«مده آ» به قشقایی می‌آید/ نمایشی در تکریم مقام زن

علی‌اصغر راسخ راد کارگردان نمایش «مده آ» این نمایش را اثری در تکریم مقام زن و مادر دانست که با رویکردی جدید نسبت به نسخه‌های دیگر این نمایشنامه به صحنه می‌رود.مطالب مرتبط

عضو خبرگان رهبری: غرب به بهانه حمایت از زنان در حق آنها جنایت و خیانت می‌کند

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه دنیای غرب به بهانه حمایت از زن در حق زنان جنایت و خیانت می‌کند گفت: فروکاستن مقام مادری جنایت به بشریت است در عبارتی مقام معظم رهبری فرمود اسلام به مقام واقعی زن را تکریم کرده است.

توضیح مدیر کل هنرهای نمایشی درباره توقیف یک نمایش

مدیرکل هنرهای نمایشی با تأکید بر موقتی بودن توقیف نمایش «عروس‌مردگان» گفت: اگر گروه نمایشی موارد اصلاحی را رعایت کند مانعی برای ادامه اجرا نیست.

تئاتر شهر در شب‌های قدر تعطیل است

برنامه تعطیلی تالارهای نمایشی مجموعه تئاتر شهر پس از انتشار اطلاعیه جدید شورای ارزشیابی و نظارت برنمایش اداره کل هنرهای نمایشی اعلام شد.

تکریم ارباب رجوع وحقوق شهروندی باید در دستگاههای اجرایی رعایت شود

بندرعباس - استاندار هرمزگان گفت: تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم، مردم با سهولت خدمات را دریافت و تکریم ارباب رجوع و حقوق شهروندی نیز در ادارات و دستگاه های اجرایی رعایت شود و تحقق یابد.

تاکید استاندار بر تکریم بهتر ارباب رجوع در دستگاه‌های اجرایی

استاندار هرمزگان گفت:: تکریم ارباب رجوع و حقوق شهروندی باید در دستگاه‌های اجرایی رعایت شود.

مراسم تکریم و معارفه فرماندار تایباد برگزار شد

با حضور معاون سیاسی استاندار، نماینده مردم تایباد، باخرز، صالح آباد و تربت جام در مجلس، ائمه جمعه تشیع و تسنن، فرماندهان نظامی و انتظامی و اعضای شورای اداری شهرستان مراسم تکریم و معارفه فرماندار تایباد برگزار شد.]]>

دولت الکترونیک تکریم ارباب رجوع را به دنبال دارد

بجنورد- معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار خراسان شمالی گفت: دولت الکترونیک تکریم ارباب رجوع را به دنبال دارد.

«مردی در آینه» از قواعد نمایش‌های دینیِ مرسوم تبعیت نمی‌کند

بازیگر نمایش «مردی در آینه» با اشاره به کم هزینه بودن این اثر نمایشی از متولیان تئاتر درخواست کرد در زمینه حمایت از آثار نمایشی دینی وحدت رویه داشته باشند.

مراسمی برای تکریم و معارفه امامان جمعه خرمشهر

امامان جمعه سابق و جدید خرمشهر امروز در مراسمی تکریم و معارفه می شوند.

آیین تکریم و معارفه جانشین فرمانده کل و معاونین سپاه برگزار شد

آیین تکریم و معارفه سرداران فدوی، نقدی و نجات به عنوان جانشین فرمانده کل ، معاون هماهنگ کننده و معاون فرهنگی - اجتماعی سپاه برگزار شد.

رمز گشایی از رجز خوانی های ترامپ

تهران - ایرنا - طی روزهای اخیر که سطح تنش در منطقه به دلیل اردوکشی نمایشی آمریکایی ها بالا گرفته، مقام های آمریکایی و در راس آنها دونالد ترامپ رئیس جمهور این کشور دائم چنین استدلال می کنند که اقدام آنها در راستای دفاع از نیروهای خود و متحدانشان در منطقه ص

انتشار «اگزیستانسیالیسم در آثار نمایشی ادوارد آلبی»

کتاب «اگزیستانسیالیسم در آثار نمایشی ادوارد آلبی» نوشته پوریا عبدی منتشر شد.

تکریم و معارفه رییس کل دادگستری هرمزگان

ایرنا-بندرعباس- آیین تکریم و معارفه رییس کل دادگستری هرمزگان روز چهارشنبه با حضور حجت الاسلام محسنی اژه ای معاون اول قوه قضاییه در بندرعباس برگزار شد. در این آیین از خدمات حجت الاسلام محمد صادق اکبری رییس پیشین اداره کل دادگستری هرمزگان قدردانی شد و علی ص

برنامه تعطیلی سالن‌های نمایشی در شب‌های قدر

سالن‌های نمایشی سراسر کشور از سوم خرداد (هجدهم رمضان)، پس از اذان مغرب تا هشتم خرداد (بیست و سوم رمضان)، پیش از اذان مغرب تعطیل خواهند بود.

برنامه تعطیلی سالن‌های نمایشی در شب‌های قدر

سالن‌های نمایشی سراسر کشور از سوم خرداد (هجدهم رمضان)، پس از اذان مغرب تا هشتم خرداد (بیست و سوم رمضان)، پیش از اذان مغرب تعطیل خواهند بود.]]>

برنامه تعطیلی سالن‌های نمایشی در شب‌های قدر

سالن‌های نمایشی سراسر کشور از سوم خرداد (هجدهم رمضان)، پس از اذان مغرب تا هشتم خرداد (بیست و سوم رمضان)، پیش از اذان مغرب تعطیل خواهند بود.

برنامه تعطیلی سالن‌های نمایشی در شب‌های قدر

سالن‌های نمایشی سراسر کشور از سوم خرداد (هجدهم رمضان)، پس از اذان مغرب تا هشتم خرداد (بیست و سوم رمضان)، پیش از اذان مغرب تعطیل خواهند بود.

سیاست اداره‌کل هنرهای نمایشی گفت‌وگو با اهالی تئاتر است

تهران- ایرنا- مدیرکل اداره هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به توقیف موقت نمایش «عروس مردگان» و رایزنی با کارگردان این نمایش برای رفع بعضی نکات گفت: سیاست این اداره مبنی بر گفت‌وگو با تمام اهالی تئاتر است.

تکریم ارباب رجوع و تسریع در انجام امور آنها اولویت نخست سازمان ثبت است

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور تکریم ارباب رجوع و تسریع در انجام امور آنها را اولویت نخست سازمان ثبت دانست و گفت: تسهیل دسترسی مردم به دفاتر اسناد رسمی برای آگاه سازی مردم از مزایای سند رسمی امری ضروری است.

هدف تولیدات نمایشی باید نشان دادن آسیبهای واقعی جامعه باشد

مشهد- ایرنا- یک مددکار اجتماعی گفت: هدف تولیدات تصویری و نمایشی باید نشان دادن آسیبهای واقعی و شایع در جامعه برای مخاطبان باشد.