کاشی ماندگار سر در منزل استاد سفالگری نصب شد

به پاس بیش از ۵ دهه فعالیت در رشته سفالگری کاشی ماندگار سر در منزل استاد پیشکسوت محمدعلی فضلی نژاد در مشهد نصب شد.مطالب مرتبط

کاشی ماندگار سردر منزل پیشکسوت باستان‌شناسی خراسان نصب شد

هم‌زمان با هفته میراث فرهنگی، کاشی ماندگار سردر منزل استاد رجبعلی لباف خانیکی از پیشکسوتان باستان‌شناسی خراسان رضوی به پاس چند دهه تلاش وی با حضور جمعی از مسئولان و شاگردان این استاد نصب شد.

کاشی ماندگار سردر منزل پیشکسوت باستان شناسی خراسان نصب شد

مشهد- ایرنا- کاشی ماندگار سردر منزل استاد رجبعلی لباف خانیکی از پیشکسوتان باستان شناسی خراسان رضوی با حضور جمعی از مسئولان و شاگردان این استاد نصب شد.

صادرات کاشی از بندر کاسپین

بیش از ۲ هزار تن کاشی از مجتمع بندری کاسپین به جمهوری آذربایجان صادر شد

تلاوت ماندگار سوره تکویر با صدای استاد عبدالباسط

تلاوت سوره تکویر توسط استاد عبدالباسط یکی از ماندگارترین تلاوت‌های جهان اسلام است که با توجه دقیق به معانی آیات و به زیباترین شکل ممکن انجام گرفته است.

کاشی اصفهان در مسیر رونق و توسعه

با اجرای طرح های احیا و توسعه کارخانه کاشی اصفهان تولید این کارخانه به پنج میلیون متر مربع در سال جاری رسید.

۲۰۷ منزل مسکونی شهرک سعدی بازسازی شد

شیراز _ استاندار فارس گفت: ۲۵۰ منزل مسکونی به دلیل سیل در شیراز آسیب دید که امروز به کمک گروه های جهادی ۲۰۷ منزل مسکونی بازسازی شده و ۳۶ منزل نیز در حال بازسازی است.

عرضه ۸۰ هزار مترمربع کاشی و سرامیک نانویی به بازار از سوی محققان کشور

یکی از شرکت‌های فعال در حوزه تولید سرامیک با استفاده از فناوری نانو موفق به عرضه کاشی‌ و سرامیک‌های نانویی به بازار شده است؛ ضمن آنکه درصدد راه‌اندازی دفاتر نمایندگی این شرکت در کشورهای همسایه برای توسعه بازار است.

تخریب یک منزل و آبگرفتگی ۱۰ منزل مسکونی در سیل امروز کلات

تخریب یک منزل و آب گرفتگی ۱۰منزل در سیل امروز کلات

سیل امروز کلات موجب آبگرفتگی ۱۰ منزل و تخریب یک منزل شد.

روز قدس، رشادت های مردم فلسطین را ماندگار کرد

یزد - ایرنا - سرپرست فرمانداری اردکان با بیان اینکه روز قدس از یادگاران گرانبهای حضرت امام خمینی (ره) است گفت:‌ با نامگذاری این روز در آخرین جمعه از ماه رمضان، رشادت های مردم فلسطین ماندگار شد .

تار و پود مشکلات بر دار قالی استان مرکزی

اراک - ایرنا - فرش دستبافت استان مرکزی از دیرباز در حوزه زیراندازهای سنتی در کشور و جهان شهرت داشته و تابلویی دلنواز از نقش و رنگ را که حاصل سرپنجه هنرمندانه بافندگان این مرز و بوم است، متصور می کند و پیوند ماندگار تار و پود هنر ایرانی را ماندگار کرده است

اهدای عضو ایثاری ماندگار

بندرعباس- ایرنا- نیکی و احسان در دفتر زندگی هر کدام از ما به شکلی تعریف شده و گاه تاثیری زیبا اما کوتاه دارد و گاه همچون اهدای عضو برای همیشه ماندگار است و تمرینی زیبا برای بخشندگی است.

آتش سوزی منزل مسکونی در کاشان

پر کردن کپسول گاز پیک نیک در منزل موجب آتش سوزی شد.

تا امروز ۱۰۰ مدرسه ماندگار را شناسایی کرده ایم

وزیر آموزش و پرورش گفت: تا امروز ۱۰۰ مدرسه ماندگار را شناسایی کرده ایم و مجوز گرفتند. باید از تجربیات این مدارس استفاده کنیم.

رادوشوویچ: قهرمانی های متوالی پرسپولیس در تاریخ ماندگار می شود

تهران- ایرنا- دروازه بان کروات تیم فوتبال پرسپولیس گفت: سه قهرمانی متوالی پرسپولیس مطمئنا تا سال های سال در ذهن هواداران فوتبال و مردم ایران ماندگار خواهد ماند

انفجار منزل مسکونی در همدان

‌مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان از انفجار یک‌منزل مسکونی در یکی از مناطق شهر همدان خبر داد.

دستگیری سارق حرفه‌ای آیفون‌های منزل در نیشابور

سارق حرفه‌ای آیفون‌های منزل با ۱۲ فقره سرقت در شهرستان نیشابور شناسایی و دستگیر شد.

صدای دوباره کار وتولید

کارگرانی که روز‌های خاموش و سختی را در کارخانه کاشی اصفهان گذراندند این روز‌ها با احیاء و توسعه کارخانه مجددا کار، تولید و صادرات مشغولند.

ایران درودی: به عشق موزه تهران منزل پاریس را فروختم

تهران- ایرنا- ایران درودی نقاش برجسته ایرانی با اشاره به اینکه همواره عشق به وطن داشته گفت: به عشق مردم و وطنم منزل شهر پاریسم را فروختم و برای ساخت موزه تهران خرج می کنم.

ایران درودی: به عشق موزه تهران منزل پاریس را فروختم

تهران- ایرنا- ایران درودی نقاش برجسته ایرانی با اشاره به اینکه همواره عشق به وطن داشته گفت: به عشق مردم و وطنم منزل شهر پاریسم را فروختم و برای ساخت موزه تهران خرج می کنم.