لحظات آغازین بازی Marvel's Spider-Man در Dreams بازسازی شد
مطالب مرتبط

بازی Metal Gear Solid با جزئیات بالایی در Dreams بازسازی شد

فیلم/ خاطره‌بازی با لحظات استثنایی سوارس در لیورپول

تریلر جدید Marvel Ultimate Alliance 3 با محوریت ولورین

تریلر جدید Marvel Ultimate Alliance 3 با محوریت هاوک آی

تریلر جدید Marvel Ultimate Alliance 3 با محوریت کاراکتر مایلز مورالز

فیلم/ بهترین لحظات آنتوان گریژمان در مادرید

فیلم/ احساسی‌ترین لحظات طرفداران رئال‌مادرید

فیلم/ زیباترین لحظات ستاره اروگوئه و لالیگا در مادرید

بازسازی خسارتهای سیل با کمک سپاه شتاب می گیرد

همدان- ایرنا- استاندار همدان با تاکید بر اینکه در بازسازی خسارتهای سیل معین هیچ استانی نیستیم، گفت: همه توان استان برای ترمیم و تعمیر خرابی های داخل صرف می شود و کمک سپاه پاسداران روند بازسازی را شتاب می بخشد.

کمک 10 میلیاردتومانی خیران برای بازسازی مدارس سیل‌زده گلستان؛ تعمیر 300 مدرسه تا مهرماه

مدیرکل آموزش و پرورش گلستان از کمک 10 میلیارد تومانی خیران برای بازسازی مدارس خسارت دیده در سیل اخیر استان خبر داد و گفت: مدارسی که نیاز به تعمیر دارند، کار بازسازی آنها تا شروع سال تحصیلی آینده به اتمام می‌رسد.

۲۰۷ منزل مسکونی شهرک سعدی بازسازی شد

شیراز _ استاندار فارس گفت: ۲۵۰ منزل مسکونی به دلیل سیل در شیراز آسیب دید که امروز به کمک گروه های جهادی ۲۰۷ منزل مسکونی بازسازی شده و ۳۶ منزل نیز در حال بازسازی است.

مناطق سیل‌زده خوزستان روی ریل بازسازی قرار دارد

گروه استان‌ها- جانشین قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل‌زده خوزستان گفت: با همت مردم، تلاش‌های استاندار خوزستان، نیروهای مسلح و دستگاه‌های اجرایی استان خوزستان روی ریل بازسازی قرار دارد.

دفاع ترامپ از عملیات تخریب و بازسازی در امتداد مرز مکزیک

تهران - ایرنا - «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا روز چهارشنبه از اقدام های دولتش در زمینه تخریب و بازسازی بخش هایی از حصار موجود در امتداد مرکز آمریکا - مکزیک در میان گزارش هایی مبنی بر پیشرفت کند در عملیات بازسازی، تعریف و تمجید کرد.

علت ناکامی کهکشانی‌ها از زبان مدافع میانی رئال

رافائل واران گفت: جنگیدیم و سخت تلاش کردیم اما حقیقتا در لحظات کلیدی، کاری نکردیم.]]>

بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده با جدیت تمام دستگاه ها ادامه دارد

تهران- ایرنا- دبیرکمیته نظارت و بازرسی قرارگاه نوسازی و بازسازی مناطق سیل زده گفت:مرحله مقابله اولیه با سیل و پاکسازی شهرهای درگیر سیل به خوبی انجام شده و بازسازی و نوسازی هم با جدیت و برنامه ریزی تمام دستگاه ها ادامه دارد.

از درج نشان اهدای عضو در گواهی‌نامه‌های رانندگی چه خبر؟

حدود ۳۰ سال از روزهای آغازین حیات پیوند اعضا در ایران می‌گذرد؛ حیاتی که پس از سال‌ها هنوز هم در گیر و دار برخی قانون گذاری‌ها ممکن است طرح‌های جدید آن به بن‌بست خورده و یا با سال‌ها تاخیر اجرا شود...

400 مدرسه فرسوده استان یزد در دست بازسازی است

یزد - ایرنا - مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس یزد گفت : از یک هزار و 200 مورد ساختمان فضای آموزشی استان ، 400 باب فرسوده و در دست بازسازی است.

دولت در بازسازی منازل آسیب دیده تا آخر در کنارمردم است

اهواز- ایرنا- استاندار خوزستان گفت: دولت،نظام و مجموعه حاکمیت تا آخرین لحظه برای بازسازی و جبران خسارت مناطق سیل زده استان در کنار مردم ایستاده است.

تارتار: دوست دارم بازی فردا را ببریم، اما پرسپولیس قهرمان شود

مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: در این بازی مثل 29 بازی گذشته با تمام وجودمان بازی خواهیم کرد و سعی می‌کنیم نتیجه خوبی بدست بیاوریم.

عالیشاه و تنهایی‌هایش!

روزهای آغازین سال ۹۸ برای هافبک پرحاشیه پرسپولیس، پر از تنهایی بوده است و این تنهایی در جشن قهرمانی پرسپولیس در جم هم مشهود بود.