روایت آهنگساز روس از تعامل هنری با ایران/ جشنواره‌ها یک فرصت است

آنتون لابچنکو آهنگساز سینمای روسیه معتقد است برگزاری جشنواره‌ها و همایش‌های مختلف، قدم بسیار مهمی در نزدیک شدن فرهنگ کشورهای مختلف است.مطالب مرتبط

آغاز جشنواره قرآنی فرهنگی و هنری البرز

دومین جشنواره قرانی فرهنگی هنری استان به مناسبت ماه رمضان در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز به کار کرد .

جشنواره زدگی آفت فرهنگی/مدیران بی توجه به فعالیت های هنری

سنندج – انتقاد از برگزاری جشنواره های متعدد، بی تفاوتی های مدیران استان به فعالیت های هنری و همچنین نبود حمایت های مالی از جمله مهمترین دغدغه های اصحاب فرهنگ و هنر کردستان است.

موسسه های فرهنگی فرصت‌های تولید و اشتغال را شناسایی کنند

تبریز - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه موسسه های فرهنگی و هنری بهترین جایگزین دولت، برای تصدی‌ فعالیت‌های فرهنگی و هنری هستند، گفت: این موسسه ها فرصت‌های تولید، سرمایه‌گذاری و اشتغال را شناسایی و پیگیری کنند.

فراخوان مسابقه عکس «روایت گِل و دل» منتشر شد

فرهنگسرای رسانه مسابقه و جشنواره عکس «روایت گِل و دل» با محوریت همیاری مردم و مسئولین به هم‌وطنان سیل‌زده کشورمان را برگزار می‌کند.

ملت ایران بدنبال تعامل سازنده است نه بازنده

نماینده رهبر انقلاب در شورایعالی امنیت ملی با بیان اینکه ملت ایران به دنبال تعامل سازنده است، نه بازنده، گفت: ملت نمی‌پذیرد که دشمن هر آنچه در توان دارد علیه او به کار گیرد.

سنایی: ایران ضمن پایبندی به اصل تعامل تردیدی در دفاع از منافع خود ندارد

مسکو - ایرنا - سفیر تام الاختیار جمهوری اسلامی ایران در فدراسیون روسیه اعلام کرد که ایران ضمن پایبندی به اصل گفت وگو و تعامل، هیچ تردیدی در دفاع از منافع خود نخواهد کرد.

فراخوان مسابقه عکس «روایت گِل و دِل» منتشر شد

تهران-ایرنا- سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران فراخوان مسابقه عکس روایت گِل و دِل را با محوریت همدلی مردم و مسئولان در رویدادهای طبیعی و واقعه سیل منتشر کرد.

«آیت‌الله احمد جنتی به روایت اسناد» منتشر شد

کتاب «آیت‌الله احمد جنتی به روایت اسناد» از سوی مؤسسه‌ فرهنگی هنری و انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی روانه‌ی بازار نشر شد.

آمریکا با خروج از برجام دریچه تعامل با ایران را بست

لندن – ایرنا – وزیر امور خارجه کابینه در سایه انگلیس ضمن ابراز نگرانی از تشدید تنش‌ها در خلیج‌ فارس تصریح کرد، آمریکا با خروج از برجام، دریچه تعامل با جمهوری اسلامی ایران را بست.

برگزاری 11 جشنواره فرهنگی و هنری، امسال در خراسان شمالی+ فیلم

11 جشنواره فرهنگی و هنری، امسال در خراسان شمالی برگزار می شود.

روایت «عروسک‌ها» از تهران تا لندن/ الگوی اصلی هنری‌ام «قرآن» است

سیامک عزمی هنرمند نقاش ایرانی که مجموعه «عروسک‌ها» را در نمایشگاه هنر لندن در حال نمایش دارد، ضمن تبیین رویکرد محتوایی خود در خلق این آثار الگوی اصلی هنری‌اش را قرآن معرفی کرد.

چشم انداز جشنواره تئاتر فجر؛شکل گیری رخدادی مبتنی بر فرهنگ غنی ایرانی

تهران- ایرنا- هنرمندان، دست اندرکاران و صاحبنظران تئاتر کشور به منظور بررسی نقاط ضعف و قوت این عرصه هنری در سلسله نشست‌های «آسیب‌شناسی جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر» به تبادل نظر از جمله در مورد چشم انداز این جشنواره پرداختند.

پنجمین جشنواره اذان در دیلم برگزار شد

دیلم - پنجمین جشنواره اذان کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان دیلم با حضور مسئولان، جمعی از موذنین و مدیران کانون‌های فرهنگی مساجد در مجتمع فرهنگی هنری پیامبر اعظم (ص) این شهر برگزار شد.

دلاوری‌های ارتش درخرمشهر به روایت گروه سازهای ایرانی شاهو

تهران - ایرنا - آهنگساز و رهبر گروه بزرگ سازهای ایرانی شاهو گفت: یک آلبوم صوتی و تصویری برای تجلیل از تکاوران نیروی دریایی ارتش در نبرد خرمشهر در دست تولید داریم که بزودی و در سال جاری منتشر می شود.

کتاب «آیت‌الله احمد جنتی به روایت اسناد» منتشر شد

تهران- ایرنا- کتاب «آیت‌الله احمد جنتی به روایت اسناد» به همت مؤسسه‌ فرهنگی هنری و انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی منتشر شد.

"یک فرصت ناگهانی" برای اکران فیلمی از شهاب حسینی

کارگردان فیلم سینمایی «نبات» مطرح کرد: به صورت ناگهانی زمانی برای اکران فیلم ما خالی شد و ما هم از این فرصت استفاده کردیم چرا که شرایط اکران در ایران بسیار سخت است و اگر از فرصت‌های ناگهانی استفاده نشود، فرصت اکران را از دست می‌رود.

سفیر روسیه: برای تعامل با ایران از آمریکا مجوز نمی‌گیریم

رشت - ایرنا - سفیر روسیه در تهران گفت: کشوری مستقل هستیم و برای ارتباط و تعامل با ایران از آمریکا مجوز نمی‌گیریم.

سفیر روسیه: برای تعامل با ایران از آمریکا مجوز نمی‌گیریم

رشت - ایرنا - سفیر روسیه در تهران گفت: کشوری مستقل هستیم و برای ارتباط و تعامل با ایران از آمریکا مجوز نمی‌گیریم.

فراخوان جشنواره عکس سلفی من و کارم

علاقه‌مندان به شرکت در جشنواره کشوری عکس سلفی کارگری با عنوان من و کارم تا پایان خرداد فرصت دارند آثارشان را ارسال کنند.

برگزاری جشنواره ملی کتابخوانی رضوی

نهمین جشنواره ملی کتابخوانی رضوی از ابتدای اردیبهشت آغاز شده است و تا ۲۸ خرداد فرصت شرکت در آن برای همه گروه‌های سنی با دوازده کتاب وجود دارد.