«حسام لشگر» را بی‌خانمان کردند

فاتحه‌ی خانه «حسام لشگر» را در بافت تاریخی بازار تهران «بازار پاچنار» خواندند و به زور تاریخ، فقط به باقی ماندن سر در این خانه‌ی تاریخی رضایت دادند تا جای خانه، مجتمع تجاری پنج طبقه خود را در کوچه پس کوچه‌های بازار بالا ببرند!مطالب مرتبط

وقتی ضرب زورخانه‌ در معرفی ابن حسام به صدا درمی‌آید

رئیس هیات ورزش‌های پهلوانی خراسان جنوبی گفت: هیات پهلوانی و زورخانه‌ای استان با همکاری جهاددانشگاهی قصد دارد در راستای بزرگداشت و تجلیل از مقام شاعر خطه خراسان جنوبی، ابن حسام خوسفی، برنامه را تدارک ببیند.

دیدار با خانواده شهدای ارتش در سرخه

مسئولان ارشد تیپ ۱۵۸ متحرک هجومی شهید کشاورزیان و لشگر ۵۸ تکاور ذوالفقارشاهرود با دو خانواده شهید ارتشی در سرخه دیدار کردند.

مراسم افطار رزمندگان گردان تخریب لشگر ۴۳

رویترز: طالبان با تشکیل لشگر سایبری به‌دنبال پیروزی در جنگ روانی افغانستان است

مردم سانفرانسیسکوی آمریکا شب را در قایق و یا اماکن عمومی صبح می‌کنند

نتایج یک سرشماری در ماه ژانویه در سانفرانسیسکو نشان داد که تعداد بی‌خانمان‌ها در این شهر به حدود بیست و پنج هزار نفر رسیده است.

فضای مجازی بلای خانمان سوز

از فضایی که می توان برای مردم و نظام و کشور استفاده کرد علیه مردم ، نظام و کشور شده است ، بسیاری از جرائم در این فضا تشویق و آموزش داده می شود ، بعضی از قتل ها ، فسادها ، سرقت ها ،نا امنی و فسادهای اقتصادی بیشتر از این طریق انجام می شود .

«برآمدن ژانر خلقیات در ایران» منتشر شد

کتاب «برآمدن ژانر خلقیات در ایران» نوشته ابراهیم توفیق، سیدمهدی یوسفی، حسام ترکمان و آرش حیدری از سوی پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات منتشر شد.

پیشگیری از اعتیاد در سایه آموزش پیشگیرانه

سمنان- ایرنا- اعتیاد بلای خانمان سوزی است که پیشگیری از آن نیازمند آموزش و اطلاع رسانی متناسب با اقشار هدف این آسیب اجتماعی، ایجاد سرگرمی سالم، توجه به ترویج فرهنگ ورزش و نشاط اجتماعی است.

حسام آلدین آشنا: صداوسیما می گوید پول نداریم پس حق داریم

تهران- ایرنا- عضو شورای نظارت بر صداوسیما در واکنش به توییت یکی از تهیه کنندگان سینما که از نحوه نظارت بر تبلیغات مواد غذایی در این سازمان انتقاد کرده بود، گفت: مکاتبه کرده ایم ، گزارش داده ایم ... پاسخ یک کلام است؛ پول نداریم پس حق داریم.

برنامه‌های معاونت اجتماعی سپاه قدس گیلان در حوزه اعتیاد تشریح شد

مسئول معاونت اجتماعی سپاه قدس گیلان گفت: این معاونت در حوزه درمان معتادان و پیشگیری از وقوع معضل خانمان‌سوز اعتیاد، برنامه‌های خود را در سال 98 در 4 محور مشخص طرح‌ریزی و اجرا می‌کند.

قطبی: 4-5 نفری تسلیم شده بودند و داد و بیداد می کردند

مربی فولاد خوزستان گفت: من فکر می کنم 4-5 نفری تسلیم شده بودند و داد و بیداد می کردند اما بقیه تیم را تشویق کردند تا شیمبا آن گل را زد. این واقعا عالی است ماشاالله با این سن و سال و در 35 سالگی چنین مرزی از آمادگی دارد ]]>

فخرالدینی:تماشاگران با اسلحه سرد به ما حمله کردند/بشار بداند قصد ما تحریک هواداران نبود

مدافع ذوب اهن مدعی است:وقتی بازیکنان 90 دقیقه فحش خورده اند انتظار داشتید چکار می‌کردند؟!]]>

اعتصاب شکست، استقلالی‌ها تمرین کردند

بازیکنان استقلال در تمرین روز چهارشنبه تیمشان شرکت کردند.

ماهینی: هت‌تریک قهرمانی حق‌مان بود چون اذیتمان کردند

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید با اینکه خیلی‌ها آن‌ها را اذیت کردند اما آن‌ها مستحق کسب سومین قهرمانی متوالی در لیگ بودند.

نمایندگان با فوریت طرح تشدید مجازات اسیدپاشی موافقت کردند

بهارستان‌نشینان طرح تشدید مجازات اسید‌پاشی را تصویب کردند.]]>

استقلالی‌ها در آستانه آخرین دیدار فصل اعتصاب کردند

تهران - ایرنا - بازیکنان تیم فوتبال استقلال در آستانه اخرین دیدار فصل خود به خاطر مشکلات مالی از انجام تمرین خودداری کردند.

جنگنده های سوری مواضع تروریستها را در شمال سوریه بمباران کردند

منابع سوری از ادامه عملیات ارتش سوریه علیه تروریستها خبر دادند و اعلام کردند که جنگنده های این کشور مواضع تروریستها را در شمال سوریه بمباران کردند.

آزادی زندانی و رهایی یک خانواده

تهران- ایرنا- پیرمرد آرام و سر به زیر وارد شد؛ فقط کسانی که او را می شناختند به احترامش ایستادند و راه را برای او باز کردند. برخی از میهمانان که سابقه آشنایی با او نداشتند، هاج و واج به یکدیگر نگاه می کردند. او از خیران پیشکسوت در عرصه آزادی زندانیان جرائ

هند و سه کشور دیگر در دریای جنوب چین رزمایش آبی برگزار کردند

دهلی نو-ایرنا- هند، آمریکا، ژاپن و فیلیپین رزمایش شش روز دریایی را در آب های مورد اختلاف دریای جنوب چین آغاز کردند.

صهیونیست ها 15 خانواده فلسطینی را از منازلشان بیرون کردند

تهران – ایرنا – نظامیان صهیونیستی 15 خانواده فلسطینی را در شمال اغوار واقع در شرق کرانه باختری از منازلشان اخراج کردند.