با محوریت بانوان در خانواده می‌توان اراده را تقویت و سبک زندگی را اصلاح کرد

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در گردهمایی مبلغان جامعة الزهرا سلام الله علیها گفت: با موضوع بانوان در خانواده می‌توان اراده را تقویت و سبک زندگی را اصلاح کرد.مطالب مرتبط

معنویت رمضان بهترین فرصت برای اصلاح سبک زندگی است / روزه در دین یهود جهت توبه از گناهان بود

استاد برجسته حوزه علمیه قم معنویت ماه مبارک رمضان را فرصتی در راستای اصلاح سبک زندگی معرفی کرد.

وامی که نجات بخش بود/تغییر زندگی با ایده ای نو

فاصله بین درماندگی در پیچ و خمهای زندگی تا رسیدن به گشایشی در امور، گاه به اندازه‌ای کوتاه است که تنها به یک اراده محکم و یک گام کوچک وابسته است.

جشن گلریزان؛ هدیه لبخند امید و زندگی به خانواده‌های زندانیان جرایم غیرعمد

نیمه ماه رمضان فرامی‌رسد و طبق سنت دیرینه جشنی برای نشاندن لبخند امید و زندگی به زندانیان برپا می‌شود تا با ریختن گلی از شاخسار زندگی خود باغ بقا و بهار وصل را به خانواده‌های زندانیان جرایم غیرعمد هدیه دهند و امشب همه به این مهمانی دعوت‌اند.

ارتقای زندگی بانوان بی سرپرست درسایه مهارت آموزی امکانپذیر است

زاهدان- ایرنا- مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای سیستان و بلوچستان گفت: ارتقای کیفیت زندگی بانوان بی سرپرست و بد سرپرست در سایه مهارت آموزی امکان پذیر است.

من از تو زنده می‌مانم اگر...

۳۱ اردیبهشت ماه، به نام روز ملی "اهدای عضو، اهدای زندگی" در تقویم کشور ثبت شده است؛ روزی برای پاسداشت ادامه زندگی پس از مرگ. تصمیم خانواده یک بیمار مرگ مغزی به اهدای عضو عزیزشان را شجاعانه بدانیم یا به عصبانیت و پرخاش خانواده یک بیمار مرگ مغزی دیگر با شنی

زمینه تحقق برنامه های امور بانوان در شهرستان ها فراهم شود

قزوین - ایرنا - مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری قزوین گفت: با توجه به ابلاغ سیاست ها و برنامه های اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری، انتظار می رود زمینه تحقق آنها در سطح شهرستان های استان فراهم شود.

جشن گلریزان؛ هدیه لبخند امید و زندگی به خانواده‌های زندانیان جرایم غیرعمد کردستانی+فیلم

هرساله زمانیکه نیمه ماه رمضان فرامی‌رسد، طبق سنت دیرینه جشنی برای نشاندن لبخند امید و زندگی به زندانیان جرائم غیرعمد و خانواده‌های آنان در استان کردستان برپا می‌شود.

دورهمی خانواده های اصفهانی در «مهمانی با صفا»

اصفهان - «مهمانی باصفا» با محوریت نمایش افطاری‌های ساده و سالم و دور هم جمع شدن خانواده‌ها در شبهای رمضان میزبان شهروندان اصفهانی است.

طرح تاب آوری بانوان با رویکرد حوادث در کردستان اجرا می شود

سنندج - ایرنا - مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کردستان از اجرای طرح تاب آوری بانوان با رویکرد حوادث و بحران در این استان طی سال جاری خبر داد.

سبک زندگی غربی و نابود سازی مفهوم خانواده

این روزها تلاش دنیای غرب برای قانونی کردن ازدواج های همجنس گرایان و ازدواج سفید، در حال نابودی مفهوم خانواده است اما در مقابل تمامی قوانین و احکام اسلامی بر تحکیم نهاد خانواده تاکید دارد.

بررسی «هند در حال اصلاح» در قالب یک کتاب

«هند در حال اصلاح» به بررسی گسترده‌ وضعیت هندوستان در چند سال اخیر پرداخته و مطالب آن بر اساس مهم‌ترین عرصه‌های زندگی، سیاست، اقتصاد، حکومتداری، توسعه، فرهنگ و جامعه گردآوری شده است.

کاهش آسیب های اجتماعی با استفاده از ظرفیت سازمان های مردم نهاد

در نشست کارگروه بانوان و خانواده استان بر نقش سازمان های مردم نهاد در کاهش آسیب های اجتماعی حوزه بانوان و خانواده تاکید شد.

26 درصد از جمعیت بانوان زنجانی ورزش می‌کنند

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری زنجان با اعلام اینکه 26 درصد از کل بانوان زنجانی ورزش می‌کنند، گفت: فضای ورزشی برای هر بانوای زنجانی 0.6 متر مربع است.

تکیه بر توان داخلی و نهراسیدن از هیمنه پوشالی دشمنان

امام جمعه کرمانشاه تکیه بر توان داخلی کشور را مورد تأکید قرار داد و گفت: با اتکا به یاری خداوند نباید از هیمنه پوشالی دشمنان بهراسیم و باید با اراده‌ای راسخ در برابر آنان ایستادگی کنیم.

مرگ جوان بابلی به سه نفر زندگی بخشید

ساری - ایرنا - خانواده جوان مرگ مغزی 39 ساله بابلی با اهدای اعضای بدنش به سه نفر زندگی دوباره بخشیدند.

مرگ جوان بابلی به سه نفر زندگی بخشید

ساری - ایرنا - خانواده جوان مرگ مغزی 39 ساله بابلی با اهدای اعضای بدنش به سه نفر زندگی دوباره بخشیدند.

چالش ها و راهکارهای پیروزی در جنگ اراده ها

تهران- ایرنا - جنگ اراده ها توصیف رهبر معظم انقلاب از شرایط کنونی روابط ایران و آمریکاست. کاخ سفید از یک سو با دستکش مخملین و مسموم مذاکره و از سوی دیگر با مشت آهنین تحریم به جنگ با اراده ایران آمده است و رهبری رمز پیروزی را اعتماد به جوانان و خودکفایی می

خانواده منشا اصلی رشد ارزش های انسانی در جامعه است

قزوین - ایرنا - مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری قزوین روز چهارشنبه با صدور پیامی گفت: خانواده منبع و منشا اصلی رشد ارزش های انسانی در یک جامعه است و باید تمامی متولیان،مدیران و دستگاه های اجرایی جایگاه آن را ارج نهند.

کارگروه مشترک مجلس و دولت برای اصلاح ساختار بودجه تشکیل می شود

تهران-ایرنا- رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: کارگروهی متشکل از نمایندگان مجلس و نمایندگان دولت و با محوریت سازمان برنامه و بودجه برای اصلاح ساختار بودجه تشکیل می شود.

مجمع مشورتی بانوان استان اردبیل تشکیل می شود

اردبیل - ایرنا - مدیرکل دفتر بانوان و خانواده استانداری اردبیل از تشکیل مجمع مشورتی بانوان استان خبر داد.