«مجبوریم» رضا درمیشیان به تدوین رسید

با به پایان رسیدن فیلمبرداری «مجبوریم» تازه‌ترین فیلم رضا درمیشیان، تدوین این فیلم آغاز شد.مطالب مرتبط

برنامه راهبردی 3 ساله منطقه آزاد کیش تدوین می‌شود

مدیرعامل منطقه آزاد کیش با اشاره به تدوین برنامه های راهبردی 3 ساله در بخش های مختلف سازمان و شرکت های تابعه گفت: در بخش های مختلف به ویژه در زمینه تامین منابع، برنامه های راهبردی خوبی تدوین شده است.

دانشنامه جامع دفاع مقدس آذربایجان شرقی تدوین می‌شود

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان شرقی از تدوین دانشنامه جامع دفاع مقدس آذربایجان شرقی خبر داد و گفت: این دایره المعارف در حال تدوین است تا به عنوان گنجینه‌ای بزرگ برای آیندگان به ثبت برسد.

سند ملی تندرستی ایرانیان در دست تدوین است

اهواز – ایرنا – سرپرست فدراسیون ورزش های همگانی گفت: در حال تدوین سند ملی تندرستی ایرانیان هستیم تا از این طریق بتوانیم فعالیت بدنی را در میان اقشار مختلف جامعه توسعه داده و کم تحرکی را به حداقل برسانیم.

سند آمایش شهرستان سرایان تدوین می‌شود

سرایان-فرماندار شهرستان سرایان از تهیه و تدوین سند توسعه شهرستان به منظور هدفمند کردن اقدامات زیربنایی، عمرانی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و گردشگری خبر داد.

لزوم آسیب شناسی عدم تدوین سند اشتغال در استان کرمانشاه

کرمانشاه- استاندار کرمانشاه بر لزوم آسیب شناسی تدوین سند اشتغال استان تاکید کرد و گفت: باید بررسی شود که چرا تدوین سند اشتغال در استان رها شده است.

تدوین برنامه های مطلوب برای مقابله با خودکشی

باید برای ریشه کنی و کنترل به موقع خودکشی تمهیدات و برنامه‌هایی مطلوب تدوین کرد.

سهرابیان: همه استان‌ها توانمندی میزبانی اردوها را دارند/ از نظر مالی مشکل داریم و مجبوریم بسوزیم و بسازیم

رئیس فدراسیون قایقرانی گفت:‌ ما کشوری چهار فصل هستیم و همه استان‌ها توانمندی میزبانی اردوها را دارند.

سند ارتقاء وضعیت زنان ایلام تدوین می‌شود

‌مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری ایلام از تدوین سند ارتقاء وضعیت زنان استان، خبر داد.

سند جامع مقابله با سیل در خوزستان تدوین شود

اهواز _ ایرنا _ معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان با تاکید بر عبرت گرفتن از سیلاب اخیر در خوزستان گفت: با توحه به امکان تکرار مجدد سیلاب در خوزستان ضرورت دارد سند جامع کنترل سیلاب تهیه و تدوین شود.

تاکید اسد بر تدوین سازوکار تقویت تماس با مردم/ جولان بخشی لاینفک از خاک سوریه است

رئیس جمهور سوریه بر لزوم تدوین سازوکار و راهبردی مشخص درخصوص چگونگی تقویت تماس و ارتباط با شهروندان در مرحله آینده تاکید کرد.

تدوین سند آمایش برای ۹ هزار روستا در کشور

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری گفت: تاکنون برای ۹ هزار روستا در کشور سند آمایش تهیه و تدوین شده است.

تدوین بسته رونق ۳۷ بندر کوچک کشور

مدیرکل امور بندری سازمان بنادر و دریانوردی از تدوین بسته رونق برای ۳۷ بندر کوچک در ۴ استان ساحلی کشور خبر داد.

طرح تحول آموزش پزشکی بعد از ۴ سال به کجا رسید؟

حدود چهار سال از تدوین سند تحول آموزش علوم پزشکی و اقدامات انجام شده در راستای این سند می‌گذرد. با توجه به اینکه قرار بود نتایج اولیه اجرای این طرح پنج سال از آغاز آن قابل مشاهد باشد حال سئوالات زیادی درخصوص میزان عملیاتی شدن این سند و همچنین نتایج اجرای

سازوکار حضور جدی تر زنان در فرآیند تصمیم گیری البرز تدوین شد

کرج - ایرنا - مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری البرز گفت: با تدوین پیش نویس طرح مجمع مشورت زنان درفرآیند تصمیم گیری، زنان این استان در عرصه تصمیم گیری مشارکت فعال تر خواهند داشت.

اسناد برنامه آمایش سرزمین البرز تدوین شد

کرج - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی البرز گفت: اسناد برنامه آمایش سرزمین این استان پس از مطالعات همه جانبه در تمام بخش ها تدوین شده است.

تدوین برنامه بازآفرینی بازار تهران آغاز شد

تهران- ایرنا- معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران گفت: تدوین سند سیاستگذاری و برنامه راهبردی برای احیا و بازآفرینی مجموعه بازار بزرگ تهران با مشارکت بازاریان و گروه های کارشناسی و تخصصی آغاز شد.

تدوین سند سیاست گذاری و برنامه راهبردی احیاء و بازآفرینی بازار

معاون شهرسازی شهرداری تهران از آغاز تدوین سند سیاست گذاری و برنامه راهبردی برای احیا و باز آفرینی مجموعه بازار بزرگ تهران با مشارکت بازاریان و هم چنین گروه‌های کارشناسی و تخصصی خبر داد.

لایحه جامع انتخابات با مشارکت گروه‌های سیاسی تدوین شده است

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور گفت: لایحه جامع انتخابات دولت نتیجه کار کارشناسی بسیار مبسوط و دقیقی است که با مشارکت گروه‌های سیاسی تدوین شده است.

تدوین نهایی طرح ساختاری حریم شهر تهران تا ۶ ماه آینده

سرپرست اداره کل حریم شهرداری تهران از تدوین طرح ساختاری حریم شهر تهران تا شش ماه آینده و رونمایی از آن تا پایان سال جاری خبر داد .

تدوین نهایی طرح ساختاری حریم شهر تهران تا 6 ماه آینده

سرپرست اداره کل حریم شهرداری تهران از تدوین طرح ساختاری حریم شهر تهران تا 6 ماه آینده و رونمایی از آن تا پایان سال جاری خبر داد.