مردم روز به روز از رسانه‌ها دورتر می‌شوند

فریدون صدیقی آینده رسانه‌ها، اعم از دیداری و شنیداری، کاغذی و غیرکاغذی، خبرگزاری‌ها و سایت‌ها را در گرو آشتی مخاطب و مردم با رسانه می‌داند و بر تحقق این مهم تاکید دارد.مطالب مرتبط

رسانه ها باید در فرهنگ دفاع مقدس جدی تر وارد شوند

ارومیه- ایرنا- مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: رسانه ها باید در فرهنگ دفاع مقدس جدی تر وارد شوند.

سمنان| رسانه‌ها برای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب در میدان حاضر شوند

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان با بیان اینکه رسانه‌ها برای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب در میدان حاضر شوند گفت: جوانان از فضای مجازی هوشمندانه بهره‌برداری کنند.

ترامپ بازهم به رسانه های آمریکایی تاخت

تهران - ایرنا - «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا روز یکشنبه در توییت هایی از رسانه های منتقد خود به دلیل نحوه پوشش اخبار انتقاد کرد و از این رسانه ها خواست دستاوردهای دولتش را به درستی به مردم منتقل کنند.

هیچ رخدادی از دید رسانه‌ها پنهان نمی‌ماند

استاد علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی گفت: امروزه هیچ رخداد و عملی از دید مردم بخصوص رسانه‌ها پنهان نمی‌ماند؛ بنابراین رسانه‌ها و روابط عمومی‌ها باید صداقت را مبنای کار خود قرار دهند.

فرماندار انزلی: روابط عمومی ها تسهیل گر ارتباط با مردم باشند

رشت - ایرنا - فرماندار بندرانزلی گفت: روابط عمومی ها به عنوان تسهیل کننده ارتباط بین سازمان ها، اصحاب رسانه و مردم بوده و به عنوان سخنگوی سازمان متبوع خود محسوب می شوند.

رسانه ها زبان گویای مردم باشند

سرهنگ دامغانی گفت : رسانه ها و روابط عمومی ها باید زبان گویای مردم در مقابل مسئولین و منعکس کننده خدمات دستگاه های اجرایی باشند.

موزه یک "رسانه" و "بازوی تربیتی" جدید در ادبیات مطالعات فرهنگی و ارتباطاتی جهان است

عضو هیات علمی گروه ارتباطات دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران با بیان این که موزه چنانچه معنای عام رسانه را در نظر گیریم، رسانه به حساب می‌آید، گفت: اگر رسانه را رسانه‌های جمعی در نظر گیریم، موزه رسانه نیست؛ چرا که در رسانه جمعی محتوای واحد تولید می‌شود،

رسانه‌ها باید برای امیدآفرینی حقیقی مردم گام بردارند

رزم حسینی؛ اصحاب رسانه و همه کسانی که با افکار عمومی در ارتباط هستند باید برای امیدآفرینی حقیقی مردم تلاش کنند.

اساس تلاش رسانه ای دشمن در جهت متزلزل کردن روحیه مردم است

وزیر کشور گفت: اساس تلاش رسانه ای دشمنان در جهت متزلزل کردن روحیه مردم، بی ثبات کردن تولید در داخل کشور و در نهایت خارج کردن زندگی مردم از روال عادی است

اردبیل| ارتقای آگاهی‌ و سطح دانش حقوقی مردم از وظایف اصلی رسانه‌ها است

رئیس کل دادگستری استان اردبیل: یکی از وظایف اصلی رسانه در حوزه بحث‌های مرتبط با دستگاه قضا، ارتقا آگاهی‌ها و سطح دانش حقوقی و قضایی مردم است.

سهم آگاهی بخشی و اطلاع رسانی موادمخدر در رسانه ها اندک است

سنندج – استاندار کردستان گفت: سهمی که رسانه های این استان کردستان در راستای آگاهی بخشی و اطلاع رسانی مواد مخدر قائل می شوند اندک و ناچیز است.

رسانه های اسلامشهر مطالبات مردم را منعکس کنند

اسلامشهر- رئیس شورای اسلامی شهراسلامشهر گفت: رسانه های اسلامشهر مطالبات مردم را منعکس کنند.

اصحاب رسانه در جنگ رسانه ای هوشیارانه عمل کنند

کرمان - مشاور استاندار کرمان در امور رسانه و روابط عمومی از خبرنگاران و اصحاب رسانه خواست که در جنگ رسانه ای هوشیارانه عمل کنند.

مشاور رسانه ای استاندار کرمان:مهمترین کالا را رسانه ها تولید می‌کنند

کرمان - ایرنا - مدیرکل روابط عمومی و مشاور رسانه ای استاندار کرمان با اشاره به اهمیت رسانه های در دنیای امروز ، گفت: مهمترین و گرانبهاترین کالای دنیا خبر است که توسط رسانه ها تولید می شود.

مردم در بازار ارز سرمایه گذاری نکنند

رییس کل بانک مرکزی تاکید کرد: مردم وارد بازار ارز نشوند چرا که ممکن است متضرر شوند

فرهنگ رضوی با استفاده از رسانه های مجازی توسعه یابد

رشت - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت گفت: امروز گسترش رسانه‌های مجازی بخشی از زندگی مردم است و باید از آن، بستری مناسب برای توسعه فرهنگ رضوی ایجاد کنیم.

منتظری: مردم باید از مشکلات استقلال خبردار شوند

تهران- ایرنا- «پژمان منتظری» پس از پیروزی مقابل سپیدرود در ورزشگاه آزادی اظهار داشت: شرمنده هواداران شدیم اما آنها باید از مشکلات ما خبردار شوند.

دشمن از طریق ابزار رسانه در صدد القای ناامیدی در بطن جامعه است

وزیر دفاع گفت: دشمنان از طریق ابزار رسانه در فضای ارتباطات و عملیات روانی در صدد القاء حس ناامیدی و یاس به جامعه هستند و در این شرایط روابط عمومی‌ها در ایجاد امید و نشاط در آحاد جامعه و مردم از نقش موثر و بسزایی برخوردارند.

آیا رونالدو واقعا به مردم فلسطین کمک کرد؟

کمک مالی کریستیانو رونالدو به مردم فلسطین در ماه مبارک رمضان صحت دارد؟ این موضوع اخیرا در برخی رسانه‌های خارجی مطرح شد اما به نظر می‌رسد واقعیت نداشته است.

ضرورت پوشش گسترده رسانه ای مراسم ۱۵ خرداد در پیشوا

فرماندار پیشوا بر ضرورت پوشش گسترده رسانه ای مراسم ۱۵ خرداد در شهرستان تأکید کرد و گفت: باید از ظرفیت ماه رمضان و شب های قدر جهت تبیین چرایی این قیام برای مردم بهره برد.