بیش از صد و بیست هزار سیم‌کارت مزاحم مسدود شده‌اند
مطالب مرتبط

۱۲۶ هزار سیم کارت ارسال پیامک مزاحم قطع شد

در پی اجرای سیاست قطع خطوط موبایلی که اقدام به ارسال پیامک‌های تبلیغاتی می‌کنند، شمار سیم‌کارت‌های مسدود شده به ۱۲۶ هزار رسید اما همچنان کاربران از دریافت این پیامک‌های مزاحم، ناراضی‌اند.

۱۲۶ هزار سیم کارت ارسال کننده پیامک مزاحم قطع شد

در پی اجرای سیاست قطع خطوط موبایلی که اقدام به ارسال پیامک‌های تبلیغاتی می‌کنند، شمار سیم‌کارت‌های مسدود شده به ۱۲۶ هزار رسید اما همچنان کاربران از دریافت این پیامک‌های مزاحم، ناراضی‌اند.

35 هزار واحد شغلی مزاحم در مشهد شناسایی شد

مشهد- ایرنا- سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: 35 هزار واحد شغلی مزاحم در مشهد شناسایی شده است.

هشدار اتاق اصناف مهاباد به مشاغل مزاحم

واحدهای صنفی آلاینده و مزاحم بازار روزمهاباد پس از اتمام مهلت برای انتقال به شهرک صنفی کاوه پلمب می شوند.

بیش از 250 هزار مسلمان روهینگیا کارت هویت دریافت کردند

دهلی نو-ایرنا- کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهجویان اعلام کرد که بیش از 250 هزار مسلمان روهینگیا که در اردوگاه های مهاجران در بنگلادش حضور دارند برای نخستین بار کارت شناسایی دریافت کردند.

کلاهبردار کارت به کارت در اراک دستگیر شد

اراک - ایرنا - معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: کلاهبرداری که توسط کارت به کارت کردن مبالغ حساب افراد با استفاده از شگرد مسابقات تلفنی از مردم سوء استفاده می کرد در اراک دستگیر شد.

اتاق اصناف مهاباد به مشاغل مزاحم هشدار داد

مهاباد- ایرنا- رییس اتاق اصناف مهاباد گفت: واحدهای صنفی آلاینده و مزاحم مستقر در بازار «روز» این شهر پس از اتمام مهلت تعیین شده برای انتقال به «شهرک صنفی کاوه» پلمب می شود.

مازندران| مجلس به دنبال حذف قوانین مزاحم پیش‌روی تولید است

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با تاکید بر تلاش همه آحاد جامعه برای رونق تولید در کشور گفت: مجلس به دنبال حذف قوانین مزاحم پیش‌روی تولید است.

شهرک خودروی اراک باید فقط محل استقرار صنوف مزاحم و آلاینده باشد

اراک- فرماندار شهرستان اراک گفت: احداث شهرک خودروی اراک با هدف انتقال مشاغل مزاحم و آلاینده مرتبط با خودرو از درون شهر به آن صورت گرفته و نباید به شهرکی نمایشگاهی و بنگاهی تبدیل شود.

چهار هزار کارت سلامت برای رانندگان ایلامی صادر شد

ایلام - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایلام گفت: چهار هزار و 209 کارت سلامت سال 97 برای رانندگان ناوگان عمومی استان صادر شده است.

ایجاد بیست هزار شغل در سال

در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان اعلام شد: هر سال باید بیست هزار شغل در استان ایجاد شود .

ابطال بیش از ۱۸۰ هزار کارت سوخت مهاجر در استان سیستان و بلوچستان

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چابهار از ابطال و مسدودی بیش از ۱۸۰ هزار کارت سوخت مهاجر در استان سیستان و بلوچستان به منظور مقابله با عرضه خارج از شبکه فرآورده‌های نفتی خبر داد.

۶ دستگاه خودروی مزاحم در اردستان توقیف شدند

اردستان- فرماندهی انتظامی اردستان گفت: نیروی انتظامی اردستان تعداد ۶ دستگاه خودروی مزاحم مختلف را که با ایجاد سر و صدای ناموزون در سطح شهر اردستان باعث آزار و اذیت مردمی‌شدند را توقیف کرد.

اعطای کارت الکترونیک نقدی - کالایی بجای نرخ ارز ترجیحی

مرکز پژوهش های مجلس شورای نوشت: کارت الکترونیک نقدی- کالایی به هفت دهک اول درآمدی و چهار بار در سال در فواصل زمانی نامشخص تعلق می گیرد به طوری که تا انتهای سال ۱۳۹۸ هر ایرانی در هفت دهک اول درآمدی، مجموعا در حدود ۴۳۲ هزار تومان در سال دریافت کند.]]>

۹۷ درصد مردم گناوه برای دریافت کارت ملی هوشمنداقدام کردند

گناوه - فرماندار گناوه گفت: ۳.‏۹۷ درصد افراد واجدالشرایط دریافت کارت ملی هوشمند در شهرستان گناوه این کارت را اخذ و یا درخواست دادند.

جاعل سیم‌کارت‌های رند دستگیر شد

رئیس کلانتری شهرک غرب از دستگیری جاعلی که کارت ملی فروشندگان خط‌های تلفن رند را جعل و آن‌ها را می فروخت، خبر داد.

حذف کارت سوخت جایگاه همزمان با احیای کارت شخصی/مزایای تصمیم مجلس برای کنترل مصرف بنزین

ابطال بیش از ۱۸۰ هزار کارت سوخت مهاجر در سیستان و بلوچستان

صنعت پرداخت دست به‌گریبان مشکل تامین کاغذ و قطعات دستگاه‌های کارت‌خوان

سرپرست شرکت کارت اعتباری ایران کیش با تاکید بر تلاش این مجموعه در تداوم خدمات پشتیبانی به نحو مطلوب، از مشکل تامین کاغذ و قطعات دستگاه های کارت خوان خبر داد.

کارت‌های بازرگانی مشکوک به اجاره تعلیق و سپس باطل می‌شود

رشت- رئیس صنعت، معدن و تجارت گیلان گفت: کارت های بازرگانی به صورت مستمر رصد و کارت های مشکوک به اجاره تعلیق و سپس باطل می‌شود.