم گیرنده نیست و این او را با سردرگمی مواجه

زیست شبانه در تهران؛ فرصتی برای ارتقای امنیت و معیشت مردم

تهران-ایرنا- اجرای طرح «زیست شبانه» در تهران، نه تنها می تواند موجب رونق کسب و کارها و افزایش فرصت های شغلی در شهر تهران شود؛ بلکه باعث افزایش حضور مردم و تبدیل نقاط تاریک و ناامن، به نقاط فراغتی امن در شهر و افزایش امنیت اجتماعی خواهد شد.

نشست شورای امنیت درباره حمایت از غیرنظامیان

نشست شورای امنیت درباره حمایت از غیرنظامیان در مناطق درگیری در جهان، با سخنرانی، آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل آغاز شد.

وزیر بهداشت در هفتادودومین نشست مجمع جهانی سلامت شرکت می کند

تهران- ایرنا- مدیرکل همکاری های بین المللی وزارت بهداشت گفت: مطابق برنامه هر ساله سازمان جهانی بهداشت، وزیر بهداشت در هفتاد و دومین نشست مجمع جهانی سلامت این سازمان که با محوریت پوشش همگانی سلامت و با حضور وزرای بهداشت کشورهای عضو در ژنو برگزار می شود، شر

اتهام‌زنی مجدد مقامات آل‌خلیفه به ایران و عراق

یکی از مقامات آل خلیفه ضمن نادیده گرفتن حمایت های رژیم متبوعش در حمایت از تروریسم، از شناسایی یک گروهِ مخل امنیت ملی در بحرین خبر داده و آن را مرتبط با ایران و عراق دانسته است!

روسیه موضوع افزایش نظامیان آمریکا در منطقه را به شورای امنیت ببرد

مسکو - ایرنا - معاون اول کمیسیون امور بین الملل شورای فدراسیون روسیه اعلام کرد که انتظار می رود کشورش موضوع افزایش حضور نظامیان ایالات متحده در منطقه خاورمیانه را به شورای امنیت برای بررسی ارایه دهد.

قلدری های آمریکا تهدیدی جدی برای امنیت جهانی

23 اثر تاریخی کشور ثبت جهانی شده است

یاسوج - ایرنا - مدیرکل دفتر امور پایگاه های جهانی سازمان میراث فرهنگی کشور گفت: تاکنون 23 اثر تاریخی کشور در فهرست آثار جهانی ثبت شده اند.

تشکیل اداره‌کل ثبت دارایی مقامات مسئول توسط قوه قضائیه

معاون حقوقی قوه قضائیه از ارسال آیین‌نامه اجرایی قانون رسیدگی به دارایی مقامات کشور برای تصویب رییس قوه خبر داد و گفت: بر اساس ماده 2 این آیین‌نامه قوه قضائیه اداره‌کل ثبت دارایی مقامات مسئول را تشکیل می‌دهد.

کویت: داعش و القاعده تهدیدی برای صلح و امنیت جهانی هستند

وزیر کشور: شرایط امنیت مرزهای کشور بهتر شده است

تهران-ایرنا-وزیر کشور گفت: شرایط امنیت مرزهای کشور با اقدامات شورای عالی امنیت ملی و وزارت کشور نسبت به سال 87 بهتر شده است.

رحمانی فضلی: امنیت مردم در مناطق مرزی برای وزارت کشور اهمیت بالایی دارد

وزیر کشور با اشاره به این‌که امنیت و آسایش مردم در مناطق مرزی برای وزارت کشور در حوزه امنیتی دارای اهمیت بالایی است، گفت: برای ما امنیت و آسایش مردم در مناطق مرزی با توجه به استقرار در منطقه و امر پدافند غیرعامل نقش مهمی در حوزه امنیتی دارد و تمام تلاش خو

سفیر ایران در پاکستان: قلدری های آمریکا تهدیدی جدی برای امنیت جهانی

بررسی آخرین تحولات فلسطین در نشست شورای امنیت

شورای امنیت سازمان ملل روز پنج‌شنبه نشستی را به ریاست اندونزی برای بحث و بررسی آخرین تحولات فلسطین و منطقه خاورمیانه برگزار کرد.

برگزاری نشست مقامات امنیتی آسیای مرکزی و آمریکا در «دوشنبه»