اسکوئر انیکس دو استودیوی خود را توسعه می‌دهد
مطالب مرتبط

اسکوئر انیکس روند ساخت بازی Project Prelude Rune را متوقف کرد

استودیوی تخصصی مهد قرآن افتتاح شد

استودیوی قرآنی مهد قرآن، با حضور معاون قرآنی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در موسسه کشوری مهد قرآن به بهره‌برداری رسید.

پنجمین استودیوی تخصصی ضبط آثار صوتی و تصویری قرآنی افتتاح شد

آئین افتتاحیه پنجمین استودیوی تخصصی ضبط آثار صوتی و تصویری قرآنی با حضور معاون قرآن و عترت برگزار شد.

افتتاح پنجمین استودیوی تخصصی ضبط آثار صوتی وتصویری قرآنی

پنجمین استودیوی تخصصی ضبط آثار صوتی وتصویری قرآنی در موسسه مهد قرآن به همت معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی افتتاح شد.

سوم خرداد، روزی برای افتخار

فرماندار ویژه خرمشهر در استودیوی گفتگوی ویژه خبری گفت: هر چه برای خرمشهر و مردمش انجام شود تا ادای دین فاصله دارد.

تخصیص ۱.۵ میلیارد دلار از صندوق توسعه ارزی برای توسعه پایدار روستاها

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری از اختصاص ۱.۵ میلیارد دلار از محل صندوق توسعه ارزی با موافقت رهبر معظم انقلاب برای توسعه پایدار و اشتغال در روستاهای کشور خبر داد.

کشت گیاهان دارویی در آذربایجان‌غربی توسعه می‌یابد

رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان‌غربی گفت: امسال توسعه واحدهای گلخانه‌ای در سطح ۴۰۰ هکتار و توسعه دامداری‌های بزرگ مقیاس در حدود ۸ هزار راس و توسعه کشت گیاهان دارویی مانند گل محمدی و زعفران در دستور کار سازمان قرار دارد.]]>

تشکیل ۴ استارتاپ نانویی با گردش مالی ۱۰ میلیاردی/اعطای مجوز نانو مقیاس به ۳ طرح فناورانه

مدیر کارگروه نوآوری و توسعه فناوری ستاد توسعه فناوری نانو، توسعه بازار، سرمایه‌گذاری و توسعه فناوری را از خدمات ارائه شده به طرح‌های منتخب این برنامه نام برد و گفت: با برگزاری این برنامه تاکنون چهار استارتاپ بسیار موفق ایجاد شده که هر کدام بیش از ۱۰ میلیا

نقش ویژه آزادراه مرند – بازرگان در توسعه اقتصادی منطقه

معاون ساخت و توسعه آزادراه‌های شرکت زیرساخت و توسعه زیربنا‌های کشور: این پروژه با مشارکت ۶۵ درصد بخش خصوصی و ۳۵ درصد کارفرما که دولت خواهد بود، انجام می‌گیرد

عدم شناخت فرصت‌ها، راه توسعه را مسدود می‌کند

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: عدم شناخت فرصت‌ها، راه توسعه را مسدود می‌کند پس برای رسیدن به توسعه در استان باید به شناخت فرصت‌ها و داشته‌هایمان بپردازیم.

گیلان؛ و این‌بار توسعه زمین منظرگردی

رشت - ایرنا - حمل و نقل ریلی یکی از مهم‌ترین گام‌ها در توسعه زمین منظر گردی برای گردشگری پایدار است و امروز، نخستین قطار گردشگری گیلان از پایتخت حرکت خود را آغاز کرده تا صنعت گردشگری استان را این‌بار، با گردشگری طبیعت‌محور، در مدار توسعه قرار دهد.

چابهار وگوادر 2 بال توسعه سواحل مکران هستند

چابهار- ایرنا- استاندار سیستان وبلوچستان گفت: چابهار وگوادردر همجوار یکدیگر 2 بال توسعه سواحل مکران هستند و می توانند با هم افزایی توسعه منطقه را رقم زنند.

جزییات افتتاح چهار طرح توسعه منابع آب و خاک

از سال ۱۳۹۳ اجرای طرح‌های توسعه منابع آب و خاک در ۱۲ استان مرزی کشور در قالب ۶۱ طرح و ۱۲۰ پروژه با هزینه کردی بالغ بر ۲۷۰ هزار میلیارد ریال، سرعت یافت. در این راستا طرح‌های توسعه منابع آب و خاک استان آذربایجان‌غربی شامل ۸ پروژه در قالب ۴ طرح فردا با حضور

خط‌آهن خلیج فارس-مدیترانه؛ محور جدید توسعه اقتصادی منطقه

اگرچه بسیاری از دشمنان توسعه روابط ایران باکشورهای عضو محور مقاومت، از برقراری خط آهن ایران-عراق-سوریه نگرانند، اما اتصال ریلی خلیج فارس به دریای مدیترانه ظرفیت بالایی در توسعه اقتصادی دارد.

دلیل عدم پیشرفت کردستان از نگاه معاون استاندار / با ذکر کمبودها ‌هیچ‌گاه به توسعه دست نمی‌یابیم

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان ‌به دلایل عدم پیشرفت کردستان اشاره کرد و گفت: اگر تنها به بیان نداشته‌ها، کمبودها و نبودها بپردازیم، هیچ‌گاه به توسعه دست نمی‌یابیم

دانشگاه‌های نقش محوری در توسعه و تولید استان سمنان دارند

سمنان - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار سمنان گفت: توسعه و رونق تولید دو مقوله مهم در استان محسوب می‌شوند که دانشگاه‌ها در ارتقای آن‌ها نقشی محوری دارند.

توسعه استان کردستان نیازمند تغییر نگرش مسئولان و مردم است

سنندج - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان گفت: متاسفانه در مقطعی در کشور توسعه بد تعریف شد ولی توسعه در کردستان نیازمند تغییر نگرش مردم و مسئولان است.

تهران و دمشق توسعه بیشتر همکاری های اقتصادی را بررسی کردند

دمشق- ایرنا- مشاور معاون اول رئیس جمهوری اسلامی و رئیس کمیته توسعه روابط اقتصادی ایران با سوریه و عراق در دیدار با وزیر تجارت داخلی و حمایت مصرف کنندگان سوریه درباره راه های توسعه و تحکیم بیشتر همکاری های اقتصادی دو کشور گفت وگو کرد.

توسعه یک "ترموستات پوشیدنی" برای تنظیم دمای بدن افراد

دانشمندان در مطالعه اخیرشان موفق به توسعه یک بازوبند پوشیدنی شده‌اند که توسط آن کاربر هیچ‌گاه احساس سرما نمی‌کند.

آغاز همکاری توکیو - تهران برای توسعه گردشگری شمال غرب کشور

تهران - ایرنا- مدیرکل برنامه‌ریزی و توسعه گردشگری گفت: فاز نخست پروژه مطالعاتی توسعه گردشگری منطقه شمال‌ غرب با همکاری متخصصان گردشگری کشور ژاپن آغاز شد.