الهی ‌قمشه‌ای: در یک کشور بافرهنگ زیبایی حرف اول را می‌زند نه زدوبند!

«فرهنگ یعنی دانایی، زیبایی و نیکویی؛ کشوری با فرهنگ است که در آن زیبایی حرف اول را بزند نه زدوبند و مافیابازی.»مطالب مرتبط

رمضان، تمرین خوبی ها

از صله رحم گرفته تا پهن شدن سفره های افطاری ساده از زیبایی های این ماه ضیافت الهی است.

آمار بالای جراحیِ زیبایی پلک در قرقیزستان

سالانه ۴۰۰۰ زن قرقیزستانی عمل زیبایی پلک انجام می‌دهند.

زیبایی انتخاب در «سرای ابریشم»

طرح‌های فرش ایرانی در زیبایی بی‌نظیرند و قرن‌هاست که ایرانیان به لطف این هنر بی‌بدیل خود در دنیا سرآمد و پرآوازه‌اند.]]>

امتحانات الهی برای بالندگی انسان است

قم - یکی از اساتید حوزه و دانشگاه با بیان اینکه بلا یکی از عناوین قرآنی برای آزمایش‌های الهی است، گفت: امتحانات الهی برای بالندگی، صبر، رسیدن به ثواب و کسب مسئولیت است.

رقص پروانه‌ها در آسمان شهر زاهدان+ تصاویر

حضور و پرواز پروانه به شهرها و روستاها صحنه‌های فوق‌العاده زیبایی را ایجاد کرده که همراه با زیبایی‌های بهاری بر شکوه طبیعت افزوده است.

2500 بقعه متبرکه در ایران مجری طرح ضیافت الهی است

یاسوج- ایرنا- مدیرکل امور فرهنگی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور گفت: ماه رمضان امسال 2 هزار و 500 بقعه متبرکه در ایران اسلامی مجری برنامه‌ های مذهبی، قرآنی و فرهنگی با عنوان طرح ضیافت الهی است.

معراج؛ سفری از فرش تا عرش/ تاملی در سفر پیامبر(ص) در شب معراج

معراج یکی از اتفاقاتی بود که با فرمان الهی انجام شد و عناصر موجود در این معجزه بی نظیر الهی چاره ای جز اجرای امر پروردگار نداشتند و ماجرایی را بوجود آوردند که مورد حیرت عالم شد.

بخشیدن زیباست...

اهدای عضو بخشش بسیار زیبایی است که باید آن را اوج بخشش یک انسان عنوان کرد؛ انسانی که تصمیم گرفته تا کارت اهدای عضو را دریافت کند و یا انسانی که در سخت ترین لحظه زندگی خود تصمیم می گیرد اعضای بدن یکی از عزیزانش را که دچار مرگ مغزی شده ببخشد؛ اوج زیبایی را

جوشش چشمه ها در خیابان های خرم آباد

ایرنا - خرم آباد - جوشش چشمه های فراوان در خرم آباد همه ساله زیبایی و طراوت خاصی را به کوچه و خیابان های این شهر در فصل بهار می بخشد که این مسئله با توجه به بارندگی های اخیر زیبایی دوچندانی به خود گرفته است. *8*

آزادسازی خرمشهر معجزه الهی

امامان جمعه استان در خطبه‌های نماز جمعه این هفته، آزادی خرمشهر را معجزه‌ای الهی دانستند که ایران را در برابر تعدی دشمنان ایمن کرد.

قدر، فرصتی برای تولدی دوباره در سایه مغفرت الهی

شبی که برتر از هزار ماه است از راه رسید و زمینیان به امید رحمت و تولد دوباره در سایه مغفرت الهی ، دستهای التماس خود را عاشقانه به سوی آسمان می برند.

زیبایی‌آفرینی در غزل‌های عبید زاکانی بررسی می‌شود

نشست بررسی زیبایی‌آفرینی در غزل‌های عبید زاکانی روزهای چهارشنبه این هفته و هفته آینده در مرکز فرهنگی شهر کتاب برگزار می‌شود.

سلامت روح با تهذیب نفس و عمل به فرامین الهی به دست می آید

لنگرود- مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با تأکید بر لزوم توجه به سلامت جسم و روح، گفت: سلامت روح با تهذیب نفس و عمل به فرامین الهی به دست می آید.

زیبایی شکوفه های درختان سیب در سمیرم

شکوفه های درختان سیب در شهرستان سمیرم زیبایی و چشم انداز خاصی به این شهرستان بخشیده است .

دفاع مقدس جلوه گاه نصرت الهی بود

بروجرد - ایرنا - فرمانده قرارگاه راهیان نور سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دفاع مقدس جلوگاه نصرت الهی و تجلی گاه حقانیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در برابر دشمنان بود.

رمضان بهترین فرصت برای رسیدن به قرب الهی است

زاهدان- ایرنا- امامان جمعه شیعه و سنی خاش سیستان و بلوچستان ماه مبارک رمضان را بهترین فرصت برای بندگی خالصانه پروردگار و رسیدن به قرب الهی عنوان کردند.

آزادی خرمشهر نعمت بزرگ الهی بود

بوشهر - ایرنا- امام جمعه دیر استان بوشهر گفت: آزادی خرمشهر یکی از نعمت های بزرگ الهی بود که در سایه مقاومت، ایثارگری و شهادت طلبی رزمندگان به دست آمد.

در مشکلات به اسماء الهی متوسل شوید/ توکل با استقامت و صبر

آیت‌الله محمدتقی مدرسی گفت: در گرفتاری‌ها و مشکلات، به اسمی از اسماء الهی که متناسب با گرفتاری شماست، متوسل شوید.

ندای الهی العفو و الغوث الغوث مومنان در شب نوزدهم رمضان

ندای الهی العفو و الغوث الغوث مومنان در اولین شب از شب های قدر در آسمان استان طنین انداز شد.

قم| امدادهای الهی در همه امور زندگی مسلمانان وجود دارد

استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به لزوم موضع‌گیری و ایستادگی در برابر دشمن گفت: امدادهای الهی در همه امور زندگی مسلمانان وجود دارد.